TOM DEMARK – TD SEQUENTIAL -TD COMBO – Analytics & Forecasts – 21 نوامبر 2022

یکی از باهوش ترین ذهن ها در این صنعت، تکنسین بازار بسیار محترمی به نام است تام دمارک. او بیش از این هزینه کرده است 40 سال در حال توسعه، تجارت و آموزش تکنیک های خود به متخصصان سازمانی در سراسر جهان است و همچنان فعالانه در بازارهای مالی شرکت می کند. هر کسی که

کد خبر : 283651
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 نوامبر 2022 - 8:41
TOM DEMARK – TD SEQUENTIAL -TD COMBO – Analytics & Forecasts – 21 نوامبر 2022


یکی از باهوش ترین ذهن ها در این صنعت، تکنسین بازار بسیار محترمی به نام است تام دمارک. او بیش از این هزینه کرده است 40 سال در حال توسعه، تجارت و آموزش تکنیک های خود به متخصصان سازمانی در سراسر جهان است و همچنان فعالانه در بازارهای مالی شرکت می کند.

هر کسی که از طریق یک کاهش بازار آبشار باید تعجب کند که چگونه مردم اعصاب تلاش کردن را دارند چاقوی در حال سقوط را بگیر. همینطور شد تام دمارک. در اواخر دهه 1970 او برخی از شاخص ها را ابداع کرد TD Sequential و TD Combo، که با موفقیت نشان داد در منطقه ای که در آن بازار به اندازه کافی بیش از حد به فروش رسید پایین شکل گرفتن یا بیش از حد خرید برای یک انتظار الف بالا.

شاخص های دیمارک – جیسون پرل. یک کتاب عالی در مورد شاخص های Demark که به راحتی قابل خواندن و درک است. این نظریه به گونه ای ارائه شده است که درک آن بسیار آسان است. برای راهنمایی شما در این فرآیند و اطمینان از حداکثر موفقیت شما، کتاب را آپلود کردم مجانی. کتاب الکترونیکی همه را در اختیار شما قرار می دهد اطلاعات و استراتegies برای اعمال موثر شاخص ها در هر بازاری لازم است.

از سوی دیگر، این پست در نظر گرفته شده است مرجع دم دست برای Td Sequential و TD Combo بنابراین ما نیازی به جستجوی آن نداریم قوانین هر بار در کتاب

شاخص متوالی TD از دو جزء تشکیل شده است. TD Setup اولین مورد است و یک پیش نیاز برای TD Countdown – جزء دوم است.

1. راه اندازی TD
TD Setup بسته فعلی را با بسته مربوط به چهار میله قبل مقایسه می کند. باید 9 بسته متوالی بالاتر/پایین تر از بسته شدن چهار میله زودتر وجود داشته باشد.

TD Buy Setup – پیش نیاز یک تلنگر نزولی قیمت است که نشان دهنده تغییر حرکت از مثبت به منفی است.
– پس از یک چرخش قیمت نزولی، باید 9 بسته متوالی وجود داشته باشد که هر یک کمتر از بسته شدن متناظر چهار میله قبل از آن است.
– لغو – اگر در هر نقطه ای یک نوار بالاتر از بسته شدن چهار میله زودتر بسته شود، تنظیم لغو می شود و ما منتظر تلنگر قیمت دیگری هستیم.
– کمال تنظیم – پایین بودن میله های 8 یا 9 باید کمتر از پایین ترین نوار 6 و میله 7 باشد (اگر راضی نیست، انتظار کم جدید/آزمایش مجدد پایین را داشته باشید).

** راه اندازی TD Sell برعکس موارد فوق است.

2.TD شمارش معکوس – پس از اتمام راه‌اندازی، شمارش معکوس می‌تواند از نوار 9 راه‌اندازی شروع شود.
TD Countdown بسته فعلی را با دو میله کم/بالا قبل مقایسه می‌کند و شما 13 میله می‌شمارید. برخلاف Setup، شمارش معکوس نباید دنباله ای از 13 نوار قیمت متوالی باشد. اگر قطع شد، میله‌ها را نمی‌شمارید و وقتی دوباره شروع شد به شمارش ادامه می‌دهید.

TD خرید شمارش معکوس پس از پایان راه اندازی خرید شروع می شود. بسته شدن میله 9 باید کمتر از دو میله پایین قبل باشد. اگر نوار 9 از تنظیمات راضی شد به نوار 1 شمارش معکوس تبدیل شد. اگر شرط برآورده نشد، نوار 1 شمارش معکوس تا زمانی که شرایط برآورده شود به تعویق می‌افتد و شما همچنان به شمارش ادامه می‌دهید تا در مجموع سیزده بسته شود که هر کدام کمتر یا برابر با دو میله پایین قبل از آن است.
واجد شرایط شمارش معکوس – پایین بودن نوار شمارش معکوس سیزده باید کمتر یا مساوی با بسته شدن نوار شمارش معکوس هشت باشد.
لغو شمارش معکوس:
– راه اندازی فروش ظاهر می شود. قیمت در جهت مخالف افزایش یافته و پویایی بازار تغییر کرده است.
– نزدیک شدن به بالاترین حد برای تنظیم خرید فعلی (شکست TDST برای تنظیم فعلی)
– بازیافت رخ می دهد ( راه اندازی جدید در همان جهت و بازیافت فعال شد

**TD Sell Countdown برعکس موارد فوق است.

1.TD Combo
TD Combo زمانی بهتر است که حرکات جهتی تیز داشته باشید، زیرا در مقایسه با TD Sequential که حداقل به 22 میله نیاز دارد، فقط به سیزده نوار قیمت از ابتدا تا انتها نیاز دارد. معیارهای یک Setup در TD Combo با معیارهای مورد نیاز برای Setup در TD Sequential یکسان است. تفاوت این است که شمارش از نوار 1 تنظیمات شروع می شود و نه از نوار 9 و TD Combo برای برآورده شدن همزمان به چهار شرط نیاز دارد.

الزامات برای شمارش معکوس خرید TD Combo
– بسته شدن کمتر یا برابر از پایین ترین قیمت 2 روز قبل از معاملات.
– کمترین مقدار یک روز شمارش معکوس باید کمتر از پایین‌ترین روز معاملاتی قبلی باشد
– بسته شدن یک روز شمارش معکوس باید کمتر از بسته شدن “روز معاملاتی” قبلی باشد
– بسته شدن یک روز شمارش معکوس باید کمتر از بسته شدن “روز شمارش معکوس” قبلی باشد
– میله های 11، 12، 13 هر کدام باید به طور متوالی پایین تر بسته شوند و سایر قوانین بالا اعمال نمی شوند

** TD Combo Sell برعکس موارد فوق است.

در زیر یک ضبط از CQG ها وبینار زنده برای یادگیری میزان تجربه سرمایه گذاران نهادی شاخص‌های DeMark را در فرآیند معاملاتی خود به موقع ادغام کرده و روندهای تغییر بازار را پیش‌بینی کنید.

شاخص های Demark نیز در دسترس هستند پلت فرم CQG و باید پرداخت کنید 500 تومان در ماهh برای نشانگرهای علامت + 595 دلار در ماه برای پلت فرم CQG => https://www.cqg.com/products/product-comparison

جیم کرامر از نمودارها خارج می شود تا شاخص های DeMark را توضیح دهد 3-24-20

24 مارس 2020

مجری CNBC “Mad Money”. جیم کرامر شاخص‌های DeMark را در بخش خارج از نمودار این هفته توضیح می‌دهد.لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها : ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.