مرکز تحقیقات آمادگی همه گیری و شرایط اضطراری بهداشتی

دولت کانادا مرکز تحقیقات در مورد آمادگی همه‌گیری را در موسسات تحقیقات بهداشتی کانادا (CIHR) ایجاد کرده است تا از سلامت همه کانادایی‌ها با توسعه و بسیج تحقیقات بهداشتی برای آمادگی، پیشگیری، واکنش و بهبودی همه‌گیر و فوریت‌های بهداشتی محافظت کند. . مرکز تحقیقات با آژانس سلامت عمومی کانادا و سایر ذینفعان کلیدی کانادایی و

کد خبر : 155659
تاریخ انتشار : جمعه 14 ژانویه 2022 - 19:24
مرکز تحقیقات آمادگی همه گیری و شرایط اضطراری بهداشتی


دولت کانادا مرکز تحقیقات در مورد آمادگی همه‌گیری را در موسسات تحقیقات بهداشتی کانادا (CIHR) ایجاد کرده است تا از سلامت همه کانادایی‌ها با توسعه و بسیج تحقیقات بهداشتی برای آمادگی، پیشگیری، واکنش و بهبودی همه‌گیر و فوریت‌های بهداشتی محافظت کند. . مرکز تحقیقات با آژانس سلامت عمومی کانادا و سایر ذینفعان کلیدی کانادایی و بین‌المللی برای شناسایی اولویت‌ها، هماهنگی فعالیت‌ها و انجام سرمایه‌گذاری‌های تحقیقاتی هدفمند همکاری خواهد کرد.

از سال 2021-2022، CIHR بودجه جدید و مستمری به مبلغ 18.5 میلیون دلار در سال برای حمایت از فعالیت های تحقیقاتی و عملیات مرکز تحقیقات دریافت کرد.

در اولین سال فعالیت خود، مرکز تحقیقات از چندین فعالیت تحقیقاتی COVID-19 تحت دستور خود حمایت کرده است.

شبکه شواهد COVID-19 برای حمایت از تصمیم‌گیری (COVID-END)

از طریق شبکه شواهد COVID-19، مرکز تحقیقات از هماهنگی، اولویت بندی و توسعه سریع و به موقع سنتز دانش و محصولات مبتنی بر شواهد حمایت می کند تا اطمینان حاصل شود که واکنش کانادایی و بین المللی به و بهبودی پس از همه گیری کووید-19 همچنان ادامه دارد. از بهترین علم موجود مطلع شده است.

پرداختن به اثرات گسترده‌تر COVID-19 بر سلامت

مرکز تحقیقات برای درک بهتر تأثیرات گسترده‌تر همه‌گیری COVID-19، به ویژه در رابطه با تأثیرات مضر و شدید آن بر اقتصاد، آموزش، روابط اجتماعی و مراقبت‌های بهداشتی در کانادا، تحقیقاتی را تأمین مالی می‌کند. تحقیقاتی که در این زمینه تأمین مالی می‌شود، دانش ایجاد می‌کند و ظرفیت‌ها را تقویت می‌کند تا کانادا آمادگی بهتری داشته باشد و بهتر بتواند به همه‌گیری‌ها و شرایط اضطراری بهداشتی آینده واکنش نشان دهد و بهبود یابد.

CIHR در حال حاضر در حال نهایی کردن ساختار حکومتی است و تقریباً استخدام کارمندان را تکمیل کرده است.

.لینک منبع : هوشمند نیوز

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.