رئیس CFTC اصرار دارد که اتر یک کالا است، نه یک امنیت که توسط رئیس SEC ادعا می شود – مقررات بیت کوین نیوز

رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) اصرار دارد که اتر یک کالا است، نه یک اوراق بهادار که توسط رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ادعا شده است. رئیس CFTC تاکید کرد که سازمان نظارت بر مشتقات اجازه نمی داد محصولات آتی اتر در بورس های تحت نظارت CFTC فهرست شوند “اگر ما به

کد خبر : 331781
تاریخ انتشار : شنبه 11 مارس 2023 - 8:30
رئیس CFTC اصرار دارد که اتر یک کالا است، نه یک امنیت که توسط رئیس SEC ادعا می شود – مقررات بیت کوین نیوز


رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) اصرار دارد که اتر یک کالا است، نه یک اوراق بهادار که توسط رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ادعا شده است. رئیس CFTC تاکید کرد که سازمان نظارت بر مشتقات اجازه نمی داد محصولات آتی اتر در بورس های تحت نظارت CFTC فهرست شوند “اگر ما به شدت احساس نمی کردیم که این یک دارایی کالایی است.”

رئیس CFTC ادعا می کند اتر یک کالا است

رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، روستین بهنام، در جلسه استماع سنا به ادعای رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، گری جنسلر مبنی بر اینکه همه توکن های رمزنگاری به غیر از بیت کوین اوراق بهادار هستند، پرداخت. کمیته کشاورزی، تغذیه و جنگلداری روز چهارشنبه.

در طول جلسه استماع، سناتور کرستن گیلیبراند (D-NY) از بهنام پرسید: «با توجه به پیشنهاد اخیر رئیس Gensler مبنی بر اینکه همه دارایی های دیجیتال به جز بیت کوین اوراق بهادار هستند، این برای تعدادی از بازارهای قراردادی تعیین شده چه معنایی دارد. [DCMs] در حال حاضر قراردادهای آتی یا سوآپ روی اتر ارائه می دهید؟ DCM ها صرافی هایی هستند که تحت نظارت نظارتی CFTC فعالیت می کنند.

رئیس CFTC پاسخ داد: «این امر بدیهی است که سؤالاتی را در مورد قانونی بودن آن DCM ها، بازارهای قراردادی تعیین شده، فهرست کردن این دارایی های دیجیتالی که ظاهراً اوراق بهادار هستند، ایجاد می کند.

من این استدلال را مطرح کردم که اتر یک کالا است.

بهنام با اشاره به اینکه محصولات مبتنی بر اتر «مدتی است که در بورس CFTC فهرست شده‌اند»، گفت: «به همین دلیل، یک قلاب قضایی مستقیم برای ما ایجاد می‌کند تا آشکارا بازار مشتقات و همچنین بازار پایه را کنترل کنیم. ”

وی در ادامه توضیح داد: «فرآیندی که یک صرافی یا DCM قراردادی را برای آن فهرست می‌کند، طبق قانون ما بسیار روشن است. آنها می توانند از کمیسیون درخواست تأیید کنند [CFTC] یا می توانند یک محصول را خود گواهی کنند. این فرآیند خودگواهی بخشی است که مسئولیت را هم به CFTC و هم به شرکت کننده بازار منتقل می کند.

رئیس CFTC توضیح داد که چرا به شدت معتقد است که اتر یک کالا است. من می‌گویم تحلیل‌های حقوقی جدی و عمیق قبل از اینکه یک محصول خود گواهی شود، وارد فرآیند فکری می‌شود، بنابراین هیچ شکی در ذهن من و دانستن این موضوع و حضور در کمیسیون زمانی که قراردادهای آتی اتر فهرست شد، وجود ندارد که هم بورس و هم کمیسیون بسیار عمیق و متفکرانه در مورد “محصول چیست؟” فکر کرد. و آیا در داخل رژیم کالایی است یا رژیم امنیتی؟» وی تاکید کرد:

اگر به شدت احساس نمی‌کردیم که یک دارایی کالایی است، اجازه نمی‌دادیم محصول، در این مورد، محصول آتی اتر، در بورس CFTC فهرست شود.

بهنام در پایان گفت: «از آنجایی که ما ریسک دعوی قضایی داریم، اگر چنین کاری را بدون دفاع قانونی یا دفاعی جدی انجام دهیم تا به نوعی از استدلال ما مبنی بر کالا بودن دارایی حمایت کنیم، ریسک اعتبار داریم.

برچسب ها در این داستان

اتر CFTC، کالای اتر CFTC، اتر، اتر، کالای اتر، اتر نه امنیت، امنیت اتر، اتریوم، کالای اتریوم، امنیت اتریوم، گری جنسلر اتر، روستین بهنام، روستین بهنام اتر، کالای روستین بهنام اتر، روستین بهنام اتر، جنسلر بهنام اتر ، صندلی دوم گری جنسلر

آیا فکر می کنید اتریوم در ایالات متحده به عنوان یک کالای امنیتی یا یک کالا طبقه بندی می شود؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.

لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.