XAG/USD از خط مقاومت 13 روزه به زیر 21.00 دلار عقب نشینی کرد

اشتراک گذاری: قیمت نقره تلاش می‌کند تا بهبودی را از پایین‌ترین حد چهار ماهه خود ادامه دهد و طی یک روند صعودی سه روزه، رشد روزانه را کاهش دهد. شکست در عبور از خط مقاومت کوتاه مدت، شکست فروشندگان XAG/USD با 200-SMA فریبنده. منطقه حمایت افقی دو هفته ای نزولی فوری قیمت نقره

کد خبر : 332711
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 مارس 2023 - 6:06
XAG/USD از خط مقاومت 13 روزه به زیر 21.00 دلار عقب نشینی کرداشتراک گذاری:

  • قیمت نقره تلاش می‌کند تا بهبودی را از پایین‌ترین حد چهار ماهه خود ادامه دهد و طی یک روند صعودی سه روزه، رشد روزانه را کاهش دهد.
  • شکست در عبور از خط مقاومت کوتاه مدت، شکست فروشندگان XAG/USD با 200-SMA فریبنده.
  • منطقه حمایت افقی دو هفته ای نزولی فوری قیمت نقره را محدود می کند.

قیمت نقره (XAG/USD) به افزایش ملایم در حدود 20.60 دلار چسبیده است زیرا در اوایل دوشنبه عقب نشینی فلز از خط مقاومت کلیدی کوتاه مدت را بررسی می کند. با این حال، XAG/USD رگه برنده سه روزه را چاپ می کند و همچنین بازگشت روز قبل را از پایین ترین سطح از 04 نوامبر 2022 افزایش می دهد.

همانطور که گفته شد، صلیب خرسی در حال ظهور در MACD به ناتوانی شمش برای ماندن فراتر از 200-SMA ملحق می شود، و فراموش نکردن شکست در عبور از خط مقاومت دو هفته ای، که خرس های قیمت نقره را امیدوار نگه می دارد.

در نتیجه، شمش در راه آزمایش مجدد منطقه حمایت افقی دو هفته ای، حداکثر نزدیک به 20.40 دلار باقی می ماند. با این حال، نزولی بیشتر فلز ممکن است شاهد مشکلاتی در شکستن آهنربای روانی 20 دلار باشد.

پس از آن، پایین ترین قیمت ماهانه 19.95 دلار و پایین ترین سطح نوامبر 2022 در اطراف 18.85 دلار در کانون توجه قرار خواهند گرفت.

برعکس، حرکات بازیابی گریزان باقی می‌ماند مگر اینکه XAG/USD از اواخر فوریه در زیر خط مقاومت نزولی باقی بماند، یعنی حداکثر در حدود 20.90 دلار. همچنین به عنوان یک فیلتر صعودی، رقم گرد 21 دلاری است.

در شرایطی که خریداران نقره ای کنترل را از 21.00 دلار عبور می دهند، بالاترین قیمت هفته گذشته در حدود 21.30 دلار ممکن است به عنوان آخرین دفاع از خرس های XAG/USD عمل کند.

قیمت نقره: نمودار ساعتی

روند: نزولی بیشتر مورد انتظار استلینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.