Next Billion Fellowship Cohort 3 – فراخوان برای درخواست

اتریوم یک موجود زنده است که در زمان و مکان توزیع شده و از طریق صفحه نمایش و دستگاه های ارتباطی ما قابل دسترسی است. آنچه به آن حیات می بخشد، روابط انسانی بی شماری است که با ریشه ها، شاخه ها و برگ های درخت حالت اتریوم در هم تنیده شده است. این درخت

کد خبر : 334287
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 16 مارس 2023 - 7:00
Next Billion Fellowship Cohort 3 – فراخوان برای درخواستاتریوم یک موجود زنده است که در زمان و مکان توزیع شده و از طریق صفحه نمایش و دستگاه های ارتباطی ما قابل دسترسی است. آنچه به آن حیات می بخشد، روابط انسانی بی شماری است که با ریشه ها، شاخه ها و برگ های درخت حالت اتریوم در هم تنیده شده است. این درخت واحد ارزش بسیار زیاد، دارایی دیجیتال، و کاربرد dapp را رمزگذاری می‌کند – بخش ناچیزی از فعالیت‌های انسانی نیست.

اما انسان‌هایی که در حال حاضر به اتریوم زندگی می‌دهند نماینده نیستند همه انسان — بسیاری از شکاف ها بین فرهنگ ها، ملیت ها و طبقات باید پر شود. موارد استفاده و راه حل های جدید که تاکنون توسعه یافته و توسط سازندگان وب 3 تبلیغ و تبلیغ شده اند، هنوز پتانسیل واقعی اتریوم برای فعال کردن شکوفایی انسان را نشان نمی دهند — ما هنوز سطح فضای امکان را خراش نداده ایم.

ما معتقدیم که رویاپردازان آنجا هستند. ما معتقدیم کسانی که شکست هماهنگی را درک می کنند و در برابر آن کار می کنند، می توانند اجمالی از امید را ببینند. آن‌ها اهرم‌هایی دارند که می‌خواهند دنیا را به حرکت درآورند و اتریوم می‌تواند تکیه‌گاه آنها باشد. برای اینکه اتریوم به میلیاردها انسان بعدی برسد، باید نه تنها برای خوش بینان فنی، بلکه برای هر کس در این سیاره ی آشفته، پیچیده و انسانی.

همراهی

ما معتقدیم که استفاده از اتریوم برای بهبود زندگی میلیاردها نفر ممکن است. اما ما به چیزی بیش از فناوری نیاز داریم — ما به روش های جدیدی برای تفکر در مورد نحوه تعامل انسان ها با یکدیگر و با محیط اطراف خود نیاز داریم. ما به داستان‌های جدیدی برای گفتن، دیدگاه‌های جدید برای آینده‌ای بهتر و روش‌های جدیدی برای بیان ارزش‌هایمان در قالب کد نیاز داریم.

کمک هزینه میلیاردی بعدی در بنیاد اتریوم، جستجوی داستان‌هایی است: داستان‌هایی که به ما انگیزه می‌دهند تا روی چیزهای مهم تمرکز کنیم، تعادل و انصاف را در راهی که برای حل مشکلات خود پیش می‌رویم پیدا کنیم، و عمیق‌تر به اسرار همکاری انسانی برویم. .

ما به دنبال تغییر سازان، رویاپردازان و عمل گرایان هستیم. ما به دنبال داستان هایی هستیم که بهترین های خودمان را نشان می دهند، تا بهتر تصور کنیم دنیایی را که در آن ابزارها را در دست می گیریم، آستین ها را بالا می زنیم و کار طولانی و دشوار بیرون کشیدن جهان از مارپیچ مرگ هماهنگی را آغاز می کنیم.

بد نیست با آزمایش، آزمایش و تحقیق شروع کنید. داستان‌های فرضیه‌های باطل، چالش‌های دست‌کم‌گرفته، و انگیزه‌های نادرست در جستجوی سیستم‌های جدید تغییر بسیار ارزشمند هستند. ما هنوز در آغاز یک سفر بسیار طولانی به قلمروی ناشناخته هستیم — تهیه نقشه یک تلاش دشوار و ارزشمند است.

همکاران می توانند به عنوان افراد یا به عنوان بخشی از یک سازمان بزرگتر کار کنند. برخی از دوستان ممکن است مستقیماً در حال ساختن باشند، طراحی و آزمایش فناوری های جدید که برای حل مشکلات قدیمی کار می کنند. دیگران ممکن است داشته باشند علاقه خاص به یک زمینه انسانی خاص، در حال تحقیق و به اشتراک گذاری یافته های خود با دیگر سازندگان در جامعه اتریوم برای کمک به آنها در طراحی راه حل های بهتر است. هیچ الزامات سختگیرانه ای برای پروژه Next Billion Fellowship وجود ندارد به جز یکی: جدیت.

Billion Fellows بعدی باید در تلاش شخصی باشد. این یاران نه آغاز و نه پایان سفر آنهاست، اما ممکن است حمایتی را فراهم کند که همکار را قادر می سازد به اهداف بلندپروازانه نزدیکتر شود. پروژه هر چه که باشد، هر کس که باشد، تلاش باید در جهت منافع عمومی باشد.

برای متقاضیان تماس بگیرید

ما می خواهیم به شما در تلاش شما کمک کنیم!

بعدی Billion Fellowship همگروه 3 در اواخر ژوئن 2023 آغاز می شود. اگر می خواهید با استفاده از اتریوم تغییری در جهان ایجاد کنید، لطفاً از وبسایت ما دیدن کنید و درخواست خود را تا 28 آوریل 2023 ارسال کنید. ما همه ارسال‌ها را بررسی می‌کنیم و متقاضیانی را انتخاب می‌کنیم که ایده‌هایی دارند که می‌توانند تأثیر زیادی بر بشریت از طریق راه‌حل‌ها یا پروتکل‌های فعال Ethereum داشته باشند که با اهداف خیر عمومی همسو هستند.

برنامه فلوشیپ راهنمایی از کارشناسان مربوطه، دسترسی به منابع بنیاد اتریوم و جامعه اتریوم، پشتیبانی مالی و فرصت‌هایی برای شبکه‌سازی و قرار گرفتن در معرض رسانه‌ها را فراهم می‌کند.

میلیارد بعدی

Team Next Billion در بنیاد اتریوم برای یافتن فعال‌کننده‌ها و مسدودکننده‌های میلیارد کاربر بعدی اتریوم کار می‌کند. ما لبه‌های فضای امکان خوب عمومی را جستجو می‌کنیم و به دنبال موارد استفاده جدید، زمینه‌ها و جوامعی هستیم که نشان می‌دهد چگونه اتریوم ممکن است به ابزاری برای میلیاردها دلار بعدی تبدیل شود.

اگر مایلید با ما در مورد چیزی خارج از محدوده کمک هزینه میلیاردی بعدی صحبت کنید، اینجا با ما تماس بگیرید یا برای ما در توییتر DM ارسال کنید @EFNextBillion.

لینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.