Local Trade Copier EA MT4/5 Settings/Inputs Guide – Part 2 – Other – 24 آوریل 2023

[ad_1] ✔️ دستگاه کپی تجاری محلی EA MT4©: https://www.mql5.com/fa/market/product/68950 ✔️ دستگاه کپی تجاری محلی EA MT5©: https://www.mql5.com/fa/market/product/68951 نکته: می توانید دانلود کنید و امتحان کنید نسخه ی نمایشی Local Trade Copier EA MT4 نسخه در حساب آزمایشی شما: اینجا نکته: می توانید دانلود کنید و امتحان کنید نسخه ی نمایشی Local Trade Copier EA MT5

کد خبر : 351126
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳
Local Trade Copier EA MT4/5 Settings/Inputs Guide – Part 2 – Other – 24 آوریل 2023

[ad_1]

✔️ دستگاه کپی تجاری محلی EA MT4©: https://www.mql5.com/fa/market/product/68950

✔️ دستگاه کپی تجاری محلی EA MT5©: https://www.mql5.com/fa/market/product/68951

نکته: می توانید دانلود کنید و امتحان کنید نسخه ی نمایشی Local Trade Copier EA MT4 نسخه در حساب آزمایشی شما: اینجا

نکته: می توانید دانلود کنید و امتحان کنید نسخه ی نمایشی Local Trade Copier EA MT5 نسخه در حساب آزمایشی شما: اینجا

توجه!!!

 • شما باید Local Trade Copier EA MT4/5 خود را از طریق حساب MQL5 خود به دنبال دستورالعمل های زیر برای تمام پایانه های MT4/5 که می خواهید از آن استفاده کنید نصب کنید. کپی/پیست فایل های ex4/5 برای خریدهای بازار MQL5.com کار نمی کند.
 • هنگامی که EA کار می کند، وارد حساب تجاری دیگری در ترمینال MT4/5 خود نشوید، این روی کپی کردن تأثیر می گذارد.
 • از رمز عبور سرمایه گذار برای ورود به حساب گیرنده استفاده نکنید، نمی توانید کپی کنید.
 • اگر حساب های فرستنده یا گیرنده شما پسوندی بعد از نماد خود دارند (به عنوان مثال EURUSDm یا EURUSD.pro)، آن را در تنظیم: پسوند حساب فرستنده یا پسوند حساب گیرنده قرار دهید (به عنوان مثال: m).

راهنمای عیب یابی Local Trade Copier EA MT4/5: https://www.mql5.com/en/blogs/post/746561

فیلم راه اندازی سریع دستگاه کپی محلی EA MT4/5:

مهم! تنها 2 تنظیماتی که در سمت حساب فرستنده پر شده اند، این 2 هستند که در تصویر زیر مشخص شده اند. تمام تنظیمات دیگر در سمت حساب گیرنده پر شده است. تغییر هیچ یک از تنظیمات دیگر در حساب فرستنده معنی ندارد، هیچ معنایی نخواهد داشت!

راهنمای تنظیمات/ورودی‌های دستگاه کپی محلی EA MT4/5

مدیریت تجارت اضطراری

 • از حفاظت حساب اضطراری استفاده کنید: درست/نادرست گزینه بستن تمام معاملات کپی شده توسط گیرنده و غیرفعال کردن کپی در حساب گیرنده، به کاربر زمان می دهد تا هرگونه اشتراک سیگنال یا EA در حساب(های فرستنده) را غیرفعال/توقف کند و حساب گیرنده را از هرگونه ضرر بیشتر نجات دهد. توجه! وقتی از این تنظیم با حالت حساب خودکار کپی در بالا استفاده می‌کنید، باید همان مقداری را که در زیر می‌دهید در Emergency Account Protection Equity، در Stop اگر ارزش ویژه کمتر از: … در تب تنظیمات سیگنال‌ها قرار دهید، برای غیرفعال کردن قرار دهید. کپی سیگنال نیز در همان سطح حقوق صاحبان سهام. اگر همان مقدار سهام را در تب تنظیمات سیگنال قرار ندهید، اشتراک سیگنال شما همچنان معاملات را باز می کند، اما EA فوراً آنها را می بندد تا از حساب معاملاتی شما در برابر ضررهای بیشتر محافظت کند.
 • حقوق صاحبان سهام حفاظت از حساب اضطراری: مقدار سهام حساب گیرنده که تحت آن EA حفاظت از حساب اضطراری را که در بالا توضیح داده شد آغاز می کند.
 • حقوق صاحبان سهام دریافت سود: مبلغ سهام حساب گیرنده که EA تمام معاملات باز را روی آن می بندد و کپی را غیرفعال می کند. این باید یک سطح بالاتر از حقوق صاحبان سهام فعلی باشد.
 • حداکثر درصد کاهش از تعادل بالا: در این تنظیمات می‌توانید حداکثر درصد برداشتی را که می‌توانید برای حساب خود بپذیرید، قرار دهید، که وقتی به آن رسید، EA تمام معاملات کپی‌شده گیرنده را می‌بندد و کپی را غیرفعال می‌کند. حداکثر درصد برداشت از بالاترین سطح موجودی حساب شما محاسبه می شود، زیرا EA به آن پیوست شده است. این حداکثر % Drawdown از تنظیم Balance High حتی اگر استفاده از تنظیمات حفاظت از حساب در بالا نادرست است.
 • حداکثر درصد برداشت روزانه: در این تنظیم می‌توانید حداکثر درصد برداشت روزانه را که می‌توانید برای حساب خود بپذیرید، قرار دهید، که وقتی به آن رسید، EA تمام معاملات کپی‌شده گیرنده را می‌بندد و کپی را تا روز بعد به حالت تعلیق در می‌آورد. حداکثر درصد برداشت روزانه از سطح موجودی حساب شما در ساعت 23:59:59 روز قبل محاسبه می شود. اگر Copy Current Trades فعال باشد، EA تمام معاملات فرستنده را که هنوز باز هستند و در حساب گیرنده کپی نشده اند، هنگام کپی کردن رزومه کپی می کند. این تنظیم حتی اگر تنظیم استفاده از محافظت از حساب بالا نادرست باشد، کار خواهد کرد.

 • در صورت کاهش درصد گیرنده، کپی نمی‌شود: این تنظیم گزینه ای را برای تعلیق کپی معاملات جدید در حساب گیرنده در صورتی که برداشت فعلی حساب گیرنده از یک سطح معین بیشتر شود، به حالت تعلیق در می آورد. زمانی که سطح کاهش بیش از مقدار درج شده در این تنظیم بهبود یابد، کپی از سر گرفته می شود. به عنوان مثال، اگر در صورت کاهش %>=20، هیچ کپی برداری صورت نگیرد، EA کپی معاملات جدید در حساب گیرنده را در صورتی که کاهش فعلی آن بیشتر از 20 درصد باشد، به حالت تعلیق در می آورد و در صورت کاهش دوباره از 20 درصد، کپی کردن معاملات جدید را از سر می گیرد. این تنظیم No Copying if Receiver Drawdown %> حتی اگر استفاده از تنظیمات حفاظت از حساب در بالا نادرست است.
 • فقط در صورتی کپی کنید فرستنده %>: این تنظیم به کاربر اجازه می‌دهد تا معاملات اصلی فرستنده را در سمت گیرنده کپی کند، تنها در صورتی که حساب فرستنده به کاهش معینی رسیده باشد. به عنوان مثال اگر No Copy در صورت کاهش %>=5 فرستنده، حساب گیرنده فقط زمانی شروع به کپی کردن مبادلات فرستنده می کند که کاهش حساب فرستنده از سطح 5% بیشتر شود. در این صورت، تمام معاملات فرستنده کپی خواهند شد، اگر بعداً کاهش فرستنده به کمتر از 5% برسد، معاملات فرستنده جدید باز شده کپی نخواهند شد تا زمانی که کاهش فرستنده دوباره به بالای 5% برسد. این تنظیم Copy Only if Transmitter Drawdown %> حتی اگر استفاده از تنظیمات حفاظت از حساب در بالا نادرست است.

تنظیمات اعلان

 • ارسال اعلان ایمیل: درست/نادرست گزینه دریافت اعلان به آدرس ایمیل شما برای هر معامله جدیدی که در حساب تجاری باز می شود. این اعلان شامل نظر، تاریخ و زمان، نماد، قیمت و سطوح TP و SL اعمال شده خواهد بود. برای اینکه این گزینه به درستی کار کند، باید تب ایمیل پنجره ترمینال MT4/5 >> Tools >> Options را راه اندازی کنید. مشاهده بیشتر در راهنمای نصب Local Trade Copier EA MT4/5.
 • ارسال Push Notification: درست/نادرست گزینه دریافت اعلان فشار به تلفن همراه یا تبلت شما برای هر معامله جدید اصلی یا کپی/تکثیر شده که در حساب معاملاتی باز شده است. این اعلان فشار شامل نظر، تاریخ و زمان، نماد، قیمت و سطوح TP و SL اعمال شده خواهد بود. برای اینکه این گزینه به درستی کار کند، باید تب Notifications را در پنجره ترمینال MT4/5 >> Tools >> Options راه اندازی کنید. مشاهده بیشتر در راهنمای نصب Local Trade Copier EA MT4/5.
 • ارسال اعلان روزانه: درست/نادرست گزینه دریافت اعلان روزانه در زمان از پیش تعریف شده زیر با جزئیات اساسی حساب شما مانند تاریخ و زمان، موجودی، حقوق صاحبان سهام و سطوح حاشیه. این شما را با اشتراک سیگنال یا هر EA که با آن معامله می کنید، هر معامله باز شده کپی/تکثیر شده و نتایج آنها در تماس نگه می دارد.
 • زمان ارسال اعلان روزانه: زمان روز با فرمت 00:00 (فرمت های زمانی مانند 0:00 00.00 0.00 یا 0.00 کار نمی کنند، زمان باید چهار رقمی با دو نقطه بین فرمت 00:00 باشد)، که در آن شما دریافت خواهید کرد. ایمیل و/یا اعلان فشاری با جزئیات اساسی حساب شما همانطور که در بالا توضیح داده شده است. اگر می‌خواهید اعلان‌های روزانه زیادی دریافت کنید، می‌توانید چندین بار در این تنظیم قرار دهید، با کاما از هم جدا شوند، به عنوان مثال: 00:00،12:00،20:00
 • ارسال اعلان اضطراری: درست/نادرست گزینه دریافت ایمیل اضطراری و/یا اعلان فشاری با جزئیات اساسی حسابتان، مانند تاریخ و زمان، موجودی، حقوق صاحبان سهام و سطوح حاشیه، زمانی که ارزش سهام شما به زیر سطح از پیش تعریف شده شما در زیر می‌رسد.
 • حقوق ویژه اعلام اضطراری: سطح حقوق صاحبان سهام در واحدهای ارزی حساب (به عنوان مثال 1000، 1000 دلار است اگر واحد پول حساب شما به دلار باشد)، که تحت آن EA یک ایمیل یا اعلان فشاری با جزئیات حساب شما همانطور که در بالا توضیح داده شده است برای شما ارسال می کند. چندین سطح ارزش ویژه را می توان در این تنظیم قرار داد که با کاما از هم جدا می شوند، به عنوان مثال: 6000,8000

تنظیمات نقشه برداری

 • پیشوند حساب فرستنده: اگر حساب فرستنده یک پیشوند بدون نقطه در جلوی همه ابزارها/جفت‌های رایج دارد، باید آن را در اینجا قرار دهید تا بدون هیچ مشکلی، معاملات را برای کارگزارانی که از آن پیشوند استفاده نمی‌کنند کپی کنید. به عنوان مثال اگر کارگزار شما دارای نماد mEURUSD است، باید m را در این قسمت قرار دهید. این تنظیم باید فقط در حساب(های) گیرنده پر شود. اگر حساب فرستنده در جلوی هر نماد یک پیشوند نقطه داشته باشد، بدون تنظیم خاصی، به طور خودکار نقشه برداری و کپی می شود. نگاشت پیشوند فرستنده خودکار فقط برای پیشوندهایی با یک نقطه قبل از نماد اصلی، مانند r.EURUSD و نه برای پیشوندهایی مانند ecnEURUSD یا +EURUSD کار می کند.
 • پسوند حساب فرستنده: اگر فرستنده حساب دارای یک پسوند بدون نقطه در انتهای تمام ابزارها/جفت های رایج است، شما باید آن را در اینجا قرار دهید تا بدون هیچ مشکلی، معاملات را برای کارگزاران دیگری که از آن پسوند استفاده نمی کنند کپی کنید. به عنوان مثال اگر کارگزار شما دارای نماد EURUSDm است، باید m را در این قسمت قرار دهید. این تنظیم باید فقط در حساب(های) گیرنده پر شود. اگر حساب فرستنده یک پسوند نقطه در انتهای هر نماد داشته باشد، بدون تنظیم خاصی به صورت خودکار نقشه برداری و کپی می شود. نگاشت پسوند فرستنده خودکار فقط برای پسوندهایی با نقطه بعد از نماد اصلی مانند EURUSD.r و نه برای پسوندهایی مانند EURUSDecn یا EURUSD+ کار می کند.

 • پیشوند حساب گیرنده: اگر حساب گیرنده یک پیشوند جلوی تمام ابزارها/جفت‌های رایج دارد، باید آن را در اینجا قرار دهید تا بدون هیچ مشکلی از معاملات سایر کارگزارانی که از آن پیشوند استفاده نمی‌کنند کپی کنید. به عنوان مثال اگر کارگزار شما دارای نماد mEURUSD است، باید m را در این قسمت قرار دهید. این تنظیم باید فقط در حساب(های) گیرنده پر شود.
 • پسوند حساب گیرنده: اگر حساب گیرنده پسوندی در انتهای همه ابزارها/جفت‌های رایج دارد، باید آن را در اینجا قرار دهید تا بدون هیچ مشکلی از معاملات سایر کارگزارانی که از آن پسوند استفاده نمی‌کنند کپی کنید. به عنوان مثال اگر کارگزار شما دارای نماد EURUSD.r است، باید .r را در این قسمت قرار دهید. این تنظیم باید فقط در حساب(های) گیرنده پر شود.
 • نماد ویژه 1-30: اگر حساب فرستنده شما برای مثال از نماد US500 برای شاخص S&P بازار سهام ایالات متحده و حساب گیرنده شما از نماد SPX500 برای همان شاخص استفاده می کند، باید US500,SPX500 را در این قسمت قرار دهید تا از حساب فرستنده به گیرنده کپی شود. بدون هیچ مشکلی. می توانید 30 نماد ویژه را به همان روشی که در بالا توضیح داده شد تنظیم کنید. این تنظیم باید فقط در حساب(های) گیرنده پر شود.

برای قسمت 1 راهنمای تنظیمات/ورودی‌ها، لطفاً اینجا را کلیک کنید: https://www.mql5.com/fa/blogs/post/745681

✔️ دستگاه کپی تجاری محلی EA MT4©: https://www.mql5.com/fa/market/product/68950

✔️ دستگاه کپی تجاری محلی EA MT5©: https://www.mql5.com/fa/market/product/68951

نکته: می توانید دانلود کنید و امتحان کنید نسخه ی نمایشی Local Trade Copier EA MT4 نسخه در حساب آزمایشی شما: اینجا

نکته: می توانید دانلود کنید و امتحان کنید نسخه ی نمایشی Local Trade Copier EA MT5 نسخه در حساب آزمایشی شما: اینجا

https://www.local-trade-copier.com

https://www.fast-trade-copier.com

https://www.best-forex-trade-copier.com

https://www.forex-local-trade-copier.com

https://www.metatrader-trade-copier.com

https://www.best-forex-local-trade-copier.com

https://www.best-trade-copier.com

https://www.trade-copier-mt4.com

https://www.trade-copier-mt5.com

[ad_2]

لینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.