ACOA 2021: ایجاد یک اقتصاد انعطاف‌پذیرتر، نوآورانه‌تر و فراگیرتر اقیانوس اطلس در یک سال بهبود

ACOA امداد کووید-19 را ارائه کرد، حمایت هدفمندی برای حفظ منطقه در مسیر پیشرفت در مسیر بهبود اقتصادی 12 ژانویه 2022 · مونکتون، نیوبرانزویک · آژانس فرصت‌های آتلانتیک کانادا (ACOA) در طول سال 2021، ACOA همچنان بر تعهد دولت کانادا برای مبارزه با کووید-19 و اثرات اقتصادی آن متمرکز بود، و حمایت بخش هدفمندی را

کد خبر : 154783
تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 ژانویه 2022 - 16:45
ACOA 2021: ایجاد یک اقتصاد انعطاف‌پذیرتر، نوآورانه‌تر و فراگیرتر اقیانوس اطلس در یک سال بهبود


ACOA امداد کووید-19 را ارائه کرد، حمایت هدفمندی برای حفظ منطقه در مسیر پیشرفت در مسیر بهبود اقتصادی

12 ژانویه 2022 · مونکتون، نیوبرانزویک · آژانس فرصت‌های آتلانتیک کانادا (ACOA)

در طول سال 2021، ACOA همچنان بر تعهد دولت کانادا برای مبارزه با کووید-19 و اثرات اقتصادی آن متمرکز بود، و حمایت بخش هدفمندی را برای کمک به بهبود منطقه و بازسازی یک اقتصاد انعطاف‌پذیرتر و فراگیر برای همه کانادایی‌های آتلانتیک ارائه کرد.

حفاظت از مشاغل، تقویت بخش های کلیدی

امروز، محترم ژینت پتیپاس تیلور، وزیر زبان های رسمی و وزیر مسئول ACOA، مروری بر تأثیر سرمایه گذاری های آژانس در سال 2021 ارائه کرد.

پتیپاس تیلور، وزیر آتلانتیک کانادا، گفت: از ژانویه 2021، ACOA بیش از 314 میلیون دلار حمایت ارائه کرد، به بیش از 1000 سازمان و کسب و کار کمک کرد و بیش از 1000 شغل جدید در آتلانتیک کانادا ایجاد کرد. این سرمایه گذاری ها همچنین به حفاظت از بیش از 5000 شغل در سراسر منطقه ما کمک کرد.

این کمک‌ها شامل نزدیک به 96 میلیون دلار در حمایت متمرکز بر کووید از طریق طرح‌های امداد اضطراری مانند صندوق کمک‌های منطقه‌ای و بازیابی (RRRF)، صندوق تثبیت غذاهای دریایی کانادا (CSSF) و ابتکار حمل‌ونقل هوایی منطقه‌ای (RATI) بود.

در بودجه 2021، دولت کانادا متعهد شد که به موقعیت آتلانتیک کانادا برای بهبودی قوی و رشد بلندمدت کمک کند. از 31 دسامبر 2021، ACOA در مجموع تقریباً 44 میلیون دلار از طریق صندوق احیای جامعه کانادا (CCRF)، صندوق مشاغل و رشد، و ابتکار بازیابی منطقه‌ای هوافضا (ARRI) به متقاضیان واجد شرایط متعهد شده بود. ACOA همچنین از بخش گردشگری آتلانتیک کانادا که به شدت آسیب دیده است، از طریق صندوق امداد گردشگری (TRF) حمایت می کند، که شامل تخصیصی است که به طور خاص به طرح ها و پروژه های گردشگری بومی اختصاص داده شده است.

در طول سال 2021، ACOA از 365 سازمان و کسب و کار گردشگری حمایت کرد و از بیش از 3000 شغل مرتبط با گردشگری محافظت کرد و 169 شغل جدید گردشگری را در سراسر منطقه ایجاد کرد.

از طریق مجموعه برنامه های منظم خود، ACOA همچنین بیش از 174 میلیون دلار به کسب و کارها و سازمان های آتلانتیک تحویل داده است، که باعث رشد اقتصادی و ایجاد نقاط قوت رقابتی منطقه در بخش های اولویت دار مانند اتوماسیون و دیجیتالی شدن، غذا و نوشیدنی، اقیانوس، رشد پاک و راه اندازی می شود. اقتصاد

رشد اقتصاد فراگیر

سرمایه گذاری های ACOA همچنین نشان دهنده تعهد دولت کانادا برای رشد اقتصادی فراگیرتر و آینده ای قوی تر برای همه کانادایی ها بود. در سراسر مجموعه برنامه‌ها و ابتکارات آژانس در سال 2021، ACOA تقریباً 10 میلیون دلار برای حمایت از پروژه‌های بومی، بیش از 19 میلیون دلار برای پروژه‌های تحت رهبری زنان، 66 میلیون دلار برای پروژه‌های متمرکز بر جوانان و بیش از 5 میلیون دلار از طریق برنامه کارآفرینی سیاه ارائه کرد.

در سراسر استان ها

سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک ارائه‌شده توسط آژانس به هر یک از استان‌های اقیانوس اطلس کمک می‌کند تا نیازها و چالش‌های منحصربه‌فرد را برطرف کنند، در حالی که اقتصادهای محلی قوی‌تر، پایدارتر و فراگیرتر رشد می‌کنند.

که در نیوبرانزویک، ACOA در مجموع بیش از 74 میلیون دلار در 281 پروژه در تمام بخش ها سرمایه گذاری کرد که از 1227 شغل محافظت کرد و 294 شغل جدید ایجاد کرد.

در سراسر استان، ACOA با حمایت از پروژه CollabHub، یک پلت فرم آنلاین که به شرکت های کوچک و متوسط ​​در تعامل با اکوسیستم دیجیتال استان کمک می کند، به شرکت ها کمک کرد تا فناوری ها و فرآیندهای دیجیتال را اتخاذ کنند. همچنین، ACOA به حمایت از Conseil économique du Nouveau-Brunswick Inc ادامه داد. (فقط به زبان فرانسه)با پروژه هایی برای کمک به رشد و حفظ نیروی کار فرانسوی، کمک به کسب و کارهای فرانسوی زبان برای بهبود بهره وری، و ارائه خدمات تجاری برای زنان در جوامع اقلیت فرانسوی.

در سال 2021، در نیوبرانزویک، ACOA همچنین پشتیبانی کرد:

  • Wabanaki Maple، یک شرکت 100 درصد بومی و متعلق به زنان، برای کاهش اثرات کووید و گسترش حضور آنلاین خود و همچنین امکانات تولید؛
  • شورای چندفرهنگی نیوبرانزویک، برای کمک به رفع موانع مشارکت اقتصادی کامل توسط تازه واردان؛ و
  • غذاهای دریایی McGraw، 100 درصد متعلق به Elsipogtog First Nation، در ساخت کارخانه جدید، اجرای اقدامات ایمنی COVID، و کاهش اثرات بیماری همه گیر.

که در نیوفاندلند و لابرادورACOA در مجموع بیش از 98 میلیون دلار در 380 پروژه در سراسر استان سرمایه گذاری کرد که از 2269 شغل محافظت و برای 364 شغل جدید ایجاد کرد.

در سراسر استان، ACOA در اکوسیستم نوآوری سرمایه‌گذاری کرد و به رشد بخش فناوری پر جنب و جوش نیوفاندلند و لابرادور، که شامل استارت‌آپ‌هایی در حوزه سلامت، امور مالی، اقیانوس‌ها و اقتصاد سبز است، کمک کرد. پروژه ها شامل حمایت از Genesis، مرکز یادبود کارآفرینی، پروژه Ocean Startup و Bounce Health Innovation بود.

در سال 2021، در نیوفاندلند و لابرادور، ACOA نیز کمک کرد:

  • techNL، حمایت از 395 شرکت برای دستیابی به فناوری جدید و ظرفیت دیجیتال، که به آنها اجازه می‌دهد در حین و فراتر از همه‌گیری، فروش آنلاین ایجاد کنند.
  • Innu Nation، برای ادامه فعالیت مرکز توسعه کسب و کار Innu، که به کسب و کارها کمک می کند تا از فرصت ها در پروژه های توسعه منابع در لابرادور سرمایه گذاری کنند. و
  • انجمن برای افراد جدید کانادا، برای ارائه آگاهی، کمک و راهنمایی به ساکنان موقت در نیوفاندلند و لابرادور در مسیر دستیابی به اقامت دائم.

که در نوا اسکوشیاACOA در مجموع بیش از 82 میلیون دلار در 427 پروژه در سراسر استان سرمایه گذاری کرد که از 1746 شغل محافظت و برای 477 شغل جدید ایجاد کرد.

این شامل حمایت از بخش پویای علوم زیستی استان بود که شامل سرمایه‌گذاری در یک مرکز پردازش زیستی جدید در مرکز ورشورن در سیدنی و همچنین حمایت مستمر از شرکت‌های فناوری پزشکی نوآور در اطراف هالیفاکس بود.

در سال 2021، در نوا اسکوشیا، سرمایه گذاری های ACOA نیز از موارد زیر پشتیبانی کرد:

که در جزیره پرنس ادواردACOA در مجموع بیش از 48 میلیون دلار در 187 پروژه در سراسر استان سرمایه گذاری کرد که از بیش از 222 شغل محافظت کرد و 105 شغل جدید ایجاد کرد.

در سرتاسر استان، سرمایه‌گذاری‌های ACOA به کسب‌وکارها، مؤسسات تحصیلات تکمیلی و سازمان‌های غیردولتی کمک کرد تا با تغییرات سریع در مواجهه با COVID-19 سازگار شوند و آنها را در مسیری پایدار برای رشد قرار دهند. این سرمایه‌گذاری‌ها به ایجاد و رشد مراکز تعالی موجود برای ارتباط صنعت با تحقیقات نوآورانه، ارتقای قابلیت‌های فنی شرکت‌های کوچک و متوسط ​​و ایجاد فرصت‌های گردشگری جدید کمک کرد. حمایت برنامه ACOA با تمرکز بر اولویت های نیروی کار، دیجیتالی شدن، فناوری پاک و توسعه اقتصادی بومی از طریق پروژه های مختلف ادامه یافت.

در سال 2021 در جزیره پرنس ادوارد، ACOA همچنین کمک کرد:

دولت کانادا متعهد است که بر اساس کار تاثیرگذار ACOA در سال 2021 برای تسریع بهبود و رشد اقتصاد آتلانتیک کانادا، تقویت جوامع محلی، مشاغل و بخش‌ها، و ایجاد آینده‌ای پایدارتر و فراگیر برای همه کانادایی‌ها ایجاد کند.

.لینک منبع : هوشمند نیوز

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.