چگونه Coinbase در مورد یکپارچگی بازار و نظارت بر تجارت فکر می کند

توسط تیم نظارت تجاری Coinbase یکی از رایج ترین تصورات غلط از رمزنگاری این است که این یک فضای نامنظم است و مملو از دستکاری بازار ، معاملات داخلی و بازیگران بد است. واقعیت این است که این با واقعیت فاصله دارد. Crypto در واقع بسیار مقرون به صرفه است و بازیگران خوب در این

کد خبر : 115973
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 اکتبر 2021 - 23:45
چگونه Coinbase در مورد یکپارچگی بازار و نظارت بر تجارت فکر می کند


توسط تیم نظارت تجاری Coinbase

یکی از رایج ترین تصورات غلط از رمزنگاری این است که این یک فضای نامنظم است و مملو از دستکاری بازار ، معاملات داخلی و بازیگران بد است. واقعیت این است که این با واقعیت فاصله دارد. Crypto در واقع بسیار مقرون به صرفه است و بازیگران خوب در این فضا افتخار می کنند که با تنظیم کننده های سراسر جهان همکاری می کنند تا ایمنی و امنیت مشتریان و منابع مالی آنها را تضمین کنند.

تنها در ایالات متحده بیش از 50 تنظیم کننده تحت نظارت Coinbase هستند. در سطح جهانی ، این تعداد حتی بیشتر می شود. هدف ما این است که مورد اعتمادترین مکان برای هر کسی در جهان برای تعامل با اقتصاد رمزنگاری باشیم. اساس این تعهد برای جلب اعتماد مشتریان ما این است که خود را نه تنها در بالاترین سطوح رعایت مقررات ، بلکه در مورد کنترل های داخلی و رفتار کارکنان نیز برتری عملیاتی حفظ کنیم.

از زمان تاسیس Coinbase در 2012 ، ما به رعایت اصول متکی هستیم. این شامل طیف وسیعی از کنترل های داخلی پیرامون حفاظت از داده ها ، جلسات آموزشی مداوم و سیاست های مستند است. از جمله این سیاستها ، یکی از مهمترین آنها سیاست تجارت داخلی ما است. این سند نحوه ، زمان و چه دارایی هایی را می تواند کارکنان ، مشاوران ، پیمانکاران و مدیران هیئت مدیره Coinbase معامله کنند ، به منظور اطمینان از اینکه این گروه ها نمی توانند در حالی که اطلاعات غیر عمومی عمومی (MNPI) در اختیار دارند ، تجارت کنند.

بررسی اجمالی

Coinbase مانند همه شرکت های معامله شده در بورس زمانی که کارکنان و سایر افراد داخلی می توانند سهام شرکت را خرید یا فروش کنند ، محدود می کند. به عنوان مثال ، کارکنان و افراد داخل شرکت فقط مجازند در پنجره های معاملاتی بسیار کوتاه ، مستقیماً پس از تماس های درآمد عمومی ما ، زمانی که MNPI ندارند ، یا از طریق برنامه های از پیش تأیید شده و از پیش تعیین شده 10b5-1 1 ، معامله کنند.

به طور مشابه ، وقتی صحبت از رمزنگاری به میان می آید ، سیاست های تجاری داخلی ما به گونه ای طراحی شده است که هیچ کس مرتبط با این شرکت نمی تواند دارایی های رمزنگاری (از جمله NFT ها) را با اطلاعات غیرعلنی معامله کند. این شامل آگاهی از احتمال افزوده یا حذف دارایی از بسترهای تجاری ما ، ارائه ویژگی ها یا خدمات جدید بر اساس دارایی (این شامل مواردی مانند سهام یا ادغام محصول) ، یا سایر اطلاعاتی است که می تواند تأثیر بگذارد (مثبت یا منفی) قیمت دارایی. برای اطمینان از اینکه کارکنان و سایرین که تحت پوشش این سیاست هستند از دارایی هایی که می توانند و نمی توانند در یک زمان معامله کنند آگاه هستند ، ما یک لیست مرتب از دارایی های دیجیتالی محدود شده داریم. علاوه بر این ، کارکنانی که بینش گسترده ای در سراسر شرکت دارند (برای مثال مدیران ارشد ، برخی از اعضای تیم های قانونی ، مطابقت و ارتباطات ما) ، مشمول یک سیاست تجاری “تقویت شده” داخلی هستند که شامل نظارت تکمیلی مانند گواهی نامه های سه ماهه ، قبل از افشای معاملات خارج از بسترهای معاملاتی Coinbase و همچنین نظارت اضافی.

Coinbase به عنوان یک لایه اجرایی اضافی ، همچنین به همه کارکنان و مدیران هیئت مدیره کریپتو مبادله می کند فقط در سیستم عامل های تجاری Coinbase (مگر اینکه دارایی مورد نظر آنها توسط Coinbase در منطقه آنها پشتیبانی نمی شود). این مرحله اضافی به دو دلیل مهم است: اول ، به این معنی که ما می توانیم فعالانه معامله با دارایی های خاص ، در زمان های خاص ، برای برخی از کارکنان را غیرفعال کنید. دوم ، این بدان معناست که ما از رفتار معاملاتی کارکنان و مدیران هیئت مدیره خود – که تمایز مهمی از صرافی های سنتی و بازارهای نقطه ای است که تمایل دارند کارکنان را ترغیب به تجارت در پلتفرم های دیگری غیر از آنچه که برای آنها کار می کند ، – مشاهده کنیم.

علاوه بر محدودیت های ذکر شده در بالا ، Coinbase استفاده از الگوریتم های معاملاتی توسط کارکنان را در همه سیستم عامل های Coinbase ممنوع می کند.

الزام به معامله کارکنان منحصراً بر روی سیستم عامل های Coinbase ، تیم نظارت تجاری ما را قادر می سازد تا بر فعالیت های تجاری ممنوع – مانند دستکاری بازار نظارت کند. دستکاری در بازار می تواند اشکال مختلفی داشته باشد ، اما به طور کلی به عنوان اقداماتی که توسط هر شرکت کننده در بازار یا شخصی که با مشارکت کننده هماهنگ است انجام می شود تعریف شده است:

 • فریب یا گمراه کردن سایر معامله گران ؛
 • کنترل یا دستکاری قیمت یا حجم معاملات دارایی به صورت مصنوعی ؛ یا
 • کمک ، پشتیبانی ، پشتیبانی ، حمایت یا تأیید هر یک از موارد فوق. این ممکن است شامل اقدامات در Coinbase Pro/Exchange و/یا خارج از Coinbase Pro/Exchange باشد.

مانند بازارهای مالی سنتی ، اشکال خاصی از دستکاری بازار که Coinbase آنها را ممنوع می کند عبارتند از:

 • تجارت شستشو: نوعی از دستکاری بازار که در آن یک سرمایه گذار همزمان ابزارهای مالی مشابه را می فروشد و خریداری می کند تا فعالیت های گمراه کننده و مصنوعی در بازار ایجاد کند.
 • جعل تجاری: رویه ای برای قرار دادن پیشنهادات و پیشنهادات جعلی یا غیرمفیدانه در تلاش برای سوق دادن بازار در جهت خاصی برای اجرای سفارشات خلاف واقع. سپس سفارشات غیر وفادار لغو می شود.
 • لایه بندی تجارت: شبیه به جعل ، لایه بندی عبارت است از قرار دادن سفارشات غیرصادقانه برای تحت تأثیر قرار دادن بازار یا هدایت آن به جهت اجرای سفارشات واقعی. تفاوت اصلی در این است که به جای قرار دادن یک سفارش بزرگ جعلی یا غیراخلاقی در بالای کتاب سفارش (جعل) ، چندین سفارش در نقاط مختلف قیمت وارد می شود. مشابه جعل ، هنگامی که سفارش واقعی یا با وفاداری اجرا شود ، سفارشات جعلی لغو می شوند.
 • در حال اجرا: هنگامی که می دانید که تجارت یا گروهی از معاملات به زودی متعاقب آن انجام می شود ، انجام معامله (اعم از خرید یا فروش).
 • افزایش تجارت: عمل انجام معاملات برای حساب سرمایه گذاری توسط یک معامله گر یا کارگزار به منظور ایجاد کمیسیون از حساب.
 • نقل قول: نوعی از دستکاری بازار که توسط API یا معامله گران الگوریتمی استفاده می شود که شامل ورود سریع و برداشتن تعداد زیادی از سفارشات در تلاش برای سیل بازار است.

نظارت و نظارت بر تجارت

Coinbase نظارت و نظارت بر تجارت را بسیار جدی می گیرد. تیم نظارت تجاری ما از طیف وسیعی از تجربیات استفاده می کند که شامل تنظیم کننده های سابق ، رعایت قوانین چند ملیتی ، بانک های Bulge-Bracket و دلالان ، شرکت های فناوری و متخصصان رمزنگاری است.

مردم + فناوری

پشتوانه تیم نظارت تجاری ما یک فناوری نظارتی پیشرفته به نام Eventus است. این پلت فرم از هوش مصنوعی و تکنیک های یادگیری ماشینی استفاده می کند تا نظارت 24/7/365 را در تمام پلتفرم های تجاری Coinbase به گونه ای انجام دهد که ردیابی دستی به تنهایی نمی تواند. بر خلاف نظارت سنتی بازار ، که اغلب به صورت پزشکی قانونی انجام می شود ، پلتفرم Eventus بینش های بلادرنگ را در اختیار تیم نظارت تجاری ما قرار می دهد که می تواند به سرعت انجام شود و اغلب به سرعت کاهش می یابد.

هدف Coinbase این است که مطمئن ترین ، ایمن ترین و مطمئن ترین مکان را برای دسترسی به اقتصاد رمزنگاری در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. انطباق ، یکپارچگی بازار و نظارت اجزای اصلی این رویکرد هستند و ما به آنچه ساخته ایم افتخار می کنیم. مانند هر چیزی ، ما به مرور به ارتقاء سیستم های خود ادامه می دهیم و منتظر به اشتراک گذاشتن این به روز رسانی ها در صورت بروز آن هستیم.


نظر Coinbase در مورد یکپارچگی بازار و نظارت بر تجارت در ابتدا در The Coinbase Blog on Medium منتشر شد ، جایی که مردم با برجسته کردن و پاسخ دادن به این داستان به گفتگو ادامه می دهند.لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.