چگونه هنری فورد بیت کوین را پیش از 100 سال تصور کرد – یک “واحد انرژی منحصر به فرد” که می تواند “جنگ ها را متوقف کند” – اخبار ویژه بیت کوین

55 روز دیگر صدمین سالگرد زمانی است که هنری فورد ، صنعتگر و صاحب کسب و کار آمریکایی درباره یک “واحد انرژی منحصر به فرد” صحبت کرد که می تواند “جنگ ها را متوقف کند”. بنیانگذار معروف شرکت موتور فورد پیشنهاد کرد که یک ارز می تواند با انرژی در کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) به

کد خبر : 115503
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 اکتبر 2021 - 11:00
چگونه هنری فورد بیت کوین را پیش از 100 سال تصور کرد – یک “واحد انرژی منحصر به فرد” که می تواند “جنگ ها را متوقف کند” – اخبار ویژه بیت کوین


55 روز دیگر صدمین سالگرد زمانی است که هنری فورد ، صنعتگر و صاحب کسب و کار آمریکایی درباره یک “واحد انرژی منحصر به فرد” صحبت کرد که می تواند “جنگ ها را متوقف کند”. بنیانگذار معروف شرکت موتور فورد پیشنهاد کرد که یک ارز می تواند با انرژی در کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) به شیوه ای مشابه انرژی مورد استفاده برای استخراج بیت کوین پشتیبانی شود.

نیویورک تریبیون ، 4 دسامبر 1921: “فورد طلا را با ارز انرژی جایگزین می کند و جنگ ها را متوقف می کند”

نزدیک به 100 سال پیش در 4 دسامبر 1921 ، هنری فورد ایده ای را که در نیویورک تریبیون ایجاد کرده بود مورد بحث قرار داد. عنوان مقاله منتشر شده “فورد طلا را با ارز انرژی جایگزین می کند و جنگ ها را متوقف می کند” نام داشت.

فورد به دلیل توسعه تکنیک خط مونتاژ و ایجاد یکی از اولین خودروهای تولید انبوه آمریکایی ساخته شده است. مفهوم ارز انرژی فورد یک ارز دیجیتالی را شبیه بیت کوین ساتوشی ناکاموتو توصیف می کند و همچنین ارز کمیاب است.

ارز انرژی فورد نه تنها با انرژی اندازه گیری شده در کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) پشتیبانی می شود ، بلکه با تریبون گفت که این ارز “فقط به مقدار مشخص و برای یک هدف خاص صادر می شود”.

چگونه هنری فورد 100 سال پیش بیت کوین را پیش بینی کرد - یک

همیشه می توان فهمید که هنری فورد بسیار جلوتر از زمان خود بود ، اما او همچنین به مفهومی فکر کرد که بسیار شبیه آنچه در مقاله سفید بیت کوین توضیح داده شده است. فورد حتی مکانی را برای شروع ایده در سد Muscle Shoals در نظر گرفته بود. بخش خائنانه و وحشی Muscle Shoals در رودخانه تنسی ، انرژی زیادی تولید می کند ، زیرا سد قدرت الکتریکی ، کنترل سیلاب و تامین آب را تأمین می کند.

فورد حتی در سال 1921 به کارتل بانکی حمله کرد ، که اساساً همان موسسات مالی و اعضای خانواده امروز امور مالی جهان را اداره می کنند. فورد تأکید کرد: “این فقط یک مورد تفکر و محاسبه بر حسب مواردی است که توسط گروه بانکی بین المللی تعیین شده است و ما آنقدر به آن عادت کرده ایم که فکر می کنیم هیچ استاندارد مطلوب دیگری وجود ندارد.”

در حالی که سایپرپانک هایی مانند تیموتی می و اریک هیوز در مورد مفاهیمی نوشتند که به ارز دیجیتال امروزی نزدیکتر است ، بسیاری دیگر دیدگاه هایی شبیه به مفهوم ارز انرژی هنری فورد داشتند. فردریک هایک ، برنده جایزه نوبل و اقتصاددان اتریشی ، ایده ارز بازار آزاد را مورد بحث قرار داد.

“من اعتقاد ندارم که ما قبل از اینکه چیزی را از دست خود خارج کنیم ، دوباره پول خوبی خواهیم داشت [the] دولت ، “هایک تاکید کرد. “یعنی ، ما نمی توانیم آن را با خشونت از دستان خارج کنیم [the] دولت ، تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که از راه دور حیله گری استفاده کنیم [to] چیزی را معرفی کنند که نمی توانند جلوی آن را بگیرند. “

میلتون فریدمن علاوه بر هایک ، در مورد ایده یک ارز رمزنگاری شده در سال 1999 بحث کرد. “فریدمن در مصاحبه خود که در سال 2014 رایج شد گفت:” من فکر می کنم اینترنت یکی از نیروهای اصلی برای کاهش نقش دولت خواهد بود. ” این اقتصاددان اضافه می کند: “تنها چیزی که وجود ندارد ، اما به زودی توسعه می یابد ، پول نقد الکترونیکی قابل اعتماد است ، روشی که بر اساس آن می توانید در اینترنت پولها را از A به B منتقل کنید ، بدون اینکه A از B یا B مطلع باشد.”

هنری فورد: “این به معنی تغییر در امور مالی جهان است – بانکداران همیشه با تغییرات مخالف هستند”

سرمقاله ارزهای انرژی فورد در نیویورک تریبیون نه تنها بانکداران را هدف قرار می دهد بلکه طلا را نیز سرزنش می کند. فورد تأکید کرد: “وقتی آن را تجزیه و تحلیل می کنید بسیار ساده است.” “علت همه جنگها طلا است. ما دو چیز را به جهان نشان می دهیم ، اول قابلیت اجرا ، دوم مطلوبیت جابجایی طلا به عنوان مبنای ارز و جایگزینی ثروت طبیعی فنا ناپذیر جهان به جای آن. ” فورد ادامه داد:

تقریباً همه در جهان ، به جز روزنامه ها و بانکداران ، تشخیص می دهند که تمدن وارد دوران جدیدی شده است. روزنامه ها آن را نمی بینند و بانکداران بین المللی نمی خواهند آن را ببینند – این بدان معناست که تغییرات در امور مالی جهان رخ می دهد و بانکداران همیشه با تغییرات مخالف هستند.

می توان گفت که این روند در آمریکا قبلاً وارد حوزه ارزهای دیجیتال شده است که بیشتر توسط پایگاه های داده سیستم بانکی انجام می شود. از بسیاری جهات ، فورد راه خود را پیدا کرد زیرا قدرتهایی که اساساً طلا را با فیات بدون پشتی جایگزین می کردند. با این حال ، فیات فاصله زیادی با ارز کمیاب و دارای انرژی دارد که فورد مدتها پیش آرزو داشت.

کارتل بانکی که از استاندارد طلا خارج می شود “مطلوبیت جابجایی طلا” را از هر دو طرف طیف برانگیخته است. دارایی های رمزنگاری غیر متمرکز مانند بیت کوین (BTC) در واقع طلا را جابجا می کنند حتی اگر اندازه گیری جابجایی هنوز بسیار کوچک باشد.

این روزها مردم از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان محافظی در برابر فیات و گسترش گسترده پولی بانک های مرکزی درست مانند جمع آوری کنندگان فلزات گرانبها (PM) و “اشکالات طلا” استفاده می کنند. در این خط تفکر همچنین “مطلوبیت جابجایی طلا” در بین توده ها شکل می گیرد زیرا ارزهای دیجیتالی مزایایی را ارائه می دهند که PM های مانند طلا نمی توانند آنها را ارائه دهند.

بر اساس assetdash.com بیت کوین (BTC) ششمین دارایی برتر از نظر ارزش بازار است. وب سایت companymarketcap.com می گوید بیت کوین (BTC) در رتبه هشتم قرار دارد. طبق معیارهای وب سایت ، رتبه برتر طلا در بازار 11.161 تریلیون دلار است ، در حالی که BTC تقریبا 1.041 تریلیون دلار است. ارزش طلا 972٪ بیشتر از ارزش BTC است زیرا دارایی رمزنگاری راه طولانی در پیش دارد تا بتواند طلا را جابجا کند.

نظر شما در مورد پیش بینی هنری فورد از ارز مشابه بیت کوین در نزدیک به 100 سال پیش چیست؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در قسمت نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

برچسب ها در این داستان

100 سال پیش ، صنعتگر آمریکایی ، خط مونتاژ ، بیت کوین ، بیت کوین (BTC) ، بزرگ تجاری ، رمزنگاری ، دارایی های رمزنگاری ، 4 دسامبر 1921 ، ارز پشتوانه انرژی ، اریک هیوز ، فورد ، فورد ویژن ، فردریک هایک ، طلا ، بازار طلا ، هنری فورد ، میلتون فریدمن ، نیویورک تریبیون ، PMS ، فلزات گرانبها ، تیموتی می

اعتبار تصویر: Shutterstock ، Pixabay ، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد خرید یا فروش یا توصیه یا تأیید هرگونه محصول ، خدمات یا شرکت ها نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری ، مالیاتی ، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده آن به طور مستقیم یا غیر مستقیم در قبال هرگونه خسارت یا زیان ناشی یا ادعا شده ناشی از یا در ارتباط با استفاده یا تکیه بر هرگونه محتوا ، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ، مسئول نیستند.

لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.