چرا باید FTMO و شرکت های Prop خوب بهتر از بروکر معمولی باشند؟ – ایده های تجاری – 13 مارس 2023

چرا باید FTMO و شرکت های Prop خوب بهتر از بروکر معمولی باشند؟ تجارت دشوار است. به عنوان یک معامله گر، شما با مشکلات رایج بسیاری مانند: معامله حسابی که خیلی کوچک است (کم سرمایه) ترس از دست دادن پول خود فشارهای روانی عدم نظم و انضباط محدودیت های رشد حمایت ناکافی از سوی افراد

کد خبر : 333043
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 مارس 2023 - 22:10
چرا باید FTMO و شرکت های Prop خوب بهتر از بروکر معمولی باشند؟ – ایده های تجاری – 13 مارس 2023


چرا باید FTMO و شرکت های Prop خوب بهتر از بروکر معمولی باشند؟

تجارت دشوار است. به عنوان یک معامله گر، شما با مشکلات رایج بسیاری مانند:

 • معامله حسابی که خیلی کوچک است (کم سرمایه)
 • ترس از دست دادن پول خود
 • فشارهای روانی
 • عدم نظم و انضباط
 • محدودیت های رشد
 • حمایت ناکافی از سوی افراد دیگر

به‌عنوان یک معامله‌گر، احتمالاً با چالش‌هایی که در معاملات به وجود می‌آیند، مانند کاهش سرمایه، ترس از دست دادن پول خود، فشارهای روانی، عدم انضباط، محدودیت‌های رشد و حمایت ناکافی از سوی دیگران، آشنا هستید. پیوستن به شرکت بازرگانی FTMO Prop می تواند به شما در غلبه بر این چالش ها کمک کند.

یکی از بزرگترین مزیت های تجارت با FTMO این است که می توانید حسابی را با موجودی اولیه تا 400000 دلار مدیریت کنید. اگر در حساب FTMO سود ایجاد کنید، شرکت تجاری اختصاصی ما بین 10٪ تا 20٪ به عنوان تقسیم سود نگه می دارد و تا 90٪ از سود به دست آمده به شما پاداش داده می شود. به علاوه، هر گونه ضرر در حساب FTMO توسط شرکت بازرگانی اختصاصی ما پوشش داده می شود، بنابراین شما مسئولیتی در قبال هیچ گونه ضرری نخواهید داشت.

به عنوان مثال می توانید حساب کارگزاری خود را با 1200 دلار سپرده معامله کنید و ماهیانه 10٪ – 20٪ = 120-240 دلار کسب کنید.

یا می توانید 1200 دلار برای خرید تجارت FTMO 200k Challenge با استفاده از قوانین آنها با استفاده از محافظ ویژه https://www.mql5.com/en/market/product/94362 پس از قبولی پرداخت کنید و 10٪ -20٪ واقعی دریافت کنید. 16000 تا 32000 دلار سود واقعی، مثال ویدیوی ما –> را پیدا کنید

در FTMO، ما می دانیم که یک معامله گر عالی بودن فقط به معنای داشتن سرمایه کافی برای تجارت نیست. به همین دلیل است که ما به معامله گران خود دسترسی رایگان به مربی عملکرد خود و همچنین دسترسی گسترده به برنامه های تجاری مبتکرانه خود را ارائه می دهیم که می تواند مزیت معاملاتی آنها را افزایش دهد. علاوه بر این، ما حساب های تجاری شما را با بازخورد دقیق از شرکت خود ارزیابی می کنیم تا به شما در بهبود مهارت های معاملاتی کمک کنید.

ما همچنین به نظم و انضباط معاملاتی اعتقاد داریم، به همین دلیل است که نتایج معاملات شما را با دقت مشاهده می کنیم و قوانین معاملاتی را برای جلوگیری از بلایای ناشی از معاملات بیش از حد، معاملات انتقامی و اهرم بیش از حد اعمال می کنیم. قوانین ما خیلی محدود کننده نیستند، اما به معامله گران کمک می کنند تا ریسک را به طور موثرتری مدیریت کنند.

اگر می خواهید حساب خود را ترکیب کنید یا از سودی که به سختی به دست آورده اید لذت ببرید، می توانید هر دو را با FTMO انجام دهید. ما تا 90٪ سهم سود را به صورت ماهانه پرداخت می کنیم و اگر به طور مداوم سود می کنید، به صورت دوره ای موجودی بیشتری را به حساب FTMO شما اختصاص می دهیم. و هزینه اولیه ای که پرداخت کرده اید با اولین تقسیم سود از حساب FTMO به شما بازپرداخت می شود.

به طور خلاصه، پیوستن به شرکت بازرگانی FTMO Prop می تواند به شما کمک کند تا بر چالش های تجاری رایج غلبه کنید و منابع و پشتیبانی لازم را برای موفقیت به عنوان یک معامله گر در اختیار شما قرار دهد. در حالی که تجارت یک تجارت پرخطر است، ما در تلاش هستیم تا بهترین شرایط ممکن را برای رونق معامله گران خود ایجاد کنیم.

چگونه می توانم یک معامله گر FTMO شوم؟

مرحله 1: چالش FTMO را بخرید

یک حساب نمایشی 30 روزه تقویمی که باید طبق قوانین ما تجارت کنید. شما شرایط حساب برتر را در قالب راه حل حساب FTMO خود ما با کمیسیون بسیار کم و اسپردهای خام خواهید داشت. اگر تمام شرایط را بگذرانید، به مرحله دوم و نهایی ارزیابی خواهید رفت.

مرحله 2: تأیید

یک حساب نمایشی 60 روزه تقویمی که با آن برای آخرین بار عملکرد و ثبات خود را تأیید می کنید. قوانین در مرحله تأیید به طور قابل توجهی ساده تر هستند. برای توضیح دقیق قوانین لطفا به سایت مراجعه کنید اهداف تجارت سایت.

پس از اینکه مرحله تأیید را با موفقیت پشت سر گذاشتید، پس از گذراندن بررسی ما از معاملات خود، باید یک معامله گر FTMO شوید. برای انعقاد قرارداد برای حساب FTMO خود، از شما می خواهیم که مدرک شناسایی خود (گذرنامه، کارت شناسایی ملی یا گواهینامه رانندگی) را ارائه دهید و مدارک شناسایی خود را تکمیل کنید. انعقاد قرارداد منوط به نهایی شدن مراحل شناسایی مطابق با سیاست های داخلی FTMO است. بازرگانی FTMO خدماتی را به افراد فهرست شده در لیست تحریم، افراد دارای سوابق جنایی مرتبط با جرایم مالی یا تروریسم، افراد زیر 18 سال، تراست های شرکت، سازمان های غیرانتفاعی و افرادی که قبلاً به دلیل نقض توافق نامه حساب FTMO ممنوع شده اند، ارائه نمی دهد. در صورتی که هر یک از دلایل ذکر شده در بالا پس از انعقاد قرارداد حساب FTMO بین FTMO و مشتری شناسایی شود، FTMO این حق را برای خود محفوظ می دارد که قرارداد مربوطه را فسخ کند.

———————————————— ———————–

نکات تجارت هوشمند:

به حداکثر رساندن سود در عین به حداقل رساندن ریسک

معامله در بازارهای مالی می تواند هم هیجان انگیز و هم سودآور باشد، اما خطراتی نیز به همراه دارد. به عنوان یک معامله گر هوشمند، هدف شما این است که سود خود را به حداکثر برسانید و در عین حال ریسک خود را به حداقل برسانید. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در انجام این کار وجود دارد.

 1. یک برنامه تجاری داشته باشید

قبل از شروع معامله، باید یک برنامه کاملاً تعریف شده داشته باشید. این شامل اهداف معاملاتی شما، بازارهایی است که در آنها معامله خواهید کرد، استراتژی مدیریت ریسک و استراتژی خروج شما. برنامه شما باید واقع بینانه و بر اساس سطح تخصص و تحمل ریسک شما باشد.

 1. از تحلیل تکنیکال استفاده کنید

تجزیه و تحلیل فنی شامل مطالعه نمودارها و سایر داده های بازار برای شناسایی الگوها و روندها است. با استفاده از تحلیل تکنیکال می توانید تصمیمات معاملاتی آگاهانه تری بگیرید و شانس موفقیت خود را افزایش دهید. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که تجزیه و تحلیل تکنیکال اشتباه نیست و باید همراه با سایر روش های تجزیه و تحلیل استفاده شود.

 1. ریسک های خود را مدیریت کنید

یکی از مهمترین جنبه های تجارت هوشمند، مدیریت ریسک است. این به معنای تنظیم دستورهای توقف ضرر برای محدود کردن ضررهای خود در صورت حرکت بازار علیه شما، و همچنین استفاده از اندازه موقعیت برای محدود کردن میزان سرمایه ای است که در هر معامله ای در معرض خطر قرار می دهید. همچنین مهم است که درک روشنی از نسبت ریسک به پاداش خود داشته باشید و هرگز بیش از آنچه که می توانید از دست بدهید، ریسک نکنید.

 1. با بازار نیوز به روز باشید

برای اینکه یک معامله گر موفق باشید، باید از اتفاقاتی که در بازارهایی که در آن معامله می کنید مطلع باشید. این به معنای دنبال کردن منابع خبری که بازارها را پوشش می دهند، و همچنین نظارت بر شاخص های اقتصادی و سایر عواملی است که می توانند بر حرکات بازار تأثیر بگذارند.

 1. احساسات را کنترل کنید

احساسات می توانند قضاوت شما را تحت الشعاع قرار دهند و منجر به تصمیمات تجاری غیرمنطقی شوند. به عنوان یک معامله گر باهوش، باید احساسات خود را کنترل کنید و به برنامه معاملاتی خود پایبند باشید. این بدان معنی است که اگر بیش از حد احساسی یا استرس دارید، از معاملات آنی اجتناب کنید و از معاملات استراحت کنید.

6. از تکنولوژی خوب و بررسی شده استفاده کنید https://www.trustpilot.com/review/robot4trade.com

با رعایت این نکات می توانید معامله گر باهوش تری شوید و شانس موفقیت خود را در بازارهای مالی افزایش دهید. به یاد داشته باشید، تجارت یک ماراتن است، نه یک دوی سرعت، و موفقیت از صبر، نظم و انضباط و تعهد به یادگیری و بهبود مستمر حاصل می شود.

بیشتر در گروه ما https://t.me/robot4trade بیابید

موفق باشید دوستان! خداوند همه ما را برکت دهد!لینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.