پیام مهم رییس بازار سرمایه برای شاخص بورس/ ریزش بزرگ تحت‌تاثیر چیست؟

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، از یک سو ریزش قیمت ارز ، بر ریزش شاخص تاثیرگذاشته است و از سوی دیگر تغییر رییس این سازمان و مبهم شدن سیاست آتی سبب شده است بازار سرمایه با ریزش مواجه شود .  بسیاری از تحلیلگران معتقدند ریزش بزرگ بازار سرمایه امروز تحت تاثیر سیگنال رییس این سازمان رخ

کد خبر : 116287
تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 اکتبر 2021 - 1:53
پیام مهم رییس بازار سرمایه برای شاخص بورس/ ریزش بزرگ تحت‌تاثیر چیست؟به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، از یک سو ریزش قیمت ارز ، بر ریزش شاخص تاثیرگذاشته است و از سوی دیگر تغییر رییس این سازمان و مبهم شدن سیاست آتی سبب شده است بازار سرمایه با ریزش مواجه شود .

 بسیاری از تحلیلگران معتقدند ریزش بزرگ بازار سرمایه امروز تحت تاثیر سیگنال رییس این سازمان رخ داد.

رئیس سازمان بورس در پیامی تلگرامی اعلام کرد: وزیر اقتصاد به من اطلاع دادند که برنامه شان تغییر تیم مدیریتی سازمان بورس است. من هم مُصر بودم که طبق برنامه شورای عالی بورس همین هفته تشکیل شود ولی امکان برگزاری فراهم نشد. امیدوارم هرچه زودتر اتفاق بیفتد.

در این پست تلگرامی امده است: همان طور که می‌دانید دوره هیات مدیره سازمان ۵ سال است و افرادی که در میانه دوره جایگزین می شوند بقیه همان دوره را ادامه می دهند. این دوره از چند ماه قبل به پایان رسیده است و صرفا به دلیل تغییر دولت و به تبع آن تغییر وزیر اقتصاد به عنوان رئیس شورای عالی بورس، تعیین تکلیف به تاخیر افتاده است.

آقای دکتر خاندوزی روز پنجشنبه ۸ مهرماه به من اطلاع دادند که برنامه شان تغییر تیم مدیریتی سازمان بورس است. من هم از همان روز پیگیر هستم که این اتفاق زودتر بیفتد. حتی مصر بودم که طبق برنامه شورای عالی بورس همین هفته تشکیل شود ولی امکان برگزاری فراهم نشد. امیدوارم هرچه زودتر اتفاق بیفتد.

از نظر من تغییر رئیس سازمان بورس در انتهای دوره ۵ ساله باید یک امر عادی تلقی شده و نباید اینقدر بدان پرداخته شود. بازار سرمایه هم فکر می کنم آنقدر بزرگ شده که این رفت و آمدها بر آن تاثیری نداشته باشد.

لذا از همه دوستان تقاضا دارم به این حواشی نپردازند.

  قرار است در اولین شورای عالی بورس، جانشین دهقان دهنوی انتخاب خواهد شد.

223223لینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.