پروکسی BTC در زنجیره BNB فعال است و با WBTC و BTCB قابل همکاری است – انتشار مطبوعاتی Bitcoin News

بیانیه مطبوعاتی بیانیه مطبوعاتی. پروتکل پیشرو DeFi BTC PROXY امروز پشتیبانی از زنجیره BNB بایننس و همچنین پشتیبانی از اتریوم و Polygon را برای پروکسی بیت کوین (BTCpx$) خود گسترش داد. ضرب و پل زدن BTCpx به این سه شبکه در تاریخ 10 مارس 2023 یا پس از آن به صورت زنده انجام می شود.

کد خبر : 332085
تاریخ انتشار : شنبه 11 مارس 2023 - 19:00
پروکسی BTC در زنجیره BNB فعال است و با WBTC و BTCB قابل همکاری است – انتشار مطبوعاتی Bitcoin News


بیانیه مطبوعاتی. پروتکل پیشرو DeFi BTC PROXY امروز پشتیبانی از زنجیره BNB بایننس و همچنین پشتیبانی از اتریوم و Polygon را برای پروکسی بیت کوین (BTCpx$) خود گسترش داد. ضرب و پل زدن BTCpx به این سه شبکه در تاریخ 10 مارس 2023 یا پس از آن به صورت زنده انجام می شود. این چشم انداز را برآورده کرد که به جامعه پروکسی اجازه می داد از بیت کوین خود برای استفاده در DeFi در زنجیره های Polygon، Ethereum و BNB استفاده کند.

گسترش پروکسی BTC به این سه شبکه امکان استخراج توکن BTCpx با استفاده از بیت کوین بیت کوین، WBTC ERC20 و Polygon و همچنین BTCB BEP20 را می دهد. این یک جهش بزرگ برای اکوسیستم Bitcoin DeFi است زیرا پروتکل را به روی 19.2 میلیون بیت کوین در گردش و همچنین 52,979 BTCb در Binance و همچنین 176,097 WBTC در گردش در اتریوم و Polygon باز می کند.

هیچ پروژه دیگری استفاده از حضانت بیمه شده را برای نگهداری بیت کوین ارائه نمی دهد. پروکسی BTC برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری کامل و دارندگانی که نیاز به اطمینان از یک متولی واجد شرایط دارند، مناسب است.

متولیان واجد شرایط ریسک طرف مقابل را کاهش می دهند زیرا دارایی ها بیمه شده و تنظیم شده اند و ملزم به تفکیک وجوه مشتری هستند و مجاز به تجارت یا اعمال اهرم در دارایی های خود نیستند. این یک موضوع داغ است زیرا سقوط پلتفرم‌های متمرکز اصلی مانند FTX و سلسیوس اعتماد مصرف‌کنندگان به ارزهای دیجیتال را از بین برده است. BTC Proxy با متولیان پیشرو مانند Binance Custody، Fireblocks و Gemini Trust یکپارچه شده است.

کاربرانی که از BTCpx استفاده می کنند اکنون می توانند آزادانه آن را به صورت یکپارچه از یک شبکه به شبکه دیگر منتقل کنند و با عملکرد جدید Bridge آن را برای BTC واقعی استفاده کنند.

عملکردهای ضرب و پل پروکسی BTC ما را یک قدم به هدفمان برای راه اندازی نزدیک تر می کند Redux، پروتکل شاخص بازار بیت کوین ما برای وام و استقراض بیت کوین و سایر دارایی ها. Redux اجازه می دهد تا وثیقه غیرمتمرکز و استقراض بیت کوین جایگزین نقش میزهای سنتی وام دهی در موسسات متمرکز شود.

BTC Proxy در حال حاضر کار می کند مزرعه بیت کوین که به عنوان یک پروتکل پایدار طراحی شده است که هزینه هایی را پرداخت می کند که از سایر وظایف در اکوسیستم DeFi آنها از جمله Minting، Bridge و Bonding به دست آمده است.

با وجود بیش از 30 موسسه در حال حاضر، از جمله بازیگران اصلی مانند Blockchain.com، امکانات #RealYield همچنان در حال افزایش است. رویدادهای اخیر این ایده را متوقف کرده است که CeFi به هر نحوی برتر از DeFi است. شفافیت DeFi به شرکت‌کنندگان پروتکل اجازه می‌دهد تا دقیقاً محل کسب #RealYield را ببینند.

اعلامیه امروز این پروتکل را به یک شبکه بزرگ دیگر گسترش می دهد زیرا هدف خود را برای رهبری بیت کوین DeFi در نظر دارد. BTC Proxy به عنوان امن ترین، سریع ترین و کارآمدترین پروتکل برای ارائه ابزار غیرمتمرکز برای بیت کوین قرار گرفته است. پروتکل در حال توسعه بر ارزش افزوده به توکن $PRXY تمرکز دارد و پیشرفت‌های پروتکل آتی به دنبال ادامه این روند از طریق #RealYield است.

Donnie Kim، مدیر عامل BTC Proxy گفت:

در BTC PROXY، ما بر روی کارکرد بیت‌کوین برای دارندگان، کار برای DeFi و کار برای جامعه گسترده‌تر متمرکز شده‌ایم. بیت کوین در ذخیره ارزش عالی است اما باز کردن قفل و استفاده از آن ارزش آسان نیست. اطلاعیه امروز گام مهم دیگری برای گسترش روش‌های مطمئن و مطمئن برای به کار انداختن بیت کوین است.

به عنوان یک پروتکل، ما همیشه روشن بوده ایم که راه حل های ما باید قابل اعتماد، ایمن و کارآمد باشند. خدمات متمرکز دارای ریسک های مستند هستند. اینها منجر به شکست های اخیر شده است که به خوبی منتشر شده است که بر همه افراد در این بخش تأثیر می گذارد.

پروکسی بیت کوین معتقد است که دارندگان بیت کوین نباید هنگام سرمایه گذاری دارایی های خود، انگشتان خود را روی هم بگذارند. مدل حضانت بیمه شده ما ایمنی سرمایه گذاری ها را تضمین می کند و عملکردهای جدید ما را به انتخابی عالی برای افراد و موسسات تبدیل می کند.

درباره BTC PROXY

BTC Proxy یک پروتکل چند نهادی برای توکنیزاسیون غیرمتمرکز بیت کوین و اکنون WBTC و BTCB در اتریوم، Polygon و اکنون زنجیره BNB است. پروکسی به دارندگان بیت کوین ابزاری برای انتقال ارزش به DeFi با کاهش خطر سرقت یا از دست دادن می دهد.

BTC Proxy همچنین یک اکوسیستم DeFi است که با استفاده از توکن‌های PRXY و BTCpx بومی خود، امکان کشاورزی بیت‌کوین، ترکیب سهام، پیوند و غیره را فراهم می‌کند.

به زودی پروتکل پرچمدار بازار بیت کوین ما به نام Redux.

سوالات رسانه: [email protected]

وب سایت: https://btcproxy.io

توییتر: @BTC_proxy

اختلاف: https://discord.gg/JVHUbREbBU


این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از انجام هر گونه اقدامی در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکت های وابسته یا خدمات آن، بررسی های لازم را انجام دهند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی ندارد.

رسانه ها

Bitcoin.com منبع برتر برای همه چیزهایی است که مربوط به رمزنگاری است. با تیم رسانه در [email protected] تماس بگیرید تا در مورد انتشارات مطبوعاتی، پست های حمایت شده، پادکست ها و گزینه های دیگر صحبت کنید.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

لینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.