پرسش های بی جواب در فدراسیون آمادگی جسمانی/ هم اندیشی برای انتخابات؟!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون آمادگی جسمانی که قرار بود روز هشتم شهریورماه برگزار شود، با تصمیم وزارت ورزش و جوانان به دلیل آنچه که آماده نبودن شرایط برگزاری اعلام شده، لغو شد تا این فدراسیون کماکان بلاتکلیف باشد. با این وجود فعالیت های روتین فدراسیون آمادگی جسمانی ادامه دارد و عجیب اینکه

کد خبر : 400681
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 سپتامبر 2023 - 13:52
پرسش های بی جواب در فدراسیون آمادگی جسمانی/ هم اندیشی برای انتخابات؟!


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون آمادگی جسمانی که قرار بود روز هشتم شهریورماه برگزار شود، با تصمیم وزارت ورزش و جوانان به دلیل آنچه که آماده نبودن شرایط برگزاری اعلام شده، لغو شد تا این فدراسیون کماکان بلاتکلیف باشد. با این وجود فعالیت های روتین فدراسیون آمادگی جسمانی ادامه دارد و عجیب اینکه با کنسل شدن انتخابات کماکان فعالیت ها در همین راستا انجام می شود! طبق برنامه قبلی صبح امروز جلسه هم اندیشی فدراسیون با حضور اعضای هیات های استانی و سرپرست فدراسیون احمد گواری برگزار می شود. جلسه ای که دعوت از آن بر عهده هیات تهران بوده و دعوتنامه های این نشست را هیات آمادگی جسمانی تهران به هیات ها ارسال کرده. در حقیقت میزبان این جلسه هم اندیشی هیات آمادگی جسمانی تهران است هیاتی که البته همانند فدراسیون با سرپرست اداره می شود.

اگرچه برگزاری نشست های هم اندیشی هیات ها با رئیس فدراسیون در تمامی فدراسیون های ورزشی یک رویه معمول است که در آن برنامه های راهبری و راهبردی و سیاستگذاری آن رشته تبیین می شود تا هیات های استانی که به نوعی بازوان اصلی فدراسیون محسوب می شود، همه تحت لوای یک سیاست واحد و مرکزی عمل کنند. با این وجود در فدراسیون آمادگی جسمانی به نظر می رسد که هدفگذاری از این جلسه مسائل دیگری را در بر می گیرد. در فدراسیون نوپایی که با سرپرست اداره می شود و فدراسیون هنوز بلاتکلیف است و آینده ای مبهم دارد، جلسه هم اندیشی با سرپرستی که مشخص نیست در این فدراسیون ماندنی باشد، چه معنایی خواهد داشت؟

طبق برنامه ریزی وزارت ورزش برای برقراری عدالت و مساوات در انتخابات فدراسیون های ورزشی و جلوگیری از بحث تعارض منافع قرار بر این شده که سرپرست های فدراسیون های ورزشی حق حضور در انتخابات را نداشته باشند و از همین رو با این برنامه احمد گواری که برای انتخابات فدراسیون آمادگی جسمانی کاندیدا شده، بزودی جای خود به یک سرپرست جدید خواهد داد. از همین رو سرپرستی که بزودی صندلی ریاست خود را فدراسیون باید به فرد دیگری واگذار کند، چرا و چگونه اقدام به برگزاری جلسه هم اندیشی با استانها کرده؟ آیا برگزاری این جلسه اهداف دیگری به غیر از هم اندیشی و سیاست گذاری را دنبال می کند؟ این پرسش های کلیدی و بی جواب بر ابهامات پیرامون این فدراسیون اضافه می کند. فدراسیونی که وزارت ورزش و جوانان برای پرهیز از هر گونه شائبه باید هر چه زودتر تکلیف آن را مشخص کند.

251251لینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.