پارلمان روسیه محدودیت هایی را برای سرمایه گذاران غیر واجد شرایط رمزنگاری در نظر می گیرد-مقررات اخبار بیت کوین

ارز دیجیتال برای برخی می تواند بسیار پیچیده باشد و قانونگذاران در روسیه فکر می کنند که باید محدودیت هایی را برای سرمایه گذاران خصوصی در نظر بگیرند. به گفته نماینده عالی رتبه قوه مقننه ، پارلمان روسیه باید “حداکثر حفاظت” را در برابر خطرات به آنها ارائه دهد. نمایندگان پارلمان روسیه از شهروندان سرمایه

کد خبر : 114499
تاریخ انتشار : شنبه 9 اکتبر 2021 - 3:00
پارلمان روسیه محدودیت هایی را برای سرمایه گذاران غیر واجد شرایط رمزنگاری در نظر می گیرد-مقررات اخبار بیت کوین


ارز دیجیتال برای برخی می تواند بسیار پیچیده باشد و قانونگذاران در روسیه فکر می کنند که باید محدودیت هایی را برای سرمایه گذاران خصوصی در نظر بگیرند. به گفته نماینده عالی رتبه قوه مقننه ، پارلمان روسیه باید “حداکثر حفاظت” را در برابر خطرات به آنها ارائه دهد.

نمایندگان پارلمان روسیه از شهروندان سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده حمایت می کنند

نمایندگان دومای ایالتی ، مجلس نمایندگان پارلمان روسیه ، در فکر ایجاد محدودیت های قانونی خاصی برای وجوهی هستند که سرمایه گذاران غیر واجد شرایط می توانند در دارایی های رمزنگاری شده قرار دهند. به گزارش اینترفکس ، آناتولی آکساکوف ، رئیس کمیته بازار مالی پارلمان ، قصد خود را در جریان یک کنفرانس بین المللی در زمینه حمایت از مصرف کنندگان برای کاربران خدمات مالی اعلام کرد.

پارلمان روسیه محدودیت هایی را برای سرمایه گذاران غیر واجد شرایط رمزنگاری در نظر می گیرد
آناتولی آکساکوف

میلیاردها دلار برای دستیابی به ارزهای رمزنگاری شده هزینه می شود ، آکساکوف در بیانیه خود ضمن اشاره به خطرات بزرگ اما بازدهی بزرگ ناشی از این نوع سرمایه گذاری ، اشاره کرد. وی سپس تأکید کرد که “دارایی های دیجیتالی مورد توجه ما قرار دارند” ، و اصرار داشت که قانونگذاران باید مقرراتی را اتخاذ کنند که افراد “فاقد صلاحیت” را از “سرمایه گذاری های نادرست” محافظت کند.

این نماینده عالی رتبه دوما تأکید کرد که نمایندگان روسیه به دنبال راه هایی هستند تا از “حداکثر حفاظت” شهروندان سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و دارایی های مشابه اطمینان حاصل کنند. آناتولی آکساکوف در سخنرانی خود برای شرکت کنندگان در انجمن خاطرنشان کرد: ارز دیجیتال به عنوان یک ابزار مالی جدید می تواند برای سرمایه گذاران غیر واجد شرایط بسیار پیچیده باشد.

این اولین بار نیست که مقامات مسکو درباره محدودیت هایی در مورد میزان مجاز سرمایه گذاری مردم عادی در ارزهای رمزنگاری شده صحبت می کنند. اکتبر گذشته ، بانک روسیه محدودیت سالانه 600000 روبل (8300 دلار در زمان نگارش این مقاله) برای جلب نظر عمومی در مورد آستانه پیشنهاد داد.

این محدودیت باید در قانون “دارایی های مالی دیجیتال” که از اول ژانویه سال جاری به اجرا درآمد ، گنجانده شود. رئیس کمیته بازار مالی دوما در مورد اقدامات قانونی که در حال حاضر به آن اشاره می کند ، توضیحی نداد.

بانک مرکزی روسیه ، که به دلیل موضع سختگیرانه خود در مورد مقررات رمزنگاری معروف است ، در ماه ژوئیه اعلام کرد که خرید ابزارهای مالی مرتبط با دارایی های رمزنگاری شده “برای افرادی که تجربه و دانش کافی ندارند زیان های زیان آوری را در پی دارد”.

مقام پولی این هشدار را به عنوان بخشی از توصیه به مبادلات روسیه برای جلوگیری از معاملات اوراق بهادار داخلی یا خارجی که پرداخت سود آن به ارزهای رمزنگاری شده بستگی دارد ، صادر کرد. این بانک به طور خاص محصولات مرتبط با قیمت دارایی های دیجیتالی ، تغییرات شاخص های رمزنگاری و هزینه مشتقات رمزنگاری را ذکر کرده است.

آیا فکر می کنید پارلمان روسیه محدودیت های شدیدی را برای سرمایه گذاران غیر واجد شرایط رمزنگاری تصویب می کند؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

برچسب ها در این داستان

آناتولی آکساکوف ، رئیس ، Crypto ، دارایی های رمزنگاری ، سرمایه گذاری های رمزنگاری شده ، ارزهای رمزنگاری شده ، ارزهای رمزپایه ، معاونان ، دارایی های دیجیتال ، ارزهای دیجیتال ، دوما ، ابزارهای مالی ، کمیته بازار مالی ، سرمایه گذاری ها ، سرمایه گذاران ، حقوق ، قانونگذاران ، قوانین ، اعضای ، سرمایه گذاران غیر واجد شرایط ، پارلمان ، سرمایه گذاران خصوصی ، محدودیت ها ، روسیه ، روسیه ، پارلمان روسیه ، دومای دولتی ، سرمایه گذاران فاقد صلاحیت

اعتبار تصویر: Shutterstock ، Pixabay ، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد خرید یا فروش یا توصیه یا تأیید هرگونه محصول ، خدمات یا شرکت ها نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری ، مالیاتی ، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده مسئولیت مستقیم یا غیرمستقیم در قبال هرگونه خسارت یا زیان ایجاد شده یا ادعا شده ناشی یا در ارتباط با استفاده یا تکیه بر هرگونه محتوا ، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله را ندارند.

لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.