وزیر Ng در نشست وزرای تجارت و سرمایه گذاری G20 با همتایان بین المللی خود ملاقات می کند

12 اکتبر 2021 – اتاوا ، کانادا – امور جهانی کانادا همکاری بین المللی در زمینه تجارت مبتنی بر قوانین کلیدی برای حمایت از بهبود اقتصادی قوی ، پایدار و فراگیر پس از همه گیری COVID-19 است. در حاشیه نشست وزرای تجارت و سرمایه گذاری G20 که در 11 و 12 اکتبر 2021 در ایتالیا

کد خبر : 116248
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 12 اکتبر 2021 - 23:20
وزیر Ng در نشست وزرای تجارت و سرمایه گذاری G20 با همتایان بین المللی خود ملاقات می کند


12 اکتبر 2021 – اتاوا ، کانادا – امور جهانی کانادا

همکاری بین المللی در زمینه تجارت مبتنی بر قوانین کلیدی برای حمایت از بهبود اقتصادی قوی ، پایدار و فراگیر پس از همه گیری COVID-19 است.

در حاشیه نشست وزرای تجارت و سرمایه گذاری G20 که در 11 و 12 اکتبر 2021 در ایتالیا برگزار شد ، ماری Ng ، وزیر مشاغل کوچک ، ارتقاء صادرات و تجارت بین الملل با همتایان مهم وزیر و تجارت ، از جمله:

  • دامین اوکانر ، وزیر کشاورزی نیوزلند و وزیر تجارت و رشد صادرات ، امنیت زیستی ، اطلاعات زمین و جوامع روستایی
  • گان کیم یونگ ، وزیر تجارت و صنعت سنگاپور
  • تاتیانا کلوتیه کاریلو ، وزیر اقتصاد مکزیک
  • پیوش گویال ، وزیر تجارت و صنعت ، امور مصرف کنندگان و غذا و توزیع عمومی و نساجی ، هند
  • ابراهیم پاتل ، وزیر تجارت ، صنعت و رقابت آفریقای جنوبی
  • پاملا کوک همیلتون ، مدیر اجرایی ، مرکز تجارت بین المللی (ITC)
  • لوئیجی دی مایو ، وزیر امور خارجه و همکاری بین المللی ایتالیا

وزیر Ng دوازدهمین کنفرانس وزیران سازمان تجارت جهانی (WTO) آینده (MC12) را با دامین اوکانر ، وزیر کشاورزی نیوزلند و وزیر تجارت و رشد صادرات ، امنیت زیستی ، اطلاعات زمین و جوامع روستایی مورد بحث قرار داد. وی از مشارکت نیوزلند در گروه اتاوا به رهبری کانادا در زمینه اصلاحات WTO و ادامه همکاری برای حمایت از موفقیت در MC12 قدردانی کرد. وزیر Ng به رسمیت شناختن کانادا از رهبری نیوزلند به عنوان رئیس امسال APEC اشاره کرد ، که در آن کانادا آماده مشارکت در موضوعات اولویت دار مانند مشارکت اقتصادی بومیان و تجارت فراگیر خواهد بود.

وزیر نگ هنگام صحبت با گان کیم یونگ ، وزیر تجارت و صنعت سنگاپور ، تعهد کانادا را برای تعمیق روابط تجاری و سرمایه گذاری با سنگاپور و انجمن گسترده تر کشورهای منطقه جنوب شرق آسیا ابراز داشت. وزرا دیدگاه های خود را درباره نحوه همکاری کشورهای ما در زمینه های انرژی پاک و زیرساخت ها تبادل کردند. وزیر Ng همچنین از ادامه همکاری سنگاپور در گروه اتاوا قدردانی کرد و اولویت های پیش از MC12 را مورد بحث قرار داد.

وزیر Ng در مورد روابط اقتصادی رو به رشد بین کانادا و مکزیک با تاتیانا کلوتیه کاریلو ، وزیر اقتصاد مکزیک گفتگو کرد. وزیر Ng و وزیر Clouthier مجدداً بر علاقه خود برای ادامه همکاری در زمینه ایجاد فرصت هایی برای شرکت ها و کارگران برای پیشرفت در تلاش برای حمایت از بهبود اقتصادی قوی ، پایدار و فراگیر در هر دو کشور تأکید کردند. وزیران در مورد اجرای CUSMA ، از جمله قوانین مبدأ خودرو بحث کردند. وزیر نگ همچنین نگرانی مداوم و فزاینده کانادا را در مورد شرایط سرمایه گذاری در مکزیک ، به ویژه در بخش معدن و انرژی ، مجدداً تأکید کرد.

وزرای Ng و Goyal از هند مذاکرات جاری در مورد توافقنامه مشارکت اقتصادی جامع کانادا و هند و توافقنامه حمایت و حمایت از سرمایه گذاری خارجی کانادا و هند را مورد بحث قرار دادند. وزرا توافق کردند که همکاری مشترک خود را برای تعمیق روابط تجاری بین کانادا و هند ادامه دهند. علاوه بر این ، وزیران Ng و Goyal همکاری در حمایت از اصلاحات WTO و نتایج موفق در MC12 را مورد بحث قرار دادند. وزیر نگ بر اهمیت حمایت از جریان تجارت محصولات کشاورزی و سایر محصولات غذایی از جمله صادرات حبوبات کانادایی به هند تأکید کرد.

وزیر مذاکره با وزیر پاتل آفریقای جنوبی ، بر روابط دیرینه بین کانادا و آفریقای جنوبی تأکید کرد. وی فرصت های فراوان برای رشد متقابل را مورد تاکید قرار داد و بر ضرورت ادامه تلاش های مشترک برای تقویت پیوندهای تجاری و سرمایه گذاری از جمله تلاش برای اصلاح سازمان تجارت جهانی و اطمینان از نتایج بلند پروازانه در MC12 تاکید کرد.

وزیر Ng همچنین با پاملا کوک همیلتون ، مدیر اجرایی مرکز تجارت بین المللی مستقر در ژنو دیدار کرد. آنها هر دو بر علاقه مشترک خود در حمایت از شرکت های کوچک و متوسط ​​با ابزار ، منابع و کمک های مورد نیاز ، به ویژه در دوران بهبود اقتصادی ، تأکید کردند. آنها درباره فرصت های همکاری برای حمایت از مشاغل کوچک و توانمندسازی زنان ، کارآفرینان بومی و کم نماینده بحث کردند. وزیر Ng تمایل خود را برای همکاری مشارکتی با ITC به نفع کارگران ، مشاغل و جوامع ما ابراز کرد.

وزیر Ng همچنین با لوئیجی دی مایو ، وزیر امور خارجه و همکاری بین المللی ایتالیا صحبت کرد و از وی به دلیل میزبانی نشست وزیران تجارت و سرمایه گذاری G20 تشکر کرد.

پیوندهای مرتبط

بهلینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.