وزیر Ng جلسه موفقیت آمیزی را در زمینه اصلاحات سازمان تجارت جهانی در پاریس به پایان رساند

7 اکتبر 2021 – اتاوا ، انتاریو – امور جهانی کانادا یک سیستم تجاری چند جانبه مبتنی بر قوانین ، که سازمان تجارت جهانی (WTO) در هسته آن است ، برای دستیابی به بهبودی قوی ، پایدار و فراگیر اقتصاد جهانی از همه گیری کووید -19 ضروری است. این هفته ، ماری Ng ، وزیر

کد خبر : 113974
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 7 اکتبر 2021 - 18:20
وزیر Ng جلسه موفقیت آمیزی را در زمینه اصلاحات سازمان تجارت جهانی در پاریس به پایان رساند


7 اکتبر 2021 – اتاوا ، انتاریو – امور جهانی کانادا

یک سیستم تجاری چند جانبه مبتنی بر قوانین ، که سازمان تجارت جهانی (WTO) در هسته آن است ، برای دستیابی به بهبودی قوی ، پایدار و فراگیر اقتصاد جهانی از همه گیری کووید -19 ضروری است.

این هفته ، ماری Ng ، وزیر مشاغل کوچک ، ترویج صادرات و تجارت بین الملل ، یک سفر موفق به پاریس ، فرانسه ، جایی که ریاست گروه اتاوا تحت رهبری کانادا در زمینه اصلاحات WTO را بر عهده داشت ، به پایان رساند و در نشست غیررسمی وزیران WTO شرکت کرد. میزبانی استرالیا وزیر Ng با اشاره به همکاری بین اعضای WTO به عنوان کلید موفقیت در دوازدهمین کنفرانس وزیران سازمان تجارت جهانی (MC12) ، اهمیت انعقاد توافق نامه در مورد یارانه های شیلات ، دستیابی به بیانیه چندجانبه در زمینه تجارت و سلامت ، نتیجه حمایت داخلی کشاورزی ، نتیجه گیری ابتکار بیانیه مشترک در زمینه خدمات داخلی خدمات و تمرکز مجدد تلاش ها برای اصلاح سازمان تجارت جهانی.

در جلسه گروه اتاوا ، وزیر Ng بحث هایی را درباره اهمیت نتیجه تجارت و سلامت در MC12 رهبری کرد. وزیر Ng به کارهای مهمی که گروه برای دستیابی به ده ها تن از اعضای سازمان تجارت جهانی انجام داده است اطمینان داد که اقدامات در زمینه تجارت و سلامت در اولویت MC12 است.

گروه اتاوا همچنین درباره اینکه چگونه این گروه می تواند سایر مسائل در حال ظهور در WTO پس از MC12 را پیش ببرد بحث کرد. وزیر Ng بر اهمیت بازگرداندن کامل سیستم حل اختلاف و پیشرفت در تجارت و محیط زیست و تجارت و جنسیت تاکید کرد.

بهلینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.