وزیر ویلکینسون با وزیر امور خارجه آلمان، فلاسبارث و آلوک شارما، رئیس منتخب COP26، در مورد راه اندازی برنامه 100 میلیارد دلاری تأمین مالی آب و هوا در دسترس رسانه ها قرار خواهد گرفت.

اتاوا ، انتاریو – 22 اکتبر 2021 – به نمایندگان رسانه ها اطلاع داده می شود که وزیر محیط زیست و تغییرات آب و هوا ، جاناتان ویلکینسون ، وزیر خارجه آلمان در وزارت محیط زیست ، حفاظت از طبیعت و ایمنی هسته ای ، آقای یوخن فلاسبارت ، و رئیس جمهور COP26، الوک شارما،

کد خبر : 119808
تاریخ انتشار : شنبه 23 اکتبر 2021 - 14:48
وزیر ویلکینسون با وزیر امور خارجه آلمان، فلاسبارث و آلوک شارما، رئیس منتخب COP26، در مورد راه اندازی برنامه 100 میلیارد دلاری تأمین مالی آب و هوا در دسترس رسانه ها قرار خواهد گرفت.


اتاوا ، انتاریو – 22 اکتبر 2021 – به نمایندگان رسانه ها اطلاع داده می شود که وزیر محیط زیست و تغییرات آب و هوا ، جاناتان ویلکینسون ، وزیر خارجه آلمان در وزارت محیط زیست ، حفاظت از طبیعت و ایمنی هسته ای ، آقای یوخن فلاسبارت ، و رئیس جمهور COP26، الوک شارما، برای دسترسی به رسانه در راه اندازی طرح 100 میلیارد دلاری تأمین مالی آب و هوا.

این طرح توسط آلوک شارما، رئیس COP26، که وزیر ویلکینسون و وزیر امور خارجه فلاسبارت را موظف به توسعه و ارائه آن قبل از COP26 در گلاسکو کرد، سفارش داده شد.

رویداد: در دسترس بودن رسانه
تاریخ: دوشنبه 25 اکتبر 2021
زمان: 9:00 صبح (EDT)

آلوک شارما ، رئیس جمهور تعیین شده COP26 ، قبل از اینکه وزیر ویلکینسون و وزیر امور خارجه فلاسبارث درباره کارهایی که برای توسعه این گزارش مهم و نتایج آن انجام داده اند ، صحبت کنند. پرسش و پاسخ رسانه ای متعاقباً انجام خواهد شد.

از نمایندگان رسانه ها خواسته می شود با تماس با روابط رسانه ای در محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا ثبت نام کنند. اطلاعات شماره گیری پس از ثبت نام ارائه خواهد شد.

.لینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.