هیئت ملی فیلم کانادا حقوق توزیع جهانی را برای Reel Injun ، طرفدار Rezolution/NFB دریافت می کند. فیلم در موزه جدید سینمای آکادمی در لس آنجلس به نمایش در می آید.

مونترال-2 سپتامبر 2021-هیئت ملی فیلم کانادا (NFB) و Rezolution Pictures International اعلام کردند که NFB حقوق توزیع بین المللی را برای مستند بلند مشترک 2009 ، برنده جایزه Gemini and Peabody ، دریافت کرده است. رول اینجون، توسط نیل دایموند فیلمساز کری و کاترین بینبریج کارگردانی شد. اطلاعیه امروز همچنین نشانه بازگشت است رول اینجون

کد خبر : 102738
تاریخ انتشار : جمعه 10 سپتامبر 2021 - 20:46
هیئت ملی فیلم کانادا حقوق توزیع جهانی را برای Reel Injun ، طرفدار Rezolution/NFB دریافت می کند.  فیلم در موزه جدید سینمای آکادمی در لس آنجلس به نمایش در می آید.


مونترال-2 سپتامبر 2021-هیئت ملی فیلم کانادا (NFB) و Rezolution Pictures International اعلام کردند که NFB حقوق توزیع بین المللی را برای مستند بلند مشترک 2009 ، برنده جایزه Gemini and Peabody ، دریافت کرده است. رول اینجون، توسط نیل دایموند فیلمساز کری و کاترین بینبریج کارگردانی شد.

اطلاعیه امروز همچنین نشانه بازگشت است رول اینجون به پلتفرم پخش آنلاین CAMPUS NFB ، جایی که دومین عنوان پربیننده بوده است ، و همچنین فهرست فروش آموزشی آن برای کانادا و ایالات متحده.

این بازگشت همزمان با یک نمایشگاه پیشگامانه در موزه جدید فیلم آکادمی فیلم های سینمایی در لس آنجلس است. رول اینجون در نمایشگاه اصلی ظاهر می شود داستانهای سینما ، در گالری با محوریت ایجاد داستان. محتوای موجود در گالری بر مراحل اولیه یک فیلم متمرکز است – فیلمنامه ها ، اسناد تحقیق ، مواد کار و استوری بورد را نشان می دهد. برای رول اینجون، یادداشت های پژوهشی و صفحه ای از رونوشت به همراه کلیپ هفت دقیقه ای از فیلم نمایش داده می شود. در گالری حضور قوی دارد ، زیرا تنها رسانه ای است که در اتاق استفاده می شود. این موزه بزرگترین فضای جهان است که به نمایشگاه و کاوش در گذشته ، حال و آینده فیلم اختصاص داده شده است.

داشتن رزولوشن پیکچرز و NFB افتخار بزرگی است رول اینجون در بین برخی از معتبرترین فیلم های تاریخ آکادمی مورد توجه قرار گرفت. نیل دایموند ، کاترین بینبریج ، کریستینا فون و لیزا ام روث از Rezolution Pictures برای دیدن نمایش فیلم در شب جشن پیش نمایش اختصاصی موزه در 28 سپتامبر دعوت شده اند.

در مورد فیلم

برنده سه جایزه Gemini ، از جمله بهترین کارگردانی در یک برنامه مستند ، و همچنین جایزه Peabody ، رول اینجون نگاه سرگرم کننده و بصیرتی به تصویر مردم بومی آمریکای شمالی در طول یک قرن سینما است. این فیلم با صدها کلیپ از آثار کلاسیک قدیمی و همچنین نسخه های اخیر ، تکامل “سرخپوست هالیوودی” را دنبال می کند.

دایموند مخاطب را در سفری در سراسر آمریکا به برخی از نمادین ترین مناظر سینما راهنمایی می کند و مصاحبه های صریح خود را با افراد مشهوری مانند کلینت ایستوود ، رابی رابرتسون و جیم جارموش انجام می دهد. این فیلم نگاهی محبت آمیز به سینما از نگاه افرادی است که در اولین تصاویر سوسو زدن آن ظاهر شده اند و جان سالم به در برده اند تا داستانهای خود را به شیوه خود بیان کنند.

رول اینجون توسط کاترین بینبریج ، کریستینا فون و لیندا لادویک برای Rezolution و آدام سیممنسکی برای NFB تهیه شده است.

نقل قول

“می دانید وقتی در موزه قرار می گیرید پیر شده اید … فکر می کنم باید نعمت هایم را حساب کنم که این استخوان های من نیستند که به نمایش گذاشته شده اند! در واقع ، من واقعاً مفتخرم که فیلم ما در موزه آکادمی به نمایش درآمده است. من هرگز در خواب این نبودم که وقتی بچه بودم فیلمهای هابوی هالیوود و هندی را در واسکاانیش تماشا می کردم – جامعه من در جیمز بی ، کبک – که روزی فیلم ما در هالیوود نمایش داده شود. ” – رول اینجون کارگردان نیل دایموند

“ما به این فیلمی که در سال 2009 خلق کردیم بسیار افتخار می کنیم. داستان به ویژه در حال حاضر اهمیت دارد و دیدن آن در صحنه کانادا و جهان ، با پخش مجدد NFB و نمایش آن در موزه فیلم های سینمایی آکادمی در لوس آنجلس ، گواهی بر طول عمر و تأثیر پیام فیلم است. ما بسیار هیجان زده و مفتخریم! ” – رول اینجون کارگردان و تهیه کننده اجرایی/بنیانگذار Rezolution Pictures ، کاترین بینبریج

“به عنوان تهیه کننده مشترک رول اینجون و توزیع کننده برنامه های مستند با کیفیت ، NFB بسیار خوشحال است که اکنون می تواند این فیلم تحسین شده را در همه پلتفرم ها و در همه بازارها – از جمله بازار آموزشی اصلی ما ، که چندین دهه منبع مورد اعتماد ما بوده است ، توزیع کند. NFB متعهد به داستان نویسی داستانی است که مسائل حیاتی را بررسی می کند و به سازندگان بومی متعهد است. “Nathalie Bourdon ، مدیر توزیع و توسعه بازار گفت.

توزیع

راهنمای تدریس برای دانش آموزان متوسطه و پس از متوسطه شامل موضوعات بحث و پرسش هایی است که در زمینه های اصلی موضوعی ، فصل ها و موضوعات گروه بندی شده اند و به مربیان انعطاف پذیری می دهد تا گزیده ای از آنها را ارائه دهند. رول اینجون یا کل فیلم

این رول اینجون DVD از طریق McIntyre Media در کانادا و ایالات متحده قابل خرید است.

برای عضویت در CAMPUS در کانادا یا کسب اطلاعات بیشتر با [email protected] تماس بگیرید.

برای دریافت مجوز فیلم برای استفاده در کلاس درس در ایالات متحده ، با [email protected] تماس بگیرید.

برای فروش بین المللی ، با Nathalie Bourdon در [email protected] تماس بگیرید.

در مورد NFB

NFB تهیه کننده عمومی و توزیع کننده مستندهای برنده جایزه ، انیمیشن نویسنده ، داستانهای تعاملی و تجربیات مشارکتی است. از سال 1968 ، NFB بیش از 300 اثر از فیلم سازان First Nations ، Métis و Inuit تولید کرده است – مجموعه ای بی نظیر که روایات غالب گذشته را پیش می برد و چشم اندازهای بومی را برای مخاطبان کانادایی و جهانی ارائه می دهد. NFB در حال اجرای برنامه عملیاتی با تعهداتی است که شامل اختصاص حداقل 15 درصد از کل هزینه تولید به تولیدات تحت هدایت بومیان و دسترسی بیشتر این آثار از طریق سینمای بومی ، مقصدی در NFB.ca است.

در باره Rezolution Pictures International

Rezolution Pictures یک شرکت تولیدی برنده جایزه به رهبری ارنست وب و کاترین بینبریج (بنیانگذاران و تهیه کنندگان اجرایی) ، کریستینا فون (معاون رئیس جمهور و تهیه کننده اجرایی) و لیندا لادویک (مدیر مالی و تهیه کننده اجرایی) است. رزولوشن بیشتر به خاطر تولیدات اصلی و پرطرفدارش ، مانند فیلم های مستند بلند مانند نامزد امی ، شناخته شده است. RUMBLE: هندی هایی که جهان را تکان دادند، که در سراسر جهان نمایش داده شد و چندین جایزه در Sundance ، Hot Docs و Canadian Screen Awards و سایر جوایز دریافت کرد ؛ و رول اینجون، که برنده چندین Geminis و یک جایزه Peabody شد. رزولوشن همچنین با مجموعه های کمدی کاندیدای جایزه اسکرین کانادا در تلویزیون فیلمنامه نویسی کرد دختران موهاوک ، که به مدت پنج فصل از شبکه APTN پخش شد ، اخیراً به عنوان بخشی از سرگرمی های هوایی ایر کانادا پخش شد ، در بستر GEM شبکه CBC در دسترس است و اکنون در ایالات متحده از طاووس NBC پخش می شود. از مستندهای پیشگامانه گرفته تا مجموعه فیلمنامه های ابتکاری ، Rezolution به صنعت فیلم و تلویزیون کانادا در دو دهه گذشته کمک کرده است ، و با بسیاری از بهترین استعدادهای جدید و شناخته شده این کشور برای ایجاد محتوای منحصر به فرد ، و همچنین محتوای بازی های ویدئویی و واقعیت مجازی از طریق شرکت خواهرش Minority Media. ترکیبی موثر از تولید ، تجربه خلاقانه و اجرایی ، Rezolution را برای موفقیت جهانی قرار داده است زیرا تمرکز خود را بر توسعه و تولید محتوای برتر با شرکای بین المللی متمرکز کرده است.

درباره موزه آکادمی

وقتی موزه فیلم های سینمایی در 30 سپتامبر 2021 برای عموم باز می شود ، برترین موسسه جهان خواهد بود که به هنر و علم فیلم اختصاص داده شده است. موزه آکادمی از نظر جهانی و بر اساس مجموعه ها و تخصص های بی نظیر آکادمی علوم و هنرهای سینمایی ، نمایشگاه ها و برنامه های بی نظیری را ارائه می دهد که دنیای جذاب سینما را روشن می کند. آنها همه جانبه و پویا خواهند بود و داستانهای بسیاری از فیلمها – هنر ، فناوری ، هنرمندان ، تاریخ و تأثیر اجتماعی آنها – را از طریق صداهای متنوع و جذاب بیان خواهند کرد. موزه آکادمی داستانهای کامل فیلمسازی را بیان می کند: جشن ، آموزشی ، و گاهی انتقادی یا ناراحت کننده.

از وب سایت دیدن کنید: Academymuseum.org/fa

بهلینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.