هزینه پاسپورت دومینیکا – موسسه حقوقی سام

موسسه حقوقی و بین المللی آتیه نگر سام با داشتن 16 سال تجربه و صد ها نمونه موفق اخذ کارت اقامت، ضمن ارائه مشاوره رایگان، به روز ترین و کامل ترین قوانین مهاجرتی را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار می دهد. در این مقاله به بررسی هزینه پاسپورت دومینیکا می پردازیم. اگر بخواهیم از نظر هزینه بررسی کنیم می‌توان

کد خبر : 282871
تاریخ انتشار : شنبه 19 نوامبر 2022 - 15:19
هزینه پاسپورت دومینیکا – موسسه حقوقی سام


موسسه حقوقی و بین المللی آتیه نگر سام با داشتن 16 سال تجربه و صد ها نمونه موفق اخذ کارت اقامت، ضمن ارائه مشاوره رایگان، به روز ترین و کامل ترین قوانین مهاجرتی را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار می دهد. در این مقاله به بررسی هزینه پاسپورت دومینیکا می پردازیم.

اگر بخواهیم از نظر هزینه بررسی کنیم می‌توان گفت که هزینه پاسپورت دومینیکا یکی از ارزان‌ترین پاسپورت‌ هایی است که شما می‌توانید از طریق اهدائی دریافت کنید. در واقع دومینیکا را می‌توان یکی از ارزان ‌ترین برنامه ‌های اخذ پاسپورت در دنیا دانست که در آن شما به ازای 1 نفر، 100 هزار دلار، دو نفر، 150 هزار دلار و خانواده 3 و 4 نفر، حدودا 175 هزار دلار سرمایه‌گذاری در صندوق دولتی پاسپورت خود را دریافت کنید. این هزینه ها مبلغ اهدائی به دولت دومینیکا می باشد. یکی از بزرگترین مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا، سفر به کشور انگلستان و کشورهای حوزه شینگن بدون نیاز به ویزا می باشد. به همین علت است که امروزه افراد زیادی علاقه مند به دریافت این پاسپورت هستند.

یکی از نکات بسیار مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که هزینه دریافت این پاسپورت خود به عوامل مختلفی بستگی دارد و از طرفی شما باید با جزئیات مربوط به دریافت این نوع پاسپورت نیز آشنایی کاملی داشته باشید. ما در ادامه این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره هزینه پاسپورت دومینیکا صحبت کرده و اطلاعات مفید و کاربردی را در این ‌خصوص در اختیار شما قرار دهیم. پس اگر شما هم علاقه ‌مند به داشتن اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید مطالعه ادامه این مطلب برای شما مفید خواهد بود.

هزینه پاسپورت دومینیکا

به ‌طورکلی باید بدانید که برنامه دریافت پاسپورت دومینیکا به دو شکل مختلف به شما ارائه می‌شود که می‌توانید بر حسب شرایط خود از هریک از این برنامه‌ ها استفاده کنید. این دو برنامه شامل موارد زیر هستند:

  • برنامه اهدائی دولتی
  • برنامه سرمایه گذاری

نکته مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که به‌ دست ‌آوردن پاسپورت به معنای برآورده کردن شرایط سرمایه‌گذاری نیست. در کنار هزینه و سرمایه ‌ای که شما برای سرمایه‌ گذاری نیاز دارید، هزینه پاسپورت دومینیکا شامل موارد دیگری نیز خواهد بود. هزینه تلاشی که شما در طول مسیر دریافت این پاسپورت می‌کنید، هزینه درخواستی که ارسال می‌کنید و البته هزینه ‌های دولتی از جمله مهم ‌ترین هزینه‌ های شما در طول دریافت پاسپورت دومینیکا خواهد بود که باید به این هزینه ‌ها نیز دقت داشته باشید.

جزئیات هزینه پاسپورت دومینیکا

در بخش قبلی بیان کردیم که علاوه بر سرمایه اولیه‌ای که شما برای دریافت پاسپورت دومینیکا باید کنار بگذارید هزینه ‌های دیگری را نیز خواهید داشت. حال در این بخش قصد داریم کمی بیشتر درباره این جزئیات هزینه پاسپورت دومینیکا صحبت کرده و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. در گام نخست شما باید درخواست دریافت این پاسپورت را ارسال کنید که حدودا 3000 دلار برای هر شخص هزینه ‌بردار خواهد بود.

اگر شما قصد دریافت خانوادگی این پاسپورت را داشته باشید هزینه ‌های شما به‌ازای هر عضو خانواده 3000 دلار خواهد بود. بررسی‌های امنیتی صورت‌گرفته برای صادرکردن این پاسپورت نیز یکی از مهم‌ترین هزینه‌های شما خواهد بود که به‌ازای زن و مرد 7500 دلار و به ‌ازای هر فرزند نیز 4000 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. ثبت درخواست نیز دارای هزینه‌های مخصوص به خود است که به ‌ازای هر شخص 750 دلار باید بپردازید تا درخواست شما با موفقیت ثبت شود.

در بخش قبلی بیان کردیم که شما برای طی‌کردن مراحل و دریافت این پاسپورت باید کارمزدی را بپردازید که این کارمزد هر سال تغییر می‌کند و در سال جدید حدودا هزینه‌ای معادل 1850 دلار را به‌ازای هر شخص به همراه خواهد داشت. شما برای این‌که بتوانید پاسپورت خود را دریافت کنید باید یک اپلیکیشن فرم دریافت کرده و آن را با اطلاعات معتبر پر کنید. هزینه دریافت این فرم نیز تقریبا 3500 دلار برای شما خواهد بود.

هزینه وکیل برای اخذ پاسپورت دومینیکا

یکی از مهم ‌ترین مواردی که شما برای دریافت پاسپورت دومینیکا به آن نیاز دارید مسئله استخدام یک وکیل رسمی است که بتواند نیازهای شما را برطرف کند. دقت داشته باشید که وکیل رسمی شما باید حتما وکیل رسمی دولت باشد تا بتواند مجوز های مورد نیاز را برای پیگیری وضعیت پرونده شما دریافت کند. نکته مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که هزینه حق ‌الوکاله چنین وکیلی نیز به ‌ازای هر شخص مشخص می‌شود.

این به آن معناست که اگر شما یک خانواده 4 نفره باشید باید به‌ ازای هر نفر هزینه جداگانه‌ ای را به ‌عنوان هزینه حق ‌الوکاله وکیل خود در نظر بگیرید. معمولا هزینه ‌هایی که در اینجا وجود دارد به این شکل است که سرپرست خانواده باید حداقل هزینه‌ای 15000 دلاری را به وکیل بپردازد و در ادامه به ‌ازای هریک از اعضای خانواده نیز 8500 دلار را به ‌صورت جداگانه به ‌حساب وکیل خود واریز کند تا بتواند وکیل را استخدام کرده و از خدمات آن در راستای دریافت پاسپورت دومینیکا استفاده کند.

پس همان‌طور که مشاهده کردید هزینه پاسپورت دومینیکا تنها معطوف به هزینه ‌های دولتی در این کشور نیست و شما باید هزینه ‌های دیگری را نیز در این زمینه بپردازید.

ارزش پاسپورت دومینیکا

اگر بخواهیم نگاهی کلی به ارزش پاسپورت دومینیکا داشته باشید، به یاد داشته باشید که با دریافت پاسپورت دومینیکا می‌توانید بدون نیاز به دریافت ویزا به 143 کشور مختلف جهان سفر کنید. کشور های بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا در این لینک وجود دارد که با مراجعه به آن می توانید مقاله مرتبط را مطالعه نمائید.

به طور کلی می‌توان گفت که هزینه پاسپورت دومینیکا برای یک شخص مجرد که قصد دریافت این پاسپورت را داشته باشد حدودا معادل 100 هزار دلار خواهد بود و با این هزینه می‌توان حداقل سرمایه لازم برای دریافت این پاسپورت را فراهم کرد. این در حالی است که اگر یک زوج  بدون فرزند قصد داشته باشند این پاسپورت را برای خود دریافت کنند، تقریبا باید سرمایه‌ای 150 هزاردلاری را برای خود فراهم کنند تا بتوانند پاسپورت خود را با موفقیت بگیرند. زوج‌ هایی که قصد اخذ پاسپورت دومینیکا را داشته و به ترتیب دارای یک و دو فرزند زیر 18 سال هستند نیز باید سرمایه‌ای معادل 175 هزار دلار را تامین کنند.

جمع بندی

هزینه پاسپورت دومینیکا در مقایسه با سایر پاسپورت ‌های معتبر بسیار مناسب ‌تر است و شما با سرمایه‌گذاری معادل 100 تا 200 هزار دلار می‌توانید به ‌راحتی پاسپورت خود و اعضای خانواده‌تان را دریافت کنید. با این ‌حال نباید فراموش کنید که برای اخذ این پاسپورت مراحل و شرایط خاصی وجود دارد که حتما باید با کارشناسان با تجربه در این زمینه مشورت کنید. اگر شما هم به دنبال بهترین تیم مهاجرتی در این حوزه هستید حتما از خدمات موسسه حقوقی ما نیز بهره ‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.