مگر باغیرت‌تر از سیدجلال و نوراللهی داریم؟

روزنامه ایران ورزشی: مگر در پرسپولیس با سابقه‌تر و با غیرت‌تر از سید جلال و نوراللهی داریم چرا آنها یک کلمه حرفی به من نزدند و چرا سعید آقایی که یک نیم فصل به پرسپولیس آمده، رگ گردنش باد می‌کند و بی‌جهت و بدون دلیل خودش را جلو می‌اندازد و مرا هل می‌دهد. سید عبدالله

کد خبر : 195
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱:۲۰
مگر باغیرت‌تر از سیدجلال و نوراللهی داریم؟روزنامه ایران ورزشی: مگر در پرسپولیس با سابقه‌تر و با غیرت‌تر از سید جلال و نوراللهی داریم چرا آنها یک کلمه حرفی به من نزدند و چرا سعید آقایی که یک نیم فصل به پرسپولیس آمده، رگ گردنش باد می‌کند و بی‌جهت و بدون دلیل خودش را جلو می‌اندازد و مرا هل می‌دهد.

سید عبدالله حسینی مدافع مازنی تیم ذوب‌آهن معتقد است در صحنه و جدالی که در اواخر بازی به وجود آمده هیچ برخوردی با حامد لک نداشته و مدافع پرسپولیس هم بی‌دلیل با او درگیر شد. مدافعی که به همراه سعید آقایی از زمین اخراج شد. برای اینکه از اصل ماجرا خبردار شویم گفت و گویی با مدافع ذوب‌آهن داشتیم.

جریان درگیری تو با حامد لک و در ادامه با سعید آقایی مدافع پرسپولیس چه بود که این همه جنجال آفرید و منجر به اخراج تو و مدافع پرسپولیس شد؟!

در آن صحنه خاص توپ از دست حامد لک رد شد و جدا شد به همین دلیل من برای گرفتن توپ پا انداختم و البته هیچ برخوردی هم با لک نداشتم چون او در ادامه توپ را گرفت. بعد از این موضوع من به حامد لک گفتم من که برخوردی با تو نداشتم اما اگر احیاناً برخوردی هم بوده از تو عذرخواهی می‌کنم. متعاقب این مسأله حامد لک خودش را به مصدومیت زد و گفت که شکمم درد می‌کند و داد و بیداد راه انداخت. من هم که این تمارض لک را دیدم واقعاً عصبانی شدم چون هم در نتیجه از پرسپولیس عقب بودیم و هم اینکه حامد لک داشت شلوغش می‌کرد چون برخوردی با او نداشتم و بعد عصبانی شدم به لک گفتم بلند شو و بی‌جهت خودت را زمین نینداز و وقت بازی را نگیر.

و بعد چطور با سعید آقایی درگیر شدی؟!

بعد از این مواردی که توضیح دادم، سعید آقایی به سمت من آمد و پرخاشگرانه مرا هل داد. من هم او را هل دادم اما خدا را گواه می‌گیرم که هیچ فحشی به آقایی ندادم!

اما سعید آقایی در مصاحبه‌اش با تأکید خاصی گفته که تو فحش ناموسی به او دادی؟

من که قسم خوردم هیچ حرف بدی به سعید آقایی نزدم و خدا را هم گواه می‌گیرم و هیچ‌وقت هم اهل شلوغ بازی و فحاشی نبوده‌ام. حضور و سبقه قبلی‌ام در تیم‌های دیگر هم این را نشان می‌دهد .

بازیکنان دیگر مداخله‌ای نکردند؟

نه اما حرف من این است مگر در پرسپولیس با سابقه‌تر و با غیرت‌تر از سید جلال و نوراللهی داریم چرا آنها یک کلمه حرفی به من نزدند و چرا سعید آقایی که یک نیم فصل به پرسپولیس آمده، رگ گردنش باد می‌کند و بی‌جهت و بدون دلیل خودش را جلو می‌اندازد و مرا هل می‌دهد.

داور هم که هم زود شما را اخراج کرد؟

من از تمارض لک و بعد هجوم بی‌دلیل سعید آقایی ناراحت شدم. مستوجب اخراج نبودم و همیشه برای دکتر بیژن احترام خاصی قائل بودم و هستم اما فکر می‌کنم دکتر بیژن چون سعید آقایی را که یک کارت زرد داشت با کارت قرمز جریمه کرد. در آن لحظه هم مرا هم از زمین اخراج کرد در حالی که مستوجب اخراج نبودم اما از آنجا که همیشه برای دکتر بیژن حیدری احترام زیادی قائل بوده و هستم هیچ اعتراضی به داور نکردم .

چرا در دو نیمه فوتبال کاملاً متفاوتی را از تیمتان دیدیم؛ در واقع نیمه اول ضعیف بودید اما نیمه دوم بازی را کاملاً از پرسپولیس گرفتید!

بله در نیمه اول در دقایق اول خوب نبودیم و گل بدی را هم دریافت کردیم اما در نیمه دوم تیم برتر میدان بودیم و موقعیت‌های گل صد درصد ما واقعاً بیشتر از پرسپولیس بود. به شکلی که چند موقعیت گل جدا از گل دقیقه نود داشتیم که آنها را از دست دادیم. مساوی نتیجه‌ای عادلانه برای ما نبود و برد حق ذوب‌آهن بود. تیم ما در چند دیدار گذشته بازی خیلی خوبی ارائه داده و ما مقابل گل گهر و استقلال هم مستحق برد بودیم و نباید مساوی می‌شدیم اما بدشانسی مانع بردمان شد. جدا از این موضوع در چند بازی هم مشکلات داوری گریبانگیر ما شد. با این وجود از آنجا که تیمی با پتانسیل بالا داریم قطعاً بهتر می‌شویم و از انتهای جدول جدا خواهیم شد.لینک منبع

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.