موقعیت های خالص ژاپن CFTC JPY NC تا -63.7K from از قبلی -64.8K

اطلاعات موجود در این صفحات حاوی اظهارات آینده نگر است که شامل خطرات و عدم قطعیت است. بازارها و ابزارهای نمایه شده در این صفحه فقط برای اهداف اطلاعاتی هستند و به هیچ وجه نباید به عنوان توصیه ای برای خرید یا فروش این دارایی ها مطرح شوند. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه

کد خبر : 115056
تاریخ انتشار : شنبه 9 اکتبر 2021 - 4:49
موقعیت های خالص ژاپن CFTC JPY NC تا -63.7K from از قبلی -64.8K


اطلاعات موجود در این صفحات حاوی اظهارات آینده نگر است که شامل خطرات و عدم قطعیت است. بازارها و ابزارهای نمایه شده در این صفحه فقط برای اهداف اطلاعاتی هستند و به هیچ وجه نباید به عنوان توصیه ای برای خرید یا فروش این دارایی ها مطرح شوند. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، باید تحقیقات دقیق خود را انجام دهید. FXStreet به هیچ وجه تضمین نمی کند که این اطلاعات عاری از اشتباهات ، خطاها یا تحریف های مهم باشد. همچنین تضمین نمی کند که این اطلاعات دارای ماهیت به موقع باشد. سرمایه گذاری در بازارهای باز ریسک زیادی را شامل می شود ، از جمله از دست دادن کل یا بخشی از سرمایه گذاری شما و همچنین ناراحتی های احساسی. کلیه خطرات ، ضررها و هزینه های مربوط به سرمایه گذاری ، از جمله از دست دادن کل اصل ، به عهده شما است. نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله متعلق به نویسندگان است و الزاماً منعکس کننده سیاست یا موقعیت رسمی FXStreet و تبلیغ کنندگان آن نیست. نویسنده در قبال اطلاعاتی که در انتهای پیوندهای ارسال شده در این صفحه یافت می شود ، مسئولیتی نخواهد داشت.

اگر در متن مقاله صراحتاً ذکر نشده باشد ، در زمان نگارش این مقاله ، نویسنده هیچ سمتی در هیچ سهامی که در این مقاله ذکر شده است و هیچ گونه رابطه تجاری با هیچ شرکتی که ذکر شد ندارد. نویسنده برای نوشتن این مقاله غرامت دیگری به جز از FXStreet دریافت نکرده است.

FXStreet و نویسنده توصیه های شخصی ارائه نمی دهند. نویسنده هیچ صحبتی در مورد صحت ، کامل بودن یا مناسب بودن این اطلاعات نمی کند. FXStreet و نویسنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال خطاها ، کوتاهی ها و زیان ها ، آسیب ها و خسارات ناشی از این اطلاعات و نمایش یا استفاده از آن ندارند. خطاها و حذف ها به استثناء.

نویسنده و FXStreet مشاور سرمایه گذاری ثبت شده نیستند و هیچ چیز در این مقاله به عنوان توصیه سرمایه گذاری نیست.

اخبار تغذیهلینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.