مهاجرت و اپلای تحصیلی به کانادا + اخذ پذیرش تحصیلی کانادا

مدت زمان مطالعه: 17 دقیقه تاریخ ثبت: 02/01/29 نویسنده: متخصص اپلای مهندس یکتا شیوه مهاجرت و اپلای تحصیلی به کانادا، مراحل اخذ پذیرش، مدارک مورد نیاز و هزینه‌های آن را در این مقاله شرح خواهیم داد. بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیا تمایل دارند که در دانشگاه‌های کانادا تحصیل کنند. به همین دلیل اولین قدم

کد خبر : 347819
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۳
مهاجرت و اپلای تحصیلی به کانادا + اخذ پذیرش تحصیلی کانادا


مدت زمان مطالعه:

17 دقیقه

تاریخ ثبت:

02/01/29

نویسنده:

متخصص اپلای مهندس یکتا

شیوه مهاجرت و اپلای تحصیلی به کانادا، مراحل اخذ پذیرش، مدارک مورد نیاز و هزینه‌های آن را در این مقاله شرح خواهیم داد. بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیا تمایل دارند که در دانشگاه‌های کانادا تحصیل کنند. به همین دلیل اولین قدم برای ورود به این مراکز آموزشی را باید بردارند و آن اخذ اپلای و پذیرش است. صفر تا صد اخذ پذیرش تحصیلی کانادا باید بر طبق برنامه قبلی، پیش برود تا در مدت زمان کوتاهی موفق به اخذ اپلای، پذیرش و مهاجرت شوید. کانادا یکی از کشورهای پیشرفته است که شرایط و امکانات رفاهی و آموزشی مناسبی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.

سیستم آموزشی کانادا جزو بهترین نظام‌های آموزشی در دنیا محسوب می‌شود. دانشگاه‌ها این کشور دارای رتبه‌های جهانی هستند و همین امر موجب شده‌است که هر ساله، افراد زیادی از سراسر دنیا به منظور ادامه تصحیل در دانشگاه به این کشور مهاجرت کنند. بسیاری از دانشجویان بعد از اتمام تحصیلات به کار مشغول می‌شوند و این امر می‌تواند راه را برای اخذ اقامت دائم کانادا باز کند.

ما در موسسه اسکورایز سعی داریم با ارائه مشاوره، راهکارهای ساده‌تری را به منظور تحصیل در کانادا و اخذ اپلای و ویزا، در اختیار شما قرار دهیم. تمامی مراحل مانند اپلای، دریافت پذیرش تحصیلی، ویزا، شروع به تحصیل و پیدا کردن شغل در مشاوره‌های تخصصی شرح داده خواهندشد. به همین دلیل این مراحل را می‌تواند با سرعت بیشتری طی کنید. در ادامه شرایط مهاجرت و اپلای تحصیلی به کانادا را به صورت کامل شرح خواهیم داد.

شرایط مهاجرت و اپلای تحصیلی به کانادا

به منظور تحصیل در کانادا و اخذ مهاجرت تحصیلی، باید شرایط لازم را داشته باشید. در غیر این صورت امکان دریافت اپلای و پذیرش و اخذ ویزا وجود ندارد. این شرایط در مقاطع تحصیلی مختلف مانند دبستان، دبیرستان، دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری با هم متفاوت است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:


  • شرایط اپلای کانادا در مقطع دبستان و دبیرستان

 طبیعتا برای اخذ اپلای تحصیلی کانادا باید معدل قابل قبولی در دوره تحصیلی قبلی کسب کرده‌باشید. البته میزان حداقل معدل برای اخذ پذیرش در مدارس مشخص نیست؛ اما نمرات باید قابل قبول باشند. در دوره ابتدایی باید وضعیت تحصیلی در کارنامه «خوب» باشد. در مقاطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان نیز باید نمرات برخی از دروس مانند ریاضی، زیست، زبان و علوم بالا باشند. علاوه بر شرط معدل، باید شرط سنی را نیز در نظر داشت که در مدارس شبانه روزی کانادا شرط ورود به مرکز آموزشی، تا 19 سال است. ممکن است برخی از مدارس قبل از پذیرش، با دانش‌آموز مصاحبه کنند.


  • شرایط اپلای تحصیلی کانادا در مقطع دیپلم

 به منظور اخذ پذیرش کانادا در این مقطع باید معدل سه سال آخر مقطع متوسطه، حداقل 12 باشد. در این مورد باید نمره آیلتس یا تافل نیز ارائه شود. در صورتی که قصد ورود مستقیم و بدون دوره زبان را دارید، باید نمره آیلتس شما 6 یا 6.5 باشد. در غیر این صورت با توجه به نوع کالج، نمرات 5 یا 5.5 نیز قابل قبول هستند. گاهی نیز برای اخذ اپلای در برخی از مدارس کانادا نیاز به ارائه مدرک زبان نمی‌باشد.


  • شرایط اپلای تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی

 در مقطع کارشناسی یا لیسانس، باید نمره 3 سال آخر دبیرستان 12 باشد. در مورد نمرات آیلتس یا سایر آزمون‌های زبان، باید نمرات مشابه با مقطع دیپلم ارائه شود.


  • شرایط اپلای تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد باید معدل لیسانس حداقل 13 باشد. به منظور ورود به صورت مستقیم به این مقطع تحصیلی نیز باید نمره زبان و آزمون آیلتس 6.5 باشد. در صورت ورود مشروط به دوره زبان، حداقل نمره باید 5.5 باشد. این نمره برای رشته‌های مهندسی 6 در نظر گرفته‌شده است. به منظور تحصیل در برخی از رشته‌های مدیریتی، بیزنس و فایننس ر برخی از رشتهنمره برای رشته ن لیسانس حداقل 13 باشد. به منظور ورود به صورت مستقیم به این مقطع تحصیلی نیز باید نمنیز باید نمره جی آر ای یا جی مت به تریتب 300 یا 500 باشند. این میزان نمره به صورت حداقل در نظر گرفته‌شده‌است.


  • شرایط اپلای تحصیلی کانادا در مقطع دکتری

در این صورت باید حداقل معدل کارشناسی ارشد در حدود 15 باشد. همچنین نمره آیلتس نیز 6.5 در نظر گرفته شده‌است. البته برای برخی از رشته‌ها مانند مدیریت، هنر و معماری باید نمره آیلتس 7 باشد. به منظور انتخاب راهنمای تز دکترا نیز باید سوپروایزر دانشگاه کانادا نیز مشخص شود. داشتن مقاله‌های پژوهشی در ژورنال‌های خارجی نیز یکی دیگر از شرایط اپلای تحصیلی کانادا در مقطع دکتری است. همچنین در برخی از دانشگاه‌ها داشتن پروپوزال تحقیقاتی نیز جزو شروط پذیرش است.

نحوه اخذ پذیرش تحصیلی کانادا

نحوه اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در مقاطع تحصیلی مختلف با یکدیگر تفاوت دارد؛ اما یکی از اصلی‌ترین شروط برای آن، ارائه مدرک تحصیلی از دوره قبلی با معدل قابل قبول (15) است. با توجه به مقطع تحصیلی حداقل میزان معدل نیز تعیین می‌شود. در این راستا ارائه مدرک آزمون‌های تافل و آیلتس نیز مورد نیاز می‌باشد. علاوه بر این موارد باید گواهی تمکن مالی نیز در هنگام اخذ ویزای تحصیلی ارائه شود. یکی از مواردی که باید در هنگام اخذ پذیرش تحصیلی کانادا به آن دقت شود، داشتن رزومه‌های علمی و تحقیقاتی است. تالیف مقالات و کتب می‌تواند به شما در اخذ پذیرش در کانادا کمک کند.

بهتر است بیشتر از 3 سال تحصیلی از آخرین مدرک تحصیلی شما فاصله‌ نباشد تا شرایط برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا محیا شود. برخی موارد مانند توصیه نامه از اساتید، می ‌تواند شانس شما برای اخذ پذیرش را بیشتر کند. نحوه پذیرش تحصیلی کانادا به گونه‌ای است که شما باید ابتدا به سایت دانشگاه یا موسسه آموزشی مورد نظر مراجعه کنید. بعد از ارسال مدارک، باید منتظر جواب بمانید. در صورت موافقت با درخواست، شما توانسته‌اید، پذیرش تحصیلی کانادا را دریافت کنید و در این شرایط باید به دنبال اخذ ویزای تحصیلی کانادا باشید.

در مهاجرت تحصیلی به کشورهایی مانند کانادا مهم‌ترین مرحله، دریافت اپلای تحصیلی می‌باشد. در این راستا مشاورین ما در تیم اسکورایز با توجه به تجربیات خود، بهترین مشاوره را به شما ارائه خواهند داد. در این صورت مراحل اخذ اپلای و پذیرش با سرعت بیشتری طی خواهدشد.

شرایط سنی مهاجرت تحصیلی به کانادا

همانطور که گفته شد با توجه به مقطع تحصیلی مورد نظر، شرط سنی نیز تعیین می‌شود. به منظور مهاجرت تحصیلی به کانادا باید تمامی شرایط را در نظر گرفت تا مراحل به صورت ساده‌تری طی شوند. کسانی که قصد دارند در کالج‌های کشور کانادا تحصیل کنند باید دارای سن 18 تا 23 سال باشند. ممکن است با توجه به نوع کالج و شرایط و ضوابط آن، امکان پذیرش بالای 23 سال نیز وجود داشته باشد. باید به این نکته توجه کنید که تحصیل در کالج‌های کشور کانادا برای افراد بالای 35 سال دارای شرایط دشواری است.

همانطور که می‌دانید به منظور تحصیل در کانادا باید در ابتدا نسبت به اخذ اپلای اقدام شود. با توجه به مقطع تحصیلی مورد نظر، شرایط سنی متفاوتی وجود دارد. به عنوان مثال به منظور تحصیل در مقطع لیسانس باید دوره 12 ساله دیپلم سپری شده‌باشد و فرد بعد از طی این دوره می‌تواند نسبت به ورود به دانشگاه‌های کانادا اقدام کند. معمولا دیپلم در سنین 18 تا 19 سال اخذ می‌شود و این میزان سن، حداقل سن ورود به دانشگاه محسوب می‌شود.

معمولا ویزای تحصیلی کانادا به افراد کمتر از 22 سال داده خواهدشد و فرد نباید بیشتر از 3 تا 4 سال وقفه‌ی تحصیلی داشته‌باشد. برای مقطع کارشناسی ارشد نیز فرد باید کمتر از 32 سال سن داشته‌باشد تا با اپلای و اخذ ویزای وی موافقت شود. به همین دلیل باید با توجه به مقطع تحصیلی، نسبت به اخذ اپلای تحصیلی کانادا اقدام شود.

صفر تا صد مهاجرت تحصیلی به کانادا

با توجه به شرایط متنوع به منظور مهاجرت تحصیلی به کشورهای پیشرفته مانند کانادا، باید به تمامی قوانین و ضوابط در این مورد توجه کنیم. در این صورت مراحل اخذ اپلای تحصیلی و ویزا را سرعت بیشتری طی خواهیم کرد. صفر تا صد مهاجرت تحصیلی به کانادا در مقاطع مختلف در این مقاله ذکر شدند. کانادا به عنوان یک کشور پیشرفته شرایط بسیار خوبی را برای تحصیل دانشجویان و دانش‌آموزان فراهم کرده‌است. سالانه تعداد زیادی دانشجو از سراسر دنیا در مراکز آموزشی این کشور پذیرش می‌شوند. در صورتی که قصد دارید که برای تحصیل به این کشور سفر کنید، بهتر است که قبل از هر چیز با شرایط این کشور برای اخذ ویزا یا پذیرش در دانشگاه‌ها آشنا شوید.

بسیاری از افراد تمایل دارند که بدون مدرک زبان به کانادا مهاجرت و تحصیل کنند. می‌توانید با مطالعه کامل این مقاله با روش‌های مختلف مهاجرت تحصیلی به این کشور آشنا شوید. سپس با توجه به شرایط سنی و مقطعی که قصد دارید در آن تحصیل کنید، تصمیم لازم را اتخاذ نمایید. بهتر است با توجه به شرایط خود بهترین روش را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا انتخاب کنید. با دریافت مشاوره می‌توانید تصمیمات بهتری برای ورود به سیستم آموزشی این کشور، بگیرید. هر ساله دانش آموزان و دانشجویان زیادی از سراسر دنیا به منظور تحصیل در مدارس کانادا، به آن مهاجرت می‌کنند.

علاوه بر موارد ذکر شده مانند شرایط سنی و مقطع تحصیلی، باید از تمکن مالی نیز برخوردار باشید. زیرا باید هزینه‌هایی مانند مسکن، زندگی، خورد و خوراک و شهریه دانشگاه را نیز در نظر بگیرید. البته امکان استفاده از بورسیه تحصیلی در برخی از مراکز آموزشی نیز وجود دارد. در این صورت با صرف هزینه کمتر، امکان تحصیل در مقاطعی مانند دبستان، دبیرستان، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری وجود دارد.

مهاجرت تحصیلی به کانادا زیر 18 سال

امروزه بسیاری از خانواده‌ها تمایل دارند ک فرزندانشان در سنین کم به کشورهای پیشرفت مانند کانادا مهاجرت کنند. در این صورت شرایط ساده‌تری برای ورود به دانشگاه‌های معتبر برای فرزندان محیا می‌شود. اخذ ویزای تحصیلی با توجه به اپلای و پذیرش از طرف موسسه مورد نظر مکان پذیر است. در مورد مهاجرت افراد زیر 18 سال به کشور کانادا معمولا باید یکی از والدین به عنوان همراه در کنار فرزند خود حضور داشته باشند. درواقع به منظور اخذ ویزا و تحصیل در این کشور باید قیم داشته باشند. در صورت عدم امکان همراهی والدین با فرزند خود، یک شخص دیگر که در کانادا اقامت دارد می‌تواند به عنوان قیم معرفی شود. در غیر این صورت مرکز آموزشی مورد نظر قیم را مشخص خواهدکرد.

تحصیل در کشور کانادا در سنین 6 الی 12 سال اجباری است و والدین می‌توانند فرزند خود را در این سنین در مدارس بین‌المللی ثبت‌نام کنند. قبل از هر چیز باید با ارسال درخواست خود به همراه مدارک منتظر اخذ اپلای و پذیرش از مرکز آموزشی مورد نظر باشید. در صورت موافقت با درخواست، شرایط برای اخذ ویزای تحصیلی دانش‌آموز فراهم می‌شود. دریافت ویزای تحصیلی کانادا نیز دارای مراحل مختلفی است که باید به درستی طی شود. افراد زیر 18 سال شانس بیشتری برای اخذ ویزای تحصیلی دارند. عدم نیاز به ارائه مدرک زبان یکی از ویژگی‌هایی است که می‌تواند شرایط را برای مهاجرت و اخذ ویزا فراهم کند؛ اما باید به این نکته توجه کنید که دانش‌آموز برای برقراری ارتباط نیاز دارد که از سطح دانش زبان مناسب برخوردار باشد.

هزینه اخذ پذیرش تحصیلی کانادا

کانادا یکی از کشورهایی است که در آن هزینه تحصیل پایین است. در نتیجه بسیاری از افراد به دنبال اخذ پذیرش تحصیلی کانادا هستند. باید این نکته را در نظر داشته باشید که به منظور تحصیل در کانادا قبل از ورود به دانشگاه باید هزینه‌های ثابتی پرداخت شود. این هزینه‌ها اغلب برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا صرف خواهدشد. بیشتر هزینه‌ها مربوط به هزینه تحصیل در کانادا است که با توجه به نوع مرکز آموزشی و مقطع تحصیلی ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال میزان شهریه ممکن است از 13 تا 20 هزار دلار به صورت سالانه متغیر باشد. علاوه بر این باید هزینه کتاب را تا 400 دلار در سال در نظر گرفت. هزینه بیمه دانشجویی نیز معمولا بین 500 الی 1000 دلار در سال محاسبه می‌شود.

میزان شهریه برای تمام ایالت‌های کانادا به صورت میانگین در مقطع کارشناسی به طور تقریبی در حدود 36 هزار دلار در سال است و این مبلع برای ارشد و دکتری در حدود 2 هزار دلار تخمین زده می‌شود. به همین دلیل باید علاوه بر هزینه اخذ پذیرش تحصیلی کانادا و دریافت ویزا، به سایر هزینه‌های تحصیل در این کشور نیز توجه کرد. به همین دلیل است که در هنگام ارائه ویزا، گواهی تمکن مالی باید ارائه شود. در غیر این صورت امکان اخذ ویزا وجود ندارد. در مورد دانش‌آموزان نیز این برگه باید توسط والدین ارائه شود. قبل از مراحل ذکرشده باید درخواست خود را برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا به موسسه آموزشی مورد نظر ارسال کنید.

نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادا

به منظور گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های کانادا باید در ابتدا شما رشته تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کنید. با توجه به رشته تحصیلی مورد نظر دانشگاه‌های متعددی در این کشور وجود دارند که شرایط لازم را برای اخذ پذیرش دارند. می توانید با توجه به شرایط آب وهوایی، فرهنگ و … دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال دانشگاه‌هایی مانند بریتیش کلمبیا، مونت آلیسون، رویال رودز و … پذیرش بیشتری نسبت به سایر دانشگاه‌ها دارند و در لیست بهترین مراکز آموزشی این کشور قرار دارند. بعد از تهیه لیستی از دانشگاه‌های مورد علاقه، باید تحقیق کنید که این مراکز در لیست موسسات آموزشی منتخب دی ال آی قرار دارند یا نه! در صورت قرار داشتن در این لیست، جزو مراکز آموزشی معتبر کانادا محسوب می‌شوند.

باید به این نکته نیز توجه شود که زبان رشته مورد نظر در کانادا به عنوان یک کشور دو زبانه چیست. زیرا ممکن است شرایط تحصیل با زبان انگلیسی یا فرانسه فراهم باشد. آزمون‌های مورد تایید دانشگاه های کانادا شامل آیلتس، C1 پیشرفته ، تافل و دولینگو هستند. هر دانشگاهی یک زمان مقرر به منظور اپلای تحصیلی مشخص می‌کند. به همین دلیل باید از طریق سایت دانشگاه، از زمان دقیق فراخوان پذیرش مطلع شوید.

معمولا دوبار در سال امکان پذیرش از طرف این دانشگاه‌ها امکان پذیر است. در این مرحله نوبت به ارسال تقاضانامه می‌رسد که باید قدم به قدم فرم مربوطه را تکمیل و سپس ارسال کنید. در صورت موافقت با شما، می‌توانید نسبت به اخذ پذیرش از دانشگاه مربوطه اقدام کنید.

هزینه اپلای تحصیلی به کانادا

در مورد هزینه اپلای تحصیلی به کانادا باید به این نکته اشاره کرد که به منظور بیمه دانشجویی، دولت کانادا هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کند. در نتیجه تمامی هزینه‌های مربوط به بیمه را باید خود شخص پرداخت کند. با توجه به محل زندگی نیز هزینه بیمه ممکن است متفاوت باشد. هزینه‌های جداگانه‌ای نیز باید بعد از اخذ اپلای برای دریافت ویزای دانش‌آموزی پرداخت شود. در این صورت علاوه بر آن در صورت اخذ ویزا باید بلیط یک طرفه به مقصد کانادا تهیه کنید.

راحت ترین دانشگاه کانادا برای پذیرش

برخی از دانشگاه‌های کانادا شرایط راحت‌تری برای پذیرش دانشجویان دارند. از همین رو بسیاری از دانشجویان خارجی تمایل دارند که برای ادامه تحصیل، این مراکز آموزشی را انتخاب کنند. مراکزی مانند دانشگاه آلبرتا، لث بریج، ویلفرد لوریر، بریتیش کلمبیا، گوئلف، سایمون فریزر و … در بین موسسات آموزشی جزو راحت ترین دانشگاه‌های کانادا برای پذیرش هستند.

شاید به این فکر کنید که به دلیل راحتی در پذیرش، این مراکز آموزشی دارای سطح پایین‌تری هستند. اما همانطور که گفته شد برخی از این مراکز مانند دانشگاه بریتیش کلمبیا از برترین مراکز آموزشی هستند. این موضوع می‌تواند با توجه به سیاست‌های دانشگاه اتخاذ شود. در این لیست نام دانشگاه‌ها با رتبه جهانی بالا نیز دیده می‌شود.

مراحل مهاجرت و اپلای تحصیلی به کانادا

همانطور از ابتدای مقاله تا به اینجا ذکر شد، اولین مرحله برای مهاجرت تحصیلی، انتخاب دانشگاه با توجه به شرایط سنی، مالی و … است. سپس ارائه درخواست پذیرش به دانشگاه مربوطه و انتظار برای اخذ اپلای تحصیلی کانادا. در این صورت مرحله بعدی تنها اخذ ویزای تحصیلی است که دارای مراحل مختلفی می‌باشد. در صورت اجرای درست مراحل، شانس اخذ ویزا و مهاجرت تحصیلی به کانادا بسیار بیشتر خواهدشد.

محدودیت سنی اخذ پذیرش تحصیلی کانادا

با توجه به موارد ذکرشده در مورد شرط سنی، مقطع تحصیلی عامل تعیین کننده می‌باشد. به عنوان مثال به منظور تحصیل در مقطع لیسانس بهتر است از سنین 18 تا 22 سال اقدام شود. در این صورت شانس بیشتری برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا وجود دارد. البته برخی از مراکز آموزشی نیز شرایط راحت‌تری برای پذیرش دارند و در مورد سن و موارد این چنینی سخت‌گیری انجام نمی‌دهند.

بسیاری از والدین تمایل دارند که فرزندان خود را در سنین کم در مدارس کانادا ثبت‌نام کنند. در این صورت بلافاصله بعد از اخذ مدرک دیپلم، امکان ورود به دانشگاه‌های معتبر وجود دارد. با این روش دیگر سختی‌های اخذ پذیرش و ویزا در سر راه قرار ندارند. برخی از والدین فرزند خود را در سنین کم در این مدارس ثبت‌نام می‌کنند و همین امر موجب آشنایی بیشتر وی با فرهنگ و شرایط زندگی در کانادا خواهدشد.

مراحل اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی کانادا

 با توجه به توضیحاتی که به صورت صفر تا صد در مورد مراحل اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی کانادا ذکر شد، می‌توانید درک جامعی از شرایط آن داشته‌باشید. به منظور انجام این مراحل باید مدارک هویتی، تحصیلی و … به صورت کامل ارائه شوند. باید به این نکته توجه داشته باشید که علاوه بر این مدارک، باید ترجمه مدرک تحصیلی نیز ارائه شود. در آخر نیز باید گواهی تمکن مالی ارائه شود که یکی از مراحل مهم اخذ ویزای تحصیلی کانادا است. در مرحله اخذ اپلای نیازی به ارائه این مدرک نیست. درواقع در آن مرحله باید مدارک هویتی و تحصیلی فرستاده شوند.

موسسه اخذ پذیرش تحصیلی کانادا

ما در موسسه اسکورایز سعی داریم اطلاعات جامع و کاملی را در حوزه اخذ اپلای و پذیرش تحصیلی در اختیار شما قرار دهیم. کانادا نیز به عنوان یکی از مقاصد اصلی مهاجرت تحصیلی، طرفداران زیادی دارد. به طوریکه ما در این موسسه هر ساله مشاوره‌های تخصصی و حرفه‌ای را در رابطه با نحوه پذیرش تحصیلی کانادا به مخاطبان ارائه می‌دهیم.

در صورت عدم اطلاع دقیق از مراحل اخذ پذیرش تحصیلی کانادا، طبیعتا این پروسه زمان‌بر خواهد بود و شما زمان را از دست خواهید داد. با توجه به وجود شرط سنی، نباید زمان را از دست داد و باید در این مورد از وکلای مهاجرتی و کسانی که در این زمینه متخصص هستند، مشاوره بگیرید. کانادا یکی از بهترین کشورها برای اخذ پذیرش تحصیلی است و این موضوع را می‌توان از روی آمار و تعداد افرادی که هر ساله به این کشور برای تحصیل مهاجرت می‌کنند، متوجه شد.لینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.