معرفی نامزدهای بخش ملی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نامزدهای بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در هشت بخش، توسط دبیر جشنواره اعلام شد. علیرضا تابش، عصر امروز (سه‌شنبه ۲۰ مهر)، پس از آخرین نشست جشنواره سی و چهارم، ضمن تشکر از زحمات خبرنگاران اعلام کرد: «صبح فردا (چهارشنبه ۲۱ مهر) اختتامیه المپیاد و شامگاه فردا ساعت

کد خبر : 116220
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 12 اکتبر 2021 - 22:12
معرفی نامزدهای بخش ملی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان



به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نامزدهای بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در هشت بخش، توسط دبیر جشنواره اعلام شد.

علیرضا تابش، عصر امروز (سه‌شنبه ۲۰ مهر)، پس از آخرین نشست جشنواره سی و چهارم، ضمن تشکر از زحمات خبرنگاران اعلام کرد: «صبح فردا (چهارشنبه ۲۱ مهر) اختتامیه المپیاد و شامگاه فردا ساعت ۱۸:۳۰، برترین‌های این دوره از جشنواره معرفی خواهند شد.»

او ادامه داد: «از هیئت داوران در دو بخش ملی و بین‌الملل به ویژه از داوران کودک و نوجوانی که چه به صورت حضوری و چه به صورت برخط، آثار را داوری کردند، تشکر می‌کنم.»

تابش در ادامه، نامزدهای بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را به شرح زیر معرفی کرد:

نامزدهای بخش کرونا روایت

۱- خانه (حسین زاهدی)، ۲- فضای زندگی (ایلیا رمضانی)، ۳- کرونا با ما چه کرد، ما با کرونا چه کردیم (ایلیاد مهشیدی، میعاد مهشیدی، سعیده کستوانی)، ۴- یک ویروس تاج‌دار (پارسا محمدی)

نامزدهای بخش وب سری

۱- آشمچز (فریاد بیات)، ۲- یک اشتباه دیجیتالی (فریاد بیات)، ۳- پَش مِش (آزاد صادقی)

نامزدهای بخش فیلم‌های پویانمایی کوتاه

۱- آی دی (فهیمه قبادی)، ۲- بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر (صادق جوادی)، ۳- گذشته (حمید محمدی)

نامزدهای بخش فیلم‌های داستانی کوتاه

۱- برنده (علی کیوان)، ۲- درختان خیابان ولی‌عصر یا امپرسیون (عماد حسینی‌فرد)، ۳-علمیات طبقه دوم (محمدحسین تفرشی)، ۴- منم سمیرا (متین رکن)، ۵- وادیار (مرجان خسروی)

نامزدهای بخش فیلم‌های بلند داستانی

۱- خبرنگار (ابراهیم فروزش)، ۲- راز قلعه (کریم رناسیان)، ۳- سوییپر (امین شجاعی)

نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران

۱- پسران دریا (بهروز نشان)، ۲- لیپار (سعید خانی)، ۳- میان صخره‌ها (محمد احمدی)

بهترین کارگردان

۱- افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی برای «پسران دریا»، ۲- حسین ریگی برای «لیپار»، ۳- مختار عبداللهی برای «میان صخره‌ها»

بهترین فیلمنامه

۱- افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی برای «پسران دریا»، ۲- امیرمحمد عبدی برای «بامبالا»، ۳- حسام فرهمند و حسین ریگی برای «لیپار»

۵۷۵۷



لینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.