معاملات سهام سود سهام Verizon Communications

با توجه به کاهش بازارهای سهام جهانی در سال جاری و افزایش نوسانات در چند هفته گذشته، اکنون برخی از سرمایه گذاران توجه خود را به سهامی که سود سهام پرداخت می کنند معطوف کرده اند. اینها سهامی هستند که سهمی از سود را به صورت سه ماهه پرداخت می کنند. در پایان معاملات روز

کد خبر : 260799
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 سپتامبر 2022 - 21:35
معاملات سهام سود سهام Verizon Communicationsبا توجه به کاهش بازارهای سهام جهانی در سال جاری و افزایش نوسانات در چند هفته گذشته، اکنون برخی از سرمایه گذاران توجه خود را به سهامی که سود سهام پرداخت می کنند معطوف کرده اند. اینها سهامی هستند که سهمی از سود را به صورت سه ماهه پرداخت می کنند.

در پایان معاملات روز دوشنبه 26 سپتامبر، سود سهام شرکت مشهور مخابراتی Verizon 6.70 درصد بود. این بدان معناست که سرمایه‌گذاران می‌توانند با نگه داشتن سهام تا تاریخ رکورد سهامداران برای هر چهار فصل، سالانه 6.70 درصد حقوق دریافت کنند.

نحوه معامله سهام Verizon را در زیر بیاموزید.موجودی:Verizon Communications Inc
نماد برای حساب Invest.MT5:VZ
تاریخ ایده:27 سپتامبر 2022
خط زمانی:1-6 ماهگی
سطح ورودی:38.10 دلار
سطح هدف:50.00 دلار
اندازه موقعیت برای حساب Invest.MT5:حداکثر 2.5٪
خطر:بالا

 • حساب Invest.MT5 به شما امکان می دهد سهام و سهام واقعی را از 15 تا از بزرگترین بورس های جهان خریداری کنید.

تمام معاملات ریسک بالایی دارند و شما می توانید بیش از ریسکی که در یک معامله دارید ضرر کنید. هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید زیرا برخی معاملات ضرر می کنند و برخی معاملات برنده می شوند. برای درک سطوح تحمل ریسک خود یا تمرین بر روی یک حساب آزمایشی ابتدا دانش خود را قبل از سرمایه گذاری بسازید.

پتانسیل پرداخت سود سهام Verizon

بازده سود تقسیمی با تقسیم سود سالانه هر سهم بر قیمت هر سهم محاسبه می شود. طبق تاریخچه سود سهام Verizon، سود سالانه 2.61 دلار است. قیمت بسته شدن سهام در روز دوشنبه 27 سپتامبر 38.93 دلار بود.

این بدان معناست که ورایزون سود سهام سالانه 6.70٪ دارد. این رقم روزانه با بسته شدن سهام با قیمت متفاوتی در هر روز تغییر خواهد کرد. در سه ماهه گذشته، هیئت مدیره Verizon سود سه ماهه را به 0.6525 دلار برای هر سهم افزایش داد.

این شانزدهمین سال متوالی افزایش سود سهام بود. به گزارش CNBC، مورنینگ استار فاش کرد که ورایزون یکی از سهام‌های برتر آن است که بالاترین سود تقسیمی را دارد. در حالی که تحلیلگران این شرکت تاکید می کنند که انتظار دارند ورایزون “نتایج ثابت” ارائه دهد، دلیلی وجود دارد که بازده سود سهام بالا است.

با کاهش قیمت سهام، بازده سود سهام افزایش می یابد. یکی از عواملی که باید در نظر گرفت این است که اگر قیمت سهام کاهش یافته باشد – افزایش بازده سود سهام – آیا شرکت به پرداخت سود ادامه خواهد داد؟

به همین دلیل است که نگاه کردن به بازده سود یک رویکرد پرخطر است. همچنین نیاز به تحلیلی از مبانی شرکت و چرایی کاهش قیمت سهام وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که هنوز رشد بلندمدت وجود دارد – و پرداخت سود سهام – هنوز امکان پذیر است.

سهام ورایزون امسال تا کنون حدود 28 درصد کاهش یافته است. این سهام نه تنها تحت تأثیر افت 23 درصدی شاخص بورس S&P تاکنون قرار گرفته است، بلکه تحت تأثیر افزایش رقابت و سرمایه گذاری در راه اندازی پرهزینه 5G قرار گرفته است.

با این حال، ترازنامه به اندازه کافی برای پوشش سود سهام دارد در حالی که سهام از 38.00 دلار به 32.00 دلار به حمایت فنی نزدیک می شود که از یک خط حمایت افقی از کف های 2015 و یک خط روند صعودی از 1984 تا 2008 ساخته شده است.

منبع: نمودار توسط

Verizon پیش بینی سهام – چی نقطهاو تحلیلگران گفتن?

طبق نظرسنجی تحلیلگرانی که توسط TipRanks برای پیش‌بینی سهام ورایزون در 3 ماه گذشته انجام شده است، در حال حاضر 2 رتبه خرید، 13 نگهداری و 2 رتبه فروش در سهام وجود دارد. بالاترین سطح قیمت برای پیش بینی سهام Verizon 64.00 دلار با کمترین قیمت هدف 33.00 دلار است.

میانگین قیمت هدف برای پیش بینی سهام Verizon 50.09 دلار است.

منبع: TipRanks 27 سپتامبر 2022

یک ایده تجارت مثال برای را Verizon قیمت سهام

یک ایده تجاری مثال برای قیمت سهام Verizon می تواند به شرح زیر باشد:

 • سهام را با قیمت 38.10 دلار بخرید تا نوسانات فعلی بازار فراهم شود.
 • هدف درست کمتر از میانگین قیمت هدف تحلیلگر در 50.00 دلار است.
 • ریسک خود را با حداکثر 2.5٪ از کل حساب خود کوچک نگه دارید.
 • خط زمانی = 1 تا 6 ماه
 • در صورت خرید 10 سهم Verizon:

  • در صورت رسیدن به هدف = 119.00 دلار سود بالقوه (50.00 دلار – 38.10 دلار * 10 سهم) به اضافه هرگونه پرداخت سود سهام.

به یاد داشته باشید که بازارها بالا و پایین می‌روند و بعید است قیمت سهم در یک خط مستقیم بالا رود. در واقع، حتی ممکن است قبل از افزایش قیمت، بسیار پایین‌تر هم برود، به‌ویژه با توجه به اینکه سهام ورایزون در حال حاضر حدود ۲۸ درصد در سال جاری کاهش یافته است.

مطمئن شوید که مدیریت ریسک خوبی دارید و همیشه می دانید که در یک معامله چقدر می توانید ضرر کنید و ریسک های مربوط به آن و همچنین هزینه ها.

با حساب Admirals Invest.MT5 می توانید سهام ایالات متحده را از 0.02 دلار به ازای هر سهم خریداری کنید. این بدان معناست که خرید 10 سهم در Verizon به کمیسیون 0.20 دلار (0.02 دلار * 10 سهم) منجر می شود.

حداقل کارمزد تراکنش 1 دلاری وجود دارد. بنابراین، ایده تجارت مثال بالا در مجموع فقط 1 دلار کمیسیون به دست می آورد!

نحوه خرید Verizon سهام در 4 مرحله

با Admirals می توانید سهام شرکت هایی مانند Verizon را خریداری کنید با کارمزد کم فقط 0.02 دلار به ازای هر سهم و حداقل کمیسیون پایین فقط 1 دلار در سهام ایالات متحده.

 1. برای دسترسی به اتاق معامله‌گران، یک حساب کاربری با Admirals باز کنید.
 2. برای باز کردن پلتفرم وب روی یکی از حساب‌های زنده یا آزمایشی خود بر روی Trade کلیک کنید.
 3. سهام خود را در پایین پنجره Market Watch جستجو کنید و نماد را روی نمودار بکشید.
 4. از ویژگی تجارت با یک کلیک استفاده کنید، یا برای وارد کردن اندازه معامله، توقف ضرر و رسیدن به سطح سود، راست کلیک کرده و یک بلیط معاملاتی را باز کنید.

منبع: Admirals MetaTrader 5 Web. عملکرد گذشته یک شاخص قابل اعتماد برای نتایج آینده یا عملکرد آینده نیست.

برای خرید سهام Verizon امروز روی بنر زیر کلیک کنید! ▼ ▼ ▼

میبینی قیمت سهام Verizon حرکت متفاوت؟

به یاد داشته باشید که تمام ایده های تحلیلی و معاملاتی بر اساس دیدگاه و تجربه شخصی نویسنده است.

اگر فکر می‌کنید احتمال بیشتری وجود دارد که قیمت سهام ورایزون پایین‌تر بیاید، می‌توانید از یک حساب معاملاتی CFD (Contracts for Difference) که Admirals نیز ارائه می‌کند، معامله کوتاه کنید.

حساب Trade.MT5 و Trade.MT4 به شما این امکان را می دهد که با استفاده از CFD در مورد جهت قیمت سهام و سهام حدس بزنید.

این بدان معناست که شما می‌توانید با خرید و فروش کوتاه و بلند مدت از افزایش و کاهش قیمت سهام سود ببرید. در این مقاله نحوه معامله با CFD ها بیشتر بدانید.

اطلاعات در مورد مواد تحلیلی:

داده های داده شده اطلاعات بیشتری را در مورد کلیه تحلیل ها، برآوردها، پیش بینی ها، پیش بینی ها، بررسی های بازار، چشم انداز هفتگی یا سایر ارزیابی ها یا اطلاعات مشابه (از این پس “تحلیل”) منتشر شده در وب سایت های شرکت های سرمایه گذاری Admirals که تحت علامت تجاری Admirals (از این پس ” دریاسالارها”) قبل از هر گونه تصمیم سرمایه گذاری لطفاً به موارد زیر توجه کافی داشته باشید:

 • این یک ارتباط بازاریابی است. محتوا فقط برای مقاصد اطلاع رسانی منتشر شده است و به هیچ وجه به عنوان توصیه یا توصیه سرمایه گذاری تلقی نمی شود. مطابق با الزامات قانونی طراحی شده برای ارتقای استقلال تحقیقات سرمایه گذاری تهیه نشده است، و مشمول هیچ گونه منع معامله قبل از انتشار تحقیقات سرمایه گذاری نیست.
 • هر تصمیم سرمایه‌گذاری توسط هر مشتری به تنهایی انجام می‌شود، در حالی که Admirals هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از چنین تصمیمی، خواه بر اساس محتوا یا نه، ندارد.
 • با توجه به حفاظت از منافع مشتریان خود و عینیت تجزیه و تحلیل، Admirals رویه های داخلی مربوطه را برای پیشگیری و مدیریت تضاد منافع ایجاد کرده است.
 • تجزیه و تحلیل توسط یک تحلیلگر مستقل، Jitanchandra Solanki (تحلیلگر)، (از این پس “نویسنده”) بر اساس برآوردهای شخصی آنها تهیه شده است.

 • در حالی که تمام تلاش منطقی برای اطمینان از قابل اعتماد بودن همه منابع محتوا و ارائه تمام اطلاعات، تا حد امکان، به صورت قابل فهم، به موقع، دقیق و کامل انجام می شود، Admirals صحت یا کامل بودن هیچ اطلاعاتی را تضمین نمی کند. موجود در تجزیه و تحلیل
 • هر نوع عملکرد گذشته یا مدل‌سازی شده ابزارهای مالی که در محتوا ذکر شده است نباید به عنوان قول، تضمین یا ضمنی صریح یا ضمنی توسط Admirals برای عملکرد آینده تلقی شود. ارزش ابزار مالی ممکن است افزایش یا کاهش یابد و حفظ ارزش دارایی تضمین نمی شود.
 • محصولات اهرمی (از جمله قراردادهای مابه التفاوت) ماهیت سفته بازی دارند و ممکن است منجر به زیان یا سود شوند. قبل از شروع معامله، لطفاً مطمئن شوید که خطرات موجود را کاملاً درک کرده اید.لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها : ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.