معاملات آتی سهام ایالات متحده در تلاش برای جبران خسارت های هفتگی

خلاصه پنجشنبه سهام ایالات متحده برای چهارمین روز متوالی روز پنجشنبه بسته شد و هر سه شاخص اصلی بازار نقدی را در وضعیت بسته شدن برای هفته قرار داد. بهترین عملکرد شاخص شاخص S&P 500 در هفته کوتاه مدت تعطیلات ، بخش اختیاری مصرف کننده بوده است که حدود یک چهارم یک درصد افزایش داشته

کد خبر : 102596
تاریخ انتشار : جمعه 10 سپتامبر 2021 - 16:13
معاملات آتی سهام ایالات متحده در تلاش برای جبران خسارت های هفتگی


خلاصه پنجشنبه

سهام ایالات متحده برای چهارمین روز متوالی روز پنجشنبه بسته شد و هر سه شاخص اصلی بازار نقدی را در وضعیت بسته شدن برای هفته قرار داد.

بهترین عملکرد شاخص شاخص S&P 500 در هفته کوتاه مدت تعطیلات ، بخش اختیاری مصرف کننده بوده است که حدود یک چهارم یک درصد افزایش داشته است. ده بخش دیگر همگی پایین تر هستند. سهام صنعتی و املاک بزرگترین بازنده هستند و هر بخش بیش از 2 درصد کاهش یافته است.

اخبار اقتصادی آمریکا

به گزارش رویترز ، تعداد آمریکایی هایی که درخواست های جدیدی را برای دریافت مزایای بیکاری ارائه می دهند به کمترین میزان در نزدیک به 18 ماه گذشته رسید و شواهد بیشتری را نشان می دهد که رشد شغل به دلیل کاهش تقاضای کارگران به جای کاهش تقاضا برای کارگران ، مانع رشد شغل شده است.

گزارش هفتگی ادعاهای بیکاری از سوی وزارت کار در روز پنجشنبه ، به موقع ترین اطلاعات در مورد سلامت اقتصاد ، همچنین نشان می دهد که تعداد افرادی که در نرخ بیکاری ایالتی قرار دارند به سطوحی رسیده است که آخرین بار در اواسط مارس 2020 هنگامی که اقتصاد از تعطیلی اجباری غیر ضروری خارج شده بود ، مشاهده شد. کسب و کارها موج اول موارد COVID-19 را کند کنند.

مطالبات اولیه برای مزایای بیکاری ایالتی برای هفته منتهی به 4 سپتامبر 35،000 کاهش یافت و به 310،000 تعدیل فصلی رسید که پایین ترین سطح از اواسط مارس 2020 است. اقتصاددانان نظرسنجی رویترز 335،000 درخواست را برای آخرین هفته پیش بینی کرده بودند.

ادعاهای تعدیل نشده ، که به گفته اقتصاددانان ، اطلاعات بهتری از بازار کار ارائه می دهد ، هفته گذشته 8،005 واحد کاهش یافت و به 284،287 رسید.

ادعاها از رکورد 6.149 میلیون در اوایل آوریل 2020 کاهش یافته است. آنها در انتهای بالای محدوده 200،000-250،000 مشاهده می شوند که با شرایط سالم بازار کار مطابقت دارد.

سقوط سود خزانه داری پس از آنکه مطالبات بیکاری هفتگی به پایین ترین زمان سقوط کرد

بازدهی خزانه داری ایالات متحده در روز پنجشنبه کاهش یافت زیرا مطالبات اولیه بیکاری هفته گذشته در برابر نوع بسیار دلپذیر دلتا به پایین ترین حد خود در دوران COVID-Era کاهش یافت.

بازده اسکناس خزانه داری 10 ساله با 4 واحد کاهش به 1.295 درصد رسید. سود اوراق خزانه 30 ساله با 6 واحد کاهش به 1.888 درصد رسید.لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.