قدم‌های بلند جبلی به سمت منتقدان و آنتن تلویزیون در غیاب بِرندها

رییس سازمان صداوسیما که برای حضور در مراسم جشنواره رسانه‌ای صبح در گردهمایی برنامه‌سازان معاونت برون مرزی حاضر شده بود،، در پاسخ به این پرسشی مبنی که آیا در غیاب برندها می‌توانند از فرصت همزمانی دو مناسبت به‌خوبی استفاده کنند؟ اظهار کرد: با توجه به اینکه این همزمانی تا سه سال آینده ادامه خواهد داشت،

کد خبر : 332559
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 مارس 2023 - 21:06
قدم‌های بلند جبلی به سمت منتقدان و آنتن تلویزیون در غیاب بِرندهارییس سازمان صداوسیما که برای حضور در مراسم جشنواره رسانه‌ای صبح در گردهمایی برنامه‌سازان معاونت برون مرزی حاضر شده بود،، در پاسخ به این پرسشی مبنی که آیا در غیاب برندها می‌توانند از فرصت همزمانی دو مناسبت به‌خوبی استفاده کنند؟ اظهار کرد: با توجه به اینکه این همزمانی تا سه سال آینده ادامه خواهد داشت، این روند به همکاران ما کمک می‌کند برای اینکه بتوانند در تولیدات سرگرم‌کننده و مشخصا در حوزه‌های تلویزیونی، نمایشی، مسابقات و برنامه‌های جذاب تلویزیونی تجربه جدیدی داشته باشند؛ هم در مناسبت‌ اعتقادی و مذهبی ماه مبارک رمضان و هم در فضای شادی و نشاط سال نو.

جبلی افزود: این همزمانی فرصت بسیار خوبی است و در عین حال چالش بسیار بزرگی برای ماست که امیدواریم همکاران این تجربه را به خوبی کسب کنند و مورد رضایت مخاطبان هم قرار بگیرد. در هر صورت هر دو مناسبت، مناسبت‌های بهجت‌آور و بسیار قابل توجهی هم در حوزه معنوی و هم در حوزه ملی است.

به همه نقدهای منصفانه احترام می‌گذاریم

رییس صداوسیما در ادامه در پاسخ به این پرسش ایسنا که آیا نقدهایی که در حال حاضر از سوی برنامه‌سازان قدیمی مطرح می‌شود را می‌پذیرد یا برعکس گمان می‌کند این نقدها بیشتر تسویه حسابی در برابر نداشتن آنتن است؟ اظهار کرد: ما به همه نقدهای منصفانه احترام می‌گذاریم و از همه فعالان و افرادی که منصفانه و واقع‌بینانه رسانه ملی را نقد می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنیم.

پیمان جبلی در ادامه با تاکید بر ایجاد فضای گفت‌وگو و تعامل در صداوسیما، عنوان کرد: امیدواریم در فضای گفت‌وگو و تعاملی که با نخبگان در سازمان صداوسیما ایجاد شده، بتوانیم به این نقدها تا آنجا که واقع‌بینانه و منصفانه است، عمل کنیم.

مهمترین اقدام جبلی در سال جدید

رییس سازمان صداوسیما در عین حال در پاسخ به این پرسش ایسنا که مهم‌ترین اتفاقی که قصد دارد در سال ۱۴۰۲ در سازمان صداوسیما رقم بزند، چیست؟ توضیح داد: مهمترین اقداممان در یک جمله ادامه عمل به سند تحول با شناخت نسبی است که از آسیب‌ها و چالش‌های اجرای سند تحول در سال ۱۴۰۱ پیدا کردیم. امیدواریم با در نظر داشتن این آسیب‌ها بتوانیم قدم بلندتری را در اجرای سند تحول صداوسیما برداریم.

۵۷۵۷لینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.