علیرضابیگی: هدف تحریم ها زندگی مردم ایران است

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که علی رغم ادعاهای بشردوستانه آمریکایی ها هدف تحریم ها زندگی مردم ایران بوده و آثار آن در بخش سلامت و بهداشت مردم کاملا ملموس است.  احمد علیرضابیگی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تاثیر تحریم های آمریکا بر سلامت مردم ایران، بیان

کد خبر : 8846
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۳:۰۳
علیرضابیگی: هدف تحریم ها زندگی مردم ایران استیک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که علی رغم ادعاهای بشردوستانه آمریکایی ها هدف تحریم ها زندگی مردم ایران بوده و آثار آن در بخش سلامت و بهداشت مردم کاملا ملموس است. 

احمد علیرضابیگی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تاثیر تحریم های آمریکا بر سلامت مردم ایران، بیان کرد: واقعیت این است که تحریم های ظالمانه آمریکایی زندگی و سلامت مردم ایران را هدف قرار داده است. علی رغم ادعاهای بشردوستانه ای که آمریکایی ها دارند و مدعی هستند که هدف تحریم ها صرفا فعالیت دولت جمهوری اسلامی ایران است اما فشار تحریم ها بر مردم بوده و آثار آن در بخش سلامت و بهداشت مردم کاملا ملموس است. 

وی در ادامه اظهار کرد: تحریم های آمریکایی در حوزه مواد غذایی و دارو مستقیما مردم ایران را هدف قرار داده است. اما ما با تکیه بر فناوری های نوین و ظرفیت های داخلی توانستیم این فشار را بر زندگی مردم کاهش دهیم اما واقعیت این است که فشار زیاد بر مردم ایران از سوی آمریکایی ها غیر قابل انکار بوده و ما امروز شاهد سختی بیماران به ویژه بیماران خاص هستیم.

نماینده مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: رفع تحریم های ظالمانه به دست آمریکایی ها است اما خنثی سازی تحریم ها به اهتمام ما باز می گردد. تحریم های حوزه دارویی و مواد غذایی نشان می دهد که چقدر آمریکایی ها پایبند موازین انسانی و بشر دوستانه هستند.

وی در ادامه تاکید کرد: با ادامه این روند قطعا تاریخ در خصوص رفتار غربی ها به ویژه در ارتباط با اعمال تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران، قضاوت خوبی نخواهد داشت و این سیاست های خصمانه علیه مردم ایران فراموش نخواهد شد.

انتهای پیاملینک منبع :
هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.