صداهای Coinbase: هنوز برای ورود به رمزنگاری دیر نیست

Coinbase Voices مجموعه ای از داستان های کارکنان است که تخصص تیم Coinbase ما را برجسته می کند و سفرهای آنها را در زمینه رمزنگاری به اشتراک می گذارد. در این پست ، نمیل دلال ، رئیس Crypto ، سه سال فعالیت خود در Coinbase را بازتاب می دهد و برخی از راه حل های

کد خبر : 115766
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 12 اکتبر 2021 - 0:03
صداهای Coinbase: هنوز برای ورود به رمزنگاری دیر نیست


Coinbase Voices مجموعه ای از داستان های کارکنان است که تخصص تیم Coinbase ما را برجسته می کند و سفرهای آنها را در زمینه رمزنگاری به اشتراک می گذارد. در این پست ، نمیل دلال ، رئیس Crypto ، سه سال فعالیت خود در Coinbase را بازتاب می دهد و برخی از راه حل های کلیدی خود را به اشتراک می گذارد.

بلافاصله پس از کالج ، با یکی از برترین بانک های جهان مشورت کردم. آنچه دیدم مرا وحشت کرد.

علیرغم تسلط آنها ، سیستم های فناوری آنها آشفته ای از اسپاگتی بود که بیش از 40 سال ساخته شد ، و بسیاری از کدها هنوز در حال اجرا روی مین فریم های اختصاصی COBOL هستند ، زمانی که جهان از مدت ها پیش روی تلفن های همراه ، API های باز و استفاده آسان از زبان های برنامه نویسی حرکت کرده بود. برای من واضح بود که نوآوری در فناوری از سیستم مالی موجود ما ناشی نمی شود.

دو سال بعد ، من در هند در حال بررسی نحوه افزایش اعتبار خرد با استفاده از پرداخت های تلفن همراه بودم. تعداد کمی از فقیرترین به خدمات مالی دسترسی داشتند که بسیاری از ما به آن عادت داریم. برای من واضح بود که اگر بتوانیم خدمات مالی را بیشتر در دسترس قرار دهیم ، دگرگون کننده خواهد بود.

سپس یک روز در سال 2012 ، با بنیانگذاران یک استارتاپ کوچک به نام Coinbase ملاقات کردم و کاغذ سفید بیت کوین را خواندم. در حالی که نمی دانستم چگونه ارزهای دیجیتال چگونه رشد می کنند ، می دانستم که جهان دیگر مانند سابق نخواهد بود: ناگهان ، ما یک پروتکل باز و جهانی داشتیم که هرکسی می تواند به آن دسترسی داشته باشد و هر توسعه دهنده ای می تواند از آن استفاده کند.

اولین عشق عمده من در رمزنگاری ، قراردادهای هوشمند بود: قطعات کوچکی از کد که به ما امکان برنامه ریزی پول می داد.

سپرده تابع () بازپرداخت عمومی قابل پرداخت (uint) {
نیاز ((مانده ها[msg.sender] + msg.value)> = مانده ها[msg.sender])؛
موازنه[msg.sender] += msg.value؛
LogDepositMade (msg.sender، msg.value)؛
مانده مانده[msg.sender]؛
}

[A deposit function in a smart contract “bank” circa 2016]

با این کد ، یک برنامه نویس می تواند یک صندوق امانات یا یک بانک کاملاً دیجیتالی تعریف کند که هر کسی در جهان می تواند به آن دسترسی داشته باشد و پول شما در آن امن نگه داشته شود. من شروع به نوشتن قراردادهای هوشمند خودم کردم ، قراردادهای برخی از تیم های پیشرو را بررسی کردم و سپس یک پروتکل مالی غیر متمرکز راه اندازی کردم.

سرانجام ، Coinbase شرکت من را خرید و از من خواست تا ابتدا USDC را هدایت کنم ، در حال حاضر یک استیبل کوین با ارزش 25 میلیارد دلار آمریکا. امروز ، من محصول را برای تیم Crypto آنها هدایت می کنم ، تیمی که Coinbase را به بلاک چین متصل می کند ، میلیاردها دلار را مدیریت می کند و نوآوری های اساسی را طوفان مغزی می کند.

تیم ما متشکل از رمزنگاران درخشان ، مهندسان ، مدیران محصول ، محققان کاربر و دانشمندان داده است که آینده ای را در سر می پرورانند.

رمزنگاری چه تفاوتی با سایر بخش های فناوری دارد؟

در ظاهر ، رمزنگاری درست مانند هر بخش دیگری از فناوری است: در حال حرکت سریع ، تأثیرگذار بر جهان ، به سرعت در حال رشد است. در حقیقت ، سه چیز آن را متمایز می کند:

انقلاب غیر متمرکز خواهد شد
برخلاف سایر صنایع ، نوآوری توسط همان گروه شرکت های بزرگ فناوری به صورت بالا به پایین هدایت نمی شود. در واقع ، بسیاری از هیجان انگیزترین نوآوری ها از سوی شرکت هایی مانند Coinbase به استارت آپ های گاراژ وارد می شود.

در حقیقت ، بسیاری از شرکتهای پیشرو در جهان سرمایه گذاری بسیار ناخوشایندی دارند و برای دنیای بلاک چین آماده نیستند. این فضایی است که در آن گروه های کوچکی از مردم می توانند تأثیر چشمگیری داشته باشند. و نیازی نیست که در تعداد انگشت شماری از شرکت های پیشرو در حوزه فناوری واقع در سیلیکون ولی باشید. شما می توانید از هر نقطه در جهان کمک کنید.

نوآوری های رمزنگاری شده دموکراتیک تر و گسترده تر از سایر صنایع هستند.

دیوانه کننده و “راکد”
تقریباً هر بخش از فناوری دوست دارد با سرعت حرکت کند. اما رمزنگاری برای خود دنیایی است.

روزی بلاک چین اختراع شد. روز بعد ، قراردادهای هوشمند به ما اجازه می دهد تا منابع مالی غیر متمرکز ایجاد کنیم. استیبل کوین بلند می شود NFT های دیجیتال آرت ، که برخی از آنها توسط رپرها و هنرمندان مشهور ساخته شده اند ، ناگهان میلیون ها دلار ارزش دارند و از طریق ساتبیز به فروش می رسند.

Crypto برای افراد ضعیف نیست. شما باید مدام در حال یادگیری باشید. اگر شما در حال حاضر در صدر هستید ، این می تواند یک نوآوری باشد تا از شما دور شود.

در ارزهای دیجیتال ، ما سالها “رکود” و سپس افزایش سرسام آور قیمت در بازارهای گاو نگران کننده داریم. این بازارهای گاو راه های قدرتمندی برای جذب ده ها میلیون نفر به ارزهای رمزنگاری شده است ، اما زمستان ها زمانی اتفاق می افتد که نوآوری های زیادی اتفاق می افتد.

در نهایت ، رمزنگاری امروز یک فرصت قابل توجه است تا هر روز بهترین آموزش زندگی خود را دریافت کنید.

ناسازگار است
در سالهای اولیه ، ارزهای دیجیتال متشکل از ناسازگاریهایی بودند: افرادی که مرگ دولت ملی را کشف می کردند ، سنگ طلا ، آنارشیستها. هرچه منطقی تر باشید ، احتمال اینکه بتوانید پتانسیل را مشاهده کنید کمتر است. اگرچه ارزهای دیجیتال رایج شده اند ، اما همچنان به این اخلاق بنیانگذار اهمیت می دهند.

منبع: https://twitter.com/nemild/status/1113803344827441153؟s=20

به عنوان مثال ، فردی نادرست یا خارجی می تواند دیدگاه های منحصر به فردی را برای شما به ارمغان بیاورد. به هر حال ، به چالش کشیدن یک سیستم مالی ایجاد شده در طول هزاره ها مستلزم تفکر خارج از چارچوب و تمایل برای به چالش کشیدن مفروضات دیرینه است.

چه تصورات غلطی در مورد ورود به رمزنگاری وجود دارد؟

رمزنگاری بیش از پرداخت است
به نظر ناظر خارجی ، واضح ترین مورد استفاده از رمزنگاری پرداخت است. حواله های بین المللی بسیار زیاد است ، رسیدن وجوه ممکن است چند روز طول بکشد و هزینه ها از 0 دور است.

در حقیقت ، رمزنگاری فناوری بیان مالی است که هر دارایی ما را پایه گذاری می کند. این می تواند پرداخت ها را بهبود بخشد ، اما صنایع دیگر را از وام دهی به تجارت به پول تبدیل می کند.

به طور خلاصه ، ما در حال ایجاد اینترنت مالی هستیم. رمزنگاری به جای پرداخت یا جایگزینی پول ، ریل هایی است که هر محصول مالی ما در نهایت روی آن زندگی خواهد کرد.

هیچ وقت دیر نیست
اولا ، هرگز دیر نیست. وقتی برای اولین بار در سال 2014 بازی رمزنگاری را شروع کردم ، مطمئن بودم که دیر شده است. قیمت بیت کوین سر به فلک کشیده بود و به نظر می رسید همه کارهای هیجان انگیز انجام شده است. من نمی دانستم.

حتی امروزه ، اکثریت قریب به اتفاق جهان از رمزنگاری استفاده نمی کنند. اگر بخواهیم رمزنگاری را برای همه در دسترس ، قابل استفاده و ایمن کنیم ، کارهای زیادی باید انجام دهیم. Crypto در یک لحظه منحصر به فرد است که در آن گروه های کوچکی از مردم می توانند کارهای تغییر دهنده جهان را انجام دهند.

اشتیاق و یادگیری مورد نیاز است ، نه تجربه مهندسی
دوم ، برای فعال کردن انقلاب رمزنگاری ، نیازی به متخصص رمزنگاری ندارید. بیشترین تجربه ای که هر کس در زمینه رمزنگاری دارد یک دهه است و حتی در آن زمان ، فضا آنقدر تغییر کرده است که درس های حتی یک سال پیش دیگر کاربردی نداشت. بر خلاف فضاهای دیگر ، “متخصصان” رمزنگاری با شخصی که فقط به آن می پیوندد فاصله چندانی ندارند.

برای تأثیرگذاری لازم نیست مهندس یا تکنسین باشید. اینترنت به مهندسان نرم افزار ، طراحان ، مهندسان سخت افزار ، کارشناسان مخابرات ، سیاست گذاران و کارآفرینان نیاز داشت. به طور مشابه ، رمزنگاری نیاز به یک چادر وسیع از مهندسین قرارداد هوشمند ، مهندسان وب ، طراحی ، تحقیقات کاربر ، مطابقت ، حقوقی ، اقتصاددانان ، کارشناسان مالی ، رمزنگاران و موارد دیگر دارد. Crypto بدون چادر گسترده ای از رشته ها و دیدگاه های متنوع که با هم ترکیب شده و رویاها را در سر می پرورانند ، رشد نخواهد کرد.

آنچه بسیار مهم است اشتیاق به آنچه رمزنگاری می تواند فعال کند – یک سیستم مالی باز و جهانی – و تمایل به یادگیری مداوم است. بدون آن ، شما نمی توانید با نوآوری چشمگیر روزانه پیش بروید و در چرخه های اجتناب ناپذیر پایین انگیزه داشته باشید.

در رمزنگاری ، یک ضرب المثل داریم: به ماه. برای رسیدن به آنجا یک روستا طول می کشد.


صداهای Coinbase: هنوز برای ورود به رمزنگاری دیر نشده است ، ابتدا در The Coinbase Blog on Medium منتشر شد ، جایی که مردم با برجسته کردن و پاسخ دادن به این داستان ، مکالمه را ادامه می دهند.

لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.