سوالات متداول در مورد استفاده از مشاوران و شاخص های خبره (سؤالات متداول) – سایر موارد – 9 مارس 2023

در اینجا لیستی از سوالات متداول و پاسخ به آنها را خواهید یافت. سوالات عمومی چگونه مشاوران یا اندیکاتورهای خبره را از بازار mql5.com نصب کنم؟ لطفا راهنمای نصب من را بخوانید. چگونه می توانم مشاوران یا اندیکاتورهای متخصص را از بازار mql5.com به آخرین نسخه ها به روز کنم؟ روش نصب مشابه است، اما

کد خبر : 331228
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 9 مارس 2023 - 22:59
سوالات متداول در مورد استفاده از مشاوران و شاخص های خبره (سؤالات متداول) – سایر موارد – 9 مارس 2023


در اینجا لیستی از سوالات متداول و پاسخ به آنها را خواهید یافت.

سوالات عمومی

چگونه مشاوران یا اندیکاتورهای خبره را از بازار mql5.com نصب کنم؟

لطفا راهنمای نصب من را بخوانید.

چگونه می توانم مشاوران یا اندیکاتورهای متخصص را از بازار mql5.com به آخرین نسخه ها به روز کنم؟

روش نصب مشابه است، اما به جای دکمه “نصب”، باید روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید (در صورت وجود به روز رسانی در دسترس خواهد بود).

دکمه دانلود رایگان کار نمی کند!

برای نصب یک محصول رایگان، باید آن را در بازار پیدا کنید و روی «دانلود» کلیک کنید. پس از آن، محصول بلافاصله در لیست “Market” Navigator ظاهر می شود (View => Navigator).

آیا باید برای به روز رسانی های بعدی پول پرداخت کنم؟

نه، به روز رسانی رایگان است.

فعال سازی چیست؟

فعال سازی، نصب یک محصول در پلتفرم متاتریدر است. هر بار که انجام می دهید، یک فعال سازی مصرف می شود.

آیا به روز رسانی یک فعال سازی مصرف می کند؟

نه اینطور نیست.

آیا می توانم فایل .mql (کد منبع) یک محصول را دریافت کنم؟

نه، ما به هر دلیلی کدهای منبع خود را فاش نمی کنیم.

آیا می توانم نشانگرها و EA ها را از بازار mql5.com در Mac OS X اجرا کنم؟

بله، اما باید ویندوز را در مک خود مجازی سازی کنید. برای این کار می توانید از Parallels Desktop یا VMWare استفاده کنید. همچنین می‌توانید از دسترسی از راه دور به سرور استفاده کنید (به عنوان مثال، با استفاده از Microsoft Remote Desktop)، جایی که ویندوز و پلتفرم Metatrdader 4 یا 5 نصب شده‌اند.

شبیه سازی با Wine یا Crossover کار نخواهد کرد زیرا بازار mql5.com به اینترنت اکسپلورر (IE > 8) برای نصب در سیستم عامل شما نیاز دارد.

آیا تخفیف ارائه می دهید؟

نه، ما نداریم. بازار mql5.com عملکرد کدهای تخفیف را اجرا نمی کند. اما گاهی اوقات برای محصولاتم تبلیغاتی دارم. اگر من را به عنوان دوست اضافه کنید، می توانید در مورد آنها در فید اخبار مطلع شوید.

من می خواهم 30٪ – 100٪ در ماه!

این احتمال را در نظر بگیرید که انتظارات شما غیر واقعی است. بهترین صندوق‌های تامینی در جهان حدود 30 درصد در سال درآمد دارند، اما شما می‌خواهید چندین برابر این درآمد داشته باشید: ممکن است موفق شوید، اما شانس این است که برای مدت طولانی نباشد. احتمالاً شما را به استفاده بیش از حد از اهرم سوق می دهد و در نهایت ضرری را متحمل خواهید شد که جبران آن دشوار است.

چرا به سوالات من پاسخ نمی دهید؟

من سعی می کنم ظرف 24-48 ساعت پاسخ دهم. لطفاً توجه داشته باشید که اگر سؤال شما مربوط به یک نشانگر رایگان یا EA است، پاسخ در عرض یک هفته ارائه می شود.

شاخص ها

آیا اندیکاتورهای شما روی نمودارهای رنکو کار می کنند؟

نه، این کار را نمی کنند. اندیکاتورهای من از داده‌های بازه زمانی استفاده می‌کنند و نمودارهای رنکو زمان را از نمودار حذف می‌کنند. نشانگر پس از بارگیری بارگیری و نمایش داده می شود، اما با ایجاد نوارهای renko بیشتر، اطلاعات را به روز نمی کند. بیکار خواهد ماند

آیا اندیکاتورهای شما هشدارها را اجرا می کنند؟

بله، همه آنها انواع هشدارها را اجرا می کنند: هشدارهای تصویری، ایمیل، فشار و صوتی.

آیا می توانم از اندیکاتورهای شما برای معامله در بازه های زمانی کوچک مانند M1، M5 و M15 استفاده کنم؟

شاخص های من در هر بازه زمانی بارگیری و ارزیابی می شوند. با این حال، هیچ اندیکاتور واقعاً به شما کمک نمی‌کند تا M1، M5، M15 و سایر بازه‌های زمانی کوچک را معامله کنید، زیرا هزینه‌های تراکنش در این بازه‌های زمانی (مجموع اسپرد، کمیسیون و لغزش) چندین برابر ATR نمودار است. بنابراین اساسا شما از 3 تا 5 میله متوسط ​​در هزینه های تراکنش، برای هر معامله صرف نظر می کنید. مقرون به صرفه نیست: هزینه داد و ستد چندین برابر حرکت قیمتی است که شما می خواهید بدست آورید.

نشانگر کار نمی کند!

مطمئن شوید که آیا پلتفرم به درستی کار می کند و اتصال به سرور برای محدود کردن شرح مشکلات وجود دارد یا خیر. هنگامی که مشکل را محدود کردید و اگر همچنان به آن نیاز دارید، برای پشتیبانی تماس بگیرید. اگر بتوانید اسکرین شات را با یک پیام خطایی مرتبط با مشکلی که باید حل شود، پیوست کنید، بسیار کمک خواهد کرد.

نشانگر خالی می شود و چیزی نمایش نمی دهد

مطمئن شوید که آیا پلتفرم به درستی کار می کند و اتصال به سرور وجود دارد یا خیر و قبل از درخواست پشتیبانی، پیام های خطا را بررسی کنید: اگر فایل نشانگر را به صورت دستی در بین پلتفرم ها منتقل کنید، ممکن است هر چیزی از خطای اجرا گرفته تا خطای فعال سازی باشد. نمودار را به گذشته اسکرول کنید: شاید نشانگر به خوبی کار می کند و هر چیزی که نشانگر پیدا می کند اغلب اتفاق نمی افتد و آخرین رخداد خارج از محدوده بزرگنمایی نمودار فعلی شما است.

من یک خطای “مجوز نامعتبر” دریافت می کنم!

لطفاً توجه داشته باشید که نشانگرهای دانلود شده از بازار را نمی توان به صورت دستی به پلتفرم های دیگر منتقل کرد: اگر فایل نشانگر را به صورت دستی از یک پلت فرم به پلتفرم دیگر منتقل کنید، در پلت فرم دوم بارگیری نمی شود. در عوض، باید آن را در پلتفرم جدید فعال کنید. راهنمای نصب من را بخوانید.

مشاوران متخصص

EA کار نمی کند!

مطمئن شوید که تمام پارامترها برای عملکرد صحیح Expert Advisor تنظیم شده اند. برای کار صحیح مشاور متخصص باید دکمه «تجارت خودکار» در نوار منو فعال باشد و همچنین واردات از کارشناسان خارجی، معاملات زنده و موقعیت های Long&Short مجاز باشد.

همچنین بررسی کنید که آیا پلتفرم به درستی کار می کند و اتصال به سرور وجود دارد تا شرح مشکلات را محدود کنید. هنگامی که مشکل را محدود کردید و اگر همچنان به آن نیاز دارید، برای پشتیبانی تماس بگیرید. اگر بتوانید اسکرین شات را با یک پیام خطایی مرتبط با مشکلی که باید حل شود، پیوست کنید، بسیار کمک خواهد کرد.

EA معاملاتی انجام نمی دهد!

مطمئن شوید که مجوزهای معاملاتی به درستی فعال هستند و ترمینال به سرور کارگزار متصل است. اگر هیچ خطایی در گزارش وجود نداشته باشد، احتمالاً به این معنی است که از زمانی که EA در نمودار بارگذاری شده است، هیچ فرصت معاملاتی ایجاد نشده است: برخی از EA های من اغلب معامله نمی کنند. فرکانس معاملات EA ممکن است کم باشد و صبر لازم است.

EA در تستر اجرا نمی شود!

اکثر EA های من داده های قیمت را از چندین بازه زمانی به طور همزمان می خوانند و این مستلزم همگام سازی داده های قیمت است. متاتریدر 5 همگام سازی را به خوبی انجام می دهد، اما در متاتریدر 4، گاهی اوقات باید به صورت دستی بارگیری و همگام سازی مجدد داده های قیمت را انجام دهید. برای انجام این کار، روی “ابزار => مرکز تاریخ” کلیک کنید و تاریخچه قیمت تمام بازه های زمانی نمادی را که می خواهید معامله کنید دانلود کنید. سپس ترمینال را مجددا راه اندازی کنید و دوباره امتحان کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید یک EA چند ارزی را در متاتریدر 4 بک تست کنید، آن را بک تست نمی‌کنید، زیرا Metatrader4 از بک تست چند ارزی پشتیبانی نمی‌کند. بنابراین، این ممکن است دلیل دیگری برای معامله نکردن EA در تستر باشد.

من یک خطای “مجوز نامعتبر” دریافت می کنم!

لطفاً توجه داشته باشید که کارشناسان بارگیری شده از بازار را نمی توان به صورت دستی به پلتفرم های دیگر منتقل کرد: اگر یک فایل خبره را به صورت دستی از یک پلتفرم به پلتفرم دیگر منتقل کنید، در پلتفرم دوم بارگیری نمی شود. در عوض، باید آن را در پلتفرم جدید فعال کنید. راهنمای نصب من را بخوانید.

EA بارگیری می شود اما چیزی نمایش نمی دهد

اکثر EA های من فقط یک نظر نمودار را با اطلاعات متنی چاپ می کنند. اگر یک نشانگر را در همان نمودار اجرا می کنید که نظرات نمودار را چاپ می کند، ممکن است خروجی EA من را نادیده بگیرد. سعی کنید نشانگر(های) را بردارید و دوباره EA را بارگیری کنید. اگر چیزی نمایش داده نمی شود، مطمئن شوید که EA مجوزهای معاملاتی دارد و ترمینال به سرور کارگزار متصل است.

چه اهرم حسابی نیاز دارم؟

من می گویم 1:20 کافی است. لطفاً توجه داشته باشید که اهرمی که کارگزار ارائه می دهد و اهرمی که شما در واقع تخصیص می دهید چیزهای متفاوتی هستند. ممکن است کارگزار اهرم 1:100 یا 1:500 را ارائه دهد. برخی از EA ها به اهرم 1:500 نیاز دارند، بنابراین الزامات حساب را در توضیحات هر EA بررسی کنید.

پارامتر عدد جادویی چیست؟

عدد جادویی یک امضای عددی است که توسط مشاوران متخصص برای قرار دادن و بعداً شناسایی معاملات خود استفاده می‌شود، حتی اگر پلتفرم بسته شود یا اتصال اینترنت قطع شود و بعداً بازیابی شود. هر EA باید با اعداد جادویی متفاوت معامله کند تا از دخالت در معاملات یکدیگر جلوگیری کند. استفاده از یک عدد جادویی یکسان برای دو EA مختلف خطرناک است و نتایج غیر قابل پیش بینی است.

آیا باید عدد جادویی را از نماد به نماد تغییر دهم؟

نه، شما این کار را نمی کنید. EA معاملات خود را با عدد و نماد جادویی تشخیص می دهد.

آیا می توانم همان EA را بارها روی یک نماد اما در بازه های زمانی متفاوت بارگیری کنم؟

آره. اما برای جلوگیری از دخالت در تجارت، باید عدد جادویی را برای هر نمونه تغییر دهید.

آیا می توانم بسیاری از EA ها را روی یک نماد بارگذاری کنم؟

شما می توانید، اما من آن را توصیه نمی کنم، حتی با اعداد جادویی مختلف. نتایج کاملاً غیرقابل پیش‌بینی هستند و پس از رفع آسیب، هیچ توسعه‌دهنده‌ای نمی‌تواند به شما بگوید که واقعاً چه اتفاقی افتاده است. EA های مختلف می توانند به حلقه های بی پایان OrderMofify () بروند یا مکانیسم های اضطراری متفاوتی را در سطوح اهرمی خاص یا سطوح پایین کشیدن راه اندازی کنند، برای نام بردن از چند مشکل.

پارامتر لغزش چیست؟

لغزش تفاوت بین قیمت مورد انتظار یک معامله و قیمتی است که معامله در واقع در آن انجام می شود. لغزش اغلب در دوره هایی با نوسانات بالاتر رخ می دهد. پارامتر لغزش به کارگزار دستور می دهد که حداکثر لغزش در نقاطی است که شما مایل به پذیرش برای معاملات خود هستید. در صورتی که کارگزار نتواند سفارش شما را در داخل لغزش مورد نظر شما پر کند، قیمت مجدد دریافت خواهید کرد و سفارش تکمیل نخواهد شد.

آیا می توانم نظرات سفارش را سفارشی کنم؟

بله، در ورودی های EA به دنبال پارامتر ورودی به نام “Comment” بگردید و رشته نظر سفارش مورد نظر خود را تایپ کنید.

آیا هیچ سوال دیگری دارید؟

لطفا آنها را در بخش نظرات زیر ارسال کنید و من پاسخ خواهم داد.لینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.