سهام به دنبال ادعاهای بیکاری ، NFPs Eyed ، بالاتر می روند

داوجونز ، سقف بدهی ، بازده خزانه داری ، فدرال رزرو ، NFPs ، Taper – Talking Points داوجونز تقریباً 1 درصد افزایش می یابد زیرا مطالبات بیکاری کمتر از حد انتظار است لیست حقوق و دستمزد غیرکشاورزی برای ماه سپتامبر که جمعه منتشر می شود ، زمانبندی مخروطی در حال تماشا است بازدهی خزانه

کد خبر : 114189
تاریخ انتشار : جمعه 8 اکتبر 2021 - 4:30
سهام به دنبال ادعاهای بیکاری ، NFPs Eyed ، بالاتر می روند


داوجونز ، سقف بدهی ، بازده خزانه داری ، فدرال رزرو ، NFPs ، Taper – Talking Points

  • داوجونز تقریباً 1 درصد افزایش می یابد زیرا مطالبات بیکاری کمتر از حد انتظار است
  • لیست حقوق و دستمزد غیرکشاورزی برای ماه سپتامبر که جمعه منتشر می شود ، زمانبندی مخروطی در حال تماشا است
  • بازدهی خزانه داری آمریکا همچنان ادامه دارد و 10 سال به 1.60 درصد نزدیک شد

پس از آنکه ادعاهای بیکاری کمتر از حد انتظار رسید ، صبح امروز داوجونز بالاتر رفت و به طور بالقوه کاهش قیمت را توجیه کرد. مطالبات اولیه بیکاری در هفته منتهی به 1 اکتبر به 326000 رسید که نسبت به هفته قبل تقریباً 38000 کاهش داشته است. این چاپ در حال حاضر جدول انتشار اطلاعات حقوق و دستمزد غیرکشاورزی (NFP) در روز جمعه را تنظیم می کند ، که ممکن است پیامدهای مهمی در جدول زمانی کاهش فدرال رزرو داشته باشد. این گزارش NFP اولین ماه کامل داده های مشاغل پس از انقضای مزایای بیکاری افزایش یافته در طول همه گیری همه گیر خواهد بود. برآورد اجماع کنونی افزایش 500000 شغل برای ماه سپتامبر را نشان می دهد. بازده 10 ساله خزانه داری نیز پس از داده های مشاغل بیشتر معامله شد ، زیرا اقتصاد نشانه هایی از بازگشت به اشتغال کامل را نشان می دهد.

داوجونز با وجود پایان دادن به بالاترین سطح خود ، همچنان در روز پنجشنبه تقریبا 340 امتیاز افزایش داد. با توجه به اینکه رهبران کنگره در واشنگتن با یک توافق کوتاه مدت برای افزایش سقف بدهی موافقت کردند ، احساسات به طرز چشمگیری روشن تر شد و از نگرانی ها در مورد عدم پیش فرض احتمالی در ماه آینده جلوگیری کرد. افزایش بازده 10 ساله ایالات متحده به سهام سهام داو که اکثر آنها از نظر اقتصادی حساس هستند ، کمک کرد. از 30 جزء Dow ، تنها 4 مورد در روز پنجشنبه کاهش یافت. این شاخص همچنین به طور قابل ملاحظه ای بالاتر از مقاومت اصلی روند حرکت قرار گرفته است ، بنابراین شرکت کنندگان در بازار به دنبال ادامه این روند موفقیت آمیز هستند.

نمودار روزانه داو جونز

نمودار ایجاد شده با TradingView

حرکت اخیر در افزایش بازدهی خزانه داری با تغییر محسوس احساسات همراه است زیرا ترس سقف بدهی به آرامی کاهش می یابد. افزایش اشتها برای ریسک و داده های قوی بازار کار ، 10 سال را به 1.60 درصد برده است و ممکن است با نزدیک شدن اقتصاد به وضعیت کامل قبل از همه گیری ، بازدهی را افزایش دهد. بازده بیشتر اوراق قرضه به افزایش مجدد سهام انرژی و مالی کمک کرده است ، که دیروز میانگین صنعتی داوجونز ارزش محور را بالاتر برده است. بازدهی بالاتر می تواند باعث شود که داوجونز عملکرد بهتری نسبت به همتایان خود داشته باشد ، زیرا اجزای چرخه ای شاخص در دوره چرخه میانی بهتر عمل می کنند.

نمودار 4 ساعت سود خزانه داری 10 ساله ایالات متحده

Dow Jones Outlook: سهام در پی ادعاهای بیکاری ، NFPs Eyed ، بالاتر می روند

نمودار ایجاد شده با TradingView

منابع معامله گران فارکس

این که آیا شما یک معامله گر جدید هستید یا با تجربه ، ما منابع متعددی برای کمک به شما در اختیار داریم. شاخص برای ردیابی احساس معامله گر، سه ماه یکبار پیش بینی معاملات، تحلیلی و آموزشی وبینارها روزانه برگزار می شود ، راهنماهای تجاری برای کمک به بهبود عملکرد معاملات ، و یکی به طور خاص برای کسانی که چنین هستند جدید در فارکسبه

— نوشته شده توسط برندن فگان ، کارآموز

برای تماس برندان، از بخش نظرات زیر یا BrendanFaganFX در توییتر

لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.