زنجیره جانبی مایع Blockstream به دلیل قطعی طولانی مورد انتقاد قرار گرفت – مشکل امضای بلوک مربوط به ارتقاء است – اخبار بیت کوین

روز سه شنبه ، طرفداران ارزهای رمزنگاری شده در رسانه های اجتماعی و انجمن ها در مورد محصول جانبی Blockstream Liquid بحث کردند زیرا امضای بلاک بیش از 20 ساعت متوقف شده بود. در حالی که Blockstream خاطرنشان کرده بود که sidechain در حال ارتقاء هارد فورک است که برای 5 اکتبر برنامه ریزی شده

کد خبر : 113484
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 اکتبر 2021 - 17:00
زنجیره جانبی مایع Blockstream به دلیل قطعی طولانی مورد انتقاد قرار گرفت – مشکل امضای بلوک مربوط به ارتقاء است – اخبار بیت کوین


روز سه شنبه ، طرفداران ارزهای رمزنگاری شده در رسانه های اجتماعی و انجمن ها در مورد محصول جانبی Blockstream Liquid بحث کردند زیرا امضای بلاک بیش از 20 ساعت متوقف شده بود. در حالی که Blockstream خاطرنشان کرده بود که sidechain در حال ارتقاء هارد فورک است که برای 5 اکتبر برنامه ریزی شده بود ، تعدادی از طرفداران ارزهای دیجیتال همچنان این پروژه را به دلیل ریاکاری نسبت به بلاک چین هایی مانند سولانا تحقیر کردند.

مایع Blockstream از مشکلات بلوک امضا در هنگام ارتقا فدراسیون های پویا رنج می برد

اودی ورتهایمر ، طرفدار ارزهای رمزپایه ریزش کرد شرکت رمزنگاری Blockstream روز سه شنبه به دلیل امضای بلاک شبکه Liquid متوقف شد و در ابتدا انجام شد انتظار می رود در مجموع 24 ساعت باشد در 5 اکتبر ، ورتهایمر گفت: “مایع 15 ساعت است که خراب است و هنوز کسی متوجه آن نشده است ، صبح بخیر.” “صبح بخیر” یا “GM” جدیدترین عبارت عبارتی است که در زمان اخیر در جامعه رمزنگاری شده است.

زنجیره جانبی مایع Blockstream به دلیل قطعی طولانی مورد انتقاد قرار گرفت - مشکل امضای بلوک مربوط به ارتقاء است

در ادامه ، ورتهایمر بیشتر طرفداران و کارکنان سختگیر شرکت را مورد تمسخر قرار داد اشاره کرد: “شما نیازی به آلت کوین ندارید ، فقط می توانید بر روی Liquid استفاده کنید” ، هرکسی که تا به حال گفته است که از نظر فکری نادرست است ، هیچ کس هرگز از Liquid برای چیزی استفاده نکرده است ، بنابراین چگونه کسی می تواند آن را با حسن نیت توصیه کند. ” نقد به عنوان ورتهایمر ادامه یافت اضافه:

وقتی سولانا پایین بود همه نمی توانستند متوقف شوند [talking] در مورد آن hmmm… و هنگامی که Liquid خاموش است هیچ کس حتی متوجه hmmm نمی شود احتمالاً هیچ چیزی HMMMMM.

زنجیره جانبی مایع Blockstream به دلیل قطعی طولانی مورد انتقاد قرار گرفت - مشکل امضای بلوک مربوط به ارتقاء است
اسکرین شاتی از کارمند Blockstream معروف بهnotgrubles در توییتر ، که سه شنبه توسط اودی ورتهایمر به اشتراک گذاشته شد.

اشاره به وقفه ورتایمر در سولانا به زمانی اشاره کرد که بلاک چین SOL در 14 سپتامبر دچار مشکلی شد که تولید بلاک شبکه را متوقف کرد. در آن زمان ، سولانا به دلیل قطع شدن شبکه مورد انتقاد شدید اعضای جامعه رمزنگاری قرار گرفت.

زنجیره جانبی مایع Blockstream به دلیل قطعی طولانی مورد انتقاد قرار گرفت - مشکل امضای بلوک مربوط به ارتقاء است
پروژه Stacks همچنین در موضوع ورتهایمر در روز سه شنبه ذکر شد.

روز سه شنبه ، هنگامی که کاربر توییتر Josuard I. Gonzales در بستر رسانه های اجتماعی پرسید که آیا می تواند “توکن در Liquid ایجاد کند” ، یک شخص پاسخ داد “نه ، زیرا مایع خاموش است.” محصول جانبی Blockstream Liquid نیز در Reddit مورد انتقاد قرار گرفت. علاوه بر این ، ورتهایمر یک مورد را در نظر گرفت عکس از صفحه دلیل Blockstream در مورد اینکه چرا امضای بلوک شبکه Liquid متوقف شده است.

راه اندازی مجدد بلوک Liquid’s

ارتقاء شبکه مایع Blockstream در بخش وبلاگ این شرکت به خوبی ثبت شده است. یک پست خاص با نام “آماده سازی شبکه مایع برای فدراسیون های پویا” که توسط فیل مکلین نوشته شده است ، اقدامات مهندس را با جزئیات بیشتری توضیح می دهد.

زنجیره جانبی مایع Blockstream به دلیل قطعی طولانی مورد انتقاد قرار گرفت - مشکل امضای بلوک مربوط به ارتقاء است

حوالی ساعت 3:44 بعد از ظهر (EST) در 5 اکتبر ، حساب رسمی توییتر برای پروژه Blockstream Liquid توئیت کرد که امضای بلوک دوباره فعال شده است.

“تعداد کافی از مدیران شبکه مایع ارتقا یافته و امضای بلوک از سر گرفته شده است.” مفصل در روز سه شنبه “معاملات با تاخیر در حال حاضر در بلوک های جدید گنجانده شده است.”

قبل از اعلام ساعت 3:44 بعد از ظهر در توییتر مبنی بر شروع مجدد Liquid ، اولین نمونه شناخته شده از مسئله امضای بلوک ، توییت کرد توسط حساب رسمی توییتر 22 ساعت قبل. این توییت سپس دنبال شد دو تا بیشتر مواردی از توییت هایی که به “مشکل مربوط به امضای بلاک” در sidechain اشاره می کردند.

مشکلات مربوط به زنجیره جانبی Liquid در 5 اکتبر پس از دور دوم تأمین مالی شرکت B سری 210 میلیون دلاری است. این شرکت توضیح داد که بودجه توسط Baillie Gifford و Ifinex ، شرکت مادر Bitfinex هدایت می شد. بیانیه افزایش سرمایه Blockstream در 24 آگوست 2021 فاش شد: “سرمایه جدید به منظور تسریع تلاش های ما برای استخراج بیت کوین و دستیابی به Spondoolies برای راه اندازی یک معدنکار درجه یک خواهد بود.”

زنجیره جانبی مایع Blockstream به دلیل قطعی طولانی مورد انتقاد قرار گرفت - مشکل امضای بلوک مربوط به ارتقاء است

علاوه بر این ، در 24 ژوئن ، Celo’s جیمز پرستویچ مشکلی در سایدچین Liquid پیدا کرد. 870 BTC دریافت کرد گیر کرده در بلاتکلیفی و پرستویچ تاکید کرد: “فقط در کمتر از یک ساعت ، اورژانس 2 از 3 870 بیت کوین را کنترل کرد ، این مدل امنیتی مایع را که در این مورد می دانیم نقض می کند زیرا Liquid بیت کوین را در اختیار دارد. ما نمی دانیم علت آن چیست ، زیرا رفتار فدراسیون مایع مورد اعتماد و بسته است. “

Blockstream’s Liquid تقریباً 3،298 L-BTC در گردش است که با استفاده از نرخ های ارز امروزی تقریبا 170 میلیون دلار است. طبق 5 اکتبر 2021 ، تقریبا 272،061 توکن BTC در بلاک چین اتریوم وجود دارد. Dune Analytics معیارهای. زنجیره هوشمند بایننس همچنین عرضه توکن بیت کوین BEP2 (BTCB) را منتشر کرده است و از امروز ، 105،148 سکه BTCB منتشر شده است.

نظر شما در مورد قطعی شبکه Liquid Blockstream در روز سه شنبه چیست؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در قسمت نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

برچسب ها در این داستان

notgrubles ، 210 میلیون دلار ، Altcoins ، Baillie Gifford ، BitFinex ، Block Production ، بلوک امضا ، Blockstream ، Blockstream’s Liquid ، Celo’s James Prestwich ، ifinex ، James Prestwich ، Josuard I. Gonzales ، LBTC ، شبکه مایع ، عملکرد شبکه Liquid ، Liquid فیل مکلین ، sidechain ، SOL ، سولانا ، اودی ورتهایمر

اعتبار تصویر: Shutterstock ، Pixabay ، Wiki Commons ، Twitter ، Liquid ،

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد خرید یا فروش یا توصیه یا تأیید هرگونه محصول ، خدمات یا شرکت ها نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری ، مالیاتی ، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده آن به طور مستقیم یا غیر مستقیم در قبال هرگونه خسارت یا زیان ناشی یا ادعا شده ناشی یا در ارتباط با استفاده یا تکیه بر هرگونه محتوا ، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ، مسئول نیستند.

لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.