دولت کانادا برای کمک به نوا اسکوشیا در برنامه ایمن سازی COVID-19

10 ژانویه 2022 اتاوا، انتاریو رئیس شورای خصوصی ملکه برای کانادا و وزیر آمادگی اضطراری، بیل بلر محترم، تأیید کرد که دولت کانادا درخواست کمک فدرال از استان نوا اسکوشیا را برای کمک به حمایت از برنامه ایمن سازی COVID-19 آنها تأیید کرده است. برای کمک به رفع چالش های فوری و مهمی که در

کد خبر : 154073
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 11 ژانویه 2022 - 3:45
دولت کانادا برای کمک به نوا اسکوشیا در برنامه ایمن سازی COVID-19


10 ژانویه 2022

اتاوا، انتاریو

رئیس شورای خصوصی ملکه برای کانادا و وزیر آمادگی اضطراری، بیل بلر محترم، تأیید کرد که دولت کانادا درخواست کمک فدرال از استان نوا اسکوشیا را برای کمک به حمایت از برنامه ایمن سازی COVID-19 آنها تأیید کرده است.

برای کمک به رفع چالش های فوری و مهمی که در حال حاضر سیستم مراقبت های بهداشتی نوا اسکوشیا با آن مواجه است، دولت کانادا حداکثر 24 پرسنل صلیب سرخ کانادا، از جمله حداکثر 14 ایمن ساز و حداکثر 10 متخصص عمومی را در اختیار این استان قرار می دهد. این منابع به ایجاد یک کلینیک مرکزی واکسیناسیون در هالیفاکس با ظرفیت تجویز حداکثر 1000 دوز واکسن COVID-19 در روز کمک می کند. آنها علاوه بر تزریق واکسن، به عملکرد روان درمانگاه، پشتیبانی از ناوبری و پاکسازی محل، وظایف ایمنی و رفاه، و مشاهده پس از واکسن کمک می کنند.

استقرار صلیب سرخ توسط برنامه نیروی کار بشردوستانه ایمنی عمومی تأمین می شود که در تابستان 2021 و پس از بیانیه اقتصادی پاییز 2020 تأسیس شد. در بیانیه اقتصادی پاییز، دولت اعلام کرد که قصد دارد 150 میلیون دلار اضافی را طی دو سال، از سال 2021 تا 2022، برای حمایت از صلیب سرخ کانادا و سایر سازمان‌های غیردولتی در ایجاد و حفظ نیروی کار بشردوستانه برای تامین ظرفیت افزایش در پاسخ به شیوع COVID-19 و سایر موارد اضطراری در مقیاس بزرگ.

مرکز عملیات دولت از نزدیک با شرکای فدرال و استانی برای هماهنگ کردن واکنش فدرال به وضعیت نوا اسکوشیا همکاری می کند.

در طول همه‌گیری کووید-19، مرکز عملیات دولتی بیش از 150 درخواست کمک از طرف شرکای فدرال، استانی و منطقه‌ای را مدیریت کرده است. این درخواست‌ها با همکاری سازمان‌های فدرال، از جمله وزارت دفاع ملی، بهداشت کانادا و آژانس بهداشت عمومی کانادا و شرکای غیردولتی مانند صلیب سرخ کانادا انجام شده است.

.لینک منبع : هوشمند نیوز

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.