دولت کانادا از کسب و کارهای نوپا در جنوب انتاریو حمایت می کند

بیش از 5.4 میلیون دلار سرمایه گذاری برای حمایت از 800 کسب و کار و 170 مشارکت در سراسر منطقه 14 ژانویه 2022 – تورنتو، اونتاریو کسب‌وکارهای نوپا و کارآفرینان برای جوامع و اقتصاد ما حیاتی هستند، با این حال بسیاری با چالش‌هایی مواجه می‌شوند که سرمایه مورد نیاز برای رشد و توسعه کسب‌وکار خود

کد خبر : 155760
تاریخ انتشار : شنبه 15 ژانویه 2022 - 0:48
دولت کانادا از کسب و کارهای نوپا در جنوب انتاریو حمایت می کند


بیش از 5.4 میلیون دلار سرمایه گذاری برای حمایت از 800 کسب و کار و 170 مشارکت در سراسر منطقه

14 ژانویه 2022 – تورنتو، اونتاریو

کسب‌وکارهای نوپا و کارآفرینان برای جوامع و اقتصاد ما حیاتی هستند، با این حال بسیاری با چالش‌هایی مواجه می‌شوند که سرمایه مورد نیاز برای رشد و توسعه کسب‌وکار خود را افزایش می‌دهد. این چالش ها تنها با تأثیر اقتصادی COVID-19 افزایش یافته است. با توجه به اینکه بسیاری از استارت‌آپ‌ها به حمایت نیاز دارند، شبکه‌های سرمایه‌گذار فرشته برای بسیج سرمایه‌های فرشته برای کارآفرینان و آماده کردن سرمایه‌گذاران فرشته برای کمک به کسب‌وکارها برای بهبود، رشد و ساختن آینده‌ای سودآور کار می‌کنند.

به همین دلیل است که امروز، محترم هلنا جاکز، وزیر مسئول آژانس توسعه اقتصادی فدرال برای جنوب انتاریو (FedDev Ontario)، کمک غیرقابل بازپرداخت بیش از 5.4 میلیون دلار برای همکاری بین سازمان ملی سرمایه فرشته (NACO) و فرشته را اعلام کرد. سرمایه گذاران انتاریو (AIO) برای حمایت از کارآفرینان و مشاغل در مراحل اولیه و تقویت سرمایه گذاری فرشته در جنوب انتاریو.

این همکاری خدمات و منابع NACO و AIO را برای گروه‌های فرشته و سرمایه‌گذاران به منظور افزایش میزان سرمایه در دسترس برای کسب‌وکارهای نوآور نوآور منطقه، افزایش می‌دهد. NACO برای حداکثر 20 گروه فرشته جنوبی انتاریو برای حمایت از توانایی آنها در جذب و حفظ سرمایه گذاران بودجه ارائه می کند. NACO و AIO همچنین آموزش، کارگاه ها و رویدادهایی را با هدف افزایش آمادگی سرمایه گذاری کارآفرینان ارائه خواهند کرد.

علاوه بر این، آنها برنامه‌ریزی‌هایی را برای افزایش مشارکت گروه‌های جویای سهام، از جمله زنان، تازه‌واردها، افراد LGBTQ2، مردم بومی، و گروه‌های نژادی هم در جامعه سرمایه‌گذاران فرشته و هم برای بنیان‌گذارانی که از حمایت فرشته برخوردار هستند، ارائه می‌کنند.

این پروژه کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که تا 800 کسب و کار در مراحل اولیه به سرمایه ریسکی که برای آزاد کردن پتانسیل رشد و گسترش کسب و کار خود در جوامع در سراسر منطقه نیاز دارند، دسترسی دارند. حمایت ارائه شده همچنین به گروه‌های فرشته فردی کمک می‌کند تا عضویت خود را حداقل 30 درصد افزایش دهند و فعالیت سرمایه‌گذاری فرشتگان را 30 درصد افزایش دهند. این به نوبه خود از کسب و کارهای بیشتر حمایت می کند، اقتصاد ما را رشد می دهد و مشاغل خوبی برای کانادایی ها ایجاد می کند.

.لینک منبع : هوشمند نیوز

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.