درآمد Trading Ulta Beauty Post Q4

زنجیره خرده فروشی لوازم آرایشی آمریکایی Ulta Beauty برای اولین بار در تاریخ خود درآمد پایان سال 2022 را ثبت کرد که از درآمد 10 میلیارد دلاری فراتر رفت. در حالی که نگرانی هایی در مورد کند شدن اقتصاد و مصرف کننده آگاه تر از هزینه وجود دارد، تحلیلگران به سهام علاقه نشان داده اند.

کد خبر : 333084
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 14 مارس 2023 - 0:19
درآمد Trading Ulta Beauty Post Q4زنجیره خرده فروشی لوازم آرایشی آمریکایی Ulta Beauty برای اولین بار در تاریخ خود درآمد پایان سال 2022 را ثبت کرد که از درآمد 10 میلیارد دلاری فراتر رفت. در حالی که نگرانی هایی در مورد کند شدن اقتصاد و مصرف کننده آگاه تر از هزینه وجود دارد، تحلیلگران به سهام علاقه نشان داده اند.

درباره گزارش درآمد اخیر Ulta Beauty، آنچه که تحلیلگران برای سهام پیش‌بینی می‌کنند و نحوه معامله آن در زیر بیشتر بیاموزید.موجودی:Ulta Beauty Inc
نماد برای حساب Invest.MT5:ULTA
تاریخ ایده:13 مارس 2023
خط زمانی:1-6 ماهگی
سطح ورودی:539.00 دلار
سطح هدف:650.00 دلار
اندازه موقعیت برای حساب Invest.MT5:حداکثر 5%
خطر:بالا

 • حساب Invest.MT5 به شما امکان می دهد سهام و سهام واقعی را از 15 تا از بزرگترین بورس های جهان خریداری کنید.

تمام معاملات ریسک بالایی دارند و شما می توانید بیش از ریسکی که در یک معامله دارید ضرر کنید. هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید زیرا برخی معاملات ضرر می کنند و برخی معاملات برنده می شوند. برای درک سطوح تحمل ریسک خود یا تمرین بر روی یک حساب آزمایشی ابتدا دانش خود را قبل از سرمایه گذاری بسازید.

گزارش درآمد Ulta Beauty Q4

در اینجا برخی از نکات کلیدی از آخرین گزارش درآمد سه ماهه چهارم مالی Ulta Beauty آمده است:

 • سود هر سهم 6.68 دلار در مقابل 5.68 دلار مورد انتظار
 • درآمد 3.23 میلیارد دلار در مقابل 3.30 میلیارد دلار مورد انتظار
 • درآمد خالص سالانه 17.8 درصد افزایش یافته و به 340.8 میلیون دلار رسیده است
 • فروش همان فروشگاه 15.6% کندتر از جهش 21.4% در سال گذشته افزایش یافت
 • پیش‌بینی درآمد کل سال 2023 بین 10.95 تا 11.05 میلیارد دلار، بالاتر از برآوردهای تحلیلگران
 • قصد دارد در چند سال آینده 100 فروشگاه جدید افتتاح کند

آخرین درآمد سه ماهه Ulta Beauty منعکس کننده فصل تعطیلات است که در آن افراد بیشتری محصولات زیبایی را برای هدیه و مهمانی خریداری می کنند. ترس از رکود اقتصادی، کاهش مشاغل، تورم بیشتر و کندی اقتصاد به برندهای لوکس مقرون به صرفه مانند Ulta Beauty کمک کرد تا از این فصل سود ببرند.

مدیر عامل شرکت دیو کیمبل اظهار داشت که خطوط مراقبت از پوست، آرایش و عطر شاهد رشد دو رقمی فروش در سه ماهه چهارم بوده اند. با این حال، در حالی که فروش همان فروشگاه در سه ماهه گذشته 15.6 درصد رشد کرد، این بسیار کمتر از جهش 21.4 درصدی در سه ماهه مشابه سال گذشته بود.

زنجیره زیبایی به دنبال اضافه کردن فروشگاه های بیشتری در چند سال آینده است که می تواند در کوتاه مدت باعث رشد کمتر شود اما به طور بالقوه به رشد در دراز مدت کمک می کند. با این حال، کیمبل پیش بینی صعودی سال 2023 را برای درآمد و درآمد ارائه کرد.

اما، بیشتر رشد در نیمه اول سال با کاهش رشد در نیمه دوم پیش بینی می شود. یکی از ملاحظات عواقب ناشی از کنترل بانک سیلیکون ولی توسط رگولاتورها در هفته گذشته به دلیل برداشت انبوه پول است.

سهام بانکی وام هایی را برای رشد شرکت ها فراهم می کند. اگر این سرایت باعث خشک شدن آن شود و فدرال رزرو به افزایش نرخ بهره ادامه دهد، می تواند تأثیر زیادی بر رشد شرکت ها داشته باشد. ممکن است عاقلانه باشد که در جریان رویدادهای کلان اقتصادی باشید.

پیش بینی سهام Ulta Beauty – تحلیلگران چه می گویند؟

طبق نظرسنجی تحلیلگرانی که توسط TipRanks برای پیش بینی سهام Ulta Beauty در 3 ماه گذشته انجام شده است، در حال حاضر 13 رتبه خرید، 6 نگهداری و 1 رتبه فروش در سهام وجود دارد. بالاترین سطح قیمت برای پیش بینی سهام Ulta Beauty 650.00 دلار و کمترین قیمت هدف 400.00 دلار است.

میانگین قیمت هدف برای پیش بینی سهام Ulta Beauty 565.65 دلار است.

منبع: TipRanks، 13 مارس 2023

یک ایده تجارت مثال برای را فوق العاده زیبایی قیمت سهام

یک مثال ایده معاملاتی برای قیمت سهام Ulta Beauty می تواند به شرح زیر باشد:

 • سهام را در یک شکست بالاتر از بالاترین درآمد پس از 539.00 دلار بخرید.
 • هدف درست زیر بالاترین قیمت هدف تحلیلگر 650.00 دلار است.
 • ریسک خود را با حداکثر 5 درصد از کل حساب خود کوچک نگه دارید.
 • خط زمانی = 1 تا 6 ماه
 • در صورت خرید 10 سهم Ulta Beauty:

  • در صورت رسیدن به هدف = 1110.00 دلار سود بالقوه (650.00 – 539.00 دلار * 10 سهم).

به یاد داشته باشید که بازارها بالا و پایین می‌روند و بعید است قیمت سهم در یک خط مستقیم بالا رود. در واقع، حتی ممکن است قبل از افزایش قیمت، بسیار پایین‌تر هم بیفتد، به‌ویژه با توجه به اینکه سهام در حال حاضر چقدر بالا رفته است و نگرانی‌های کنونی از سرایت از سوی تنظیم‌کنندگانی که کنترل بانک سیلیکون ولی در ایالات متحده را در دست گرفته‌اند.

مطمئن شوید که مدیریت ریسک خوبی دارید و همیشه می دانید که در یک معامله چقدر می توانید ضرر کنید و ریسک های مربوط به آن و همچنین هزینه ها.

با حساب Admirals Invest.MT5 می توانید سهام ایالات متحده را با کمیسیون از 0.02 دلار به ازای هر سهم خریداری و بفروشید. این بدان معناست که خرید 10 سهم در سهام Ulta Beauty منجر به پورسانت 0.20 دلاری (0.02 دلار * 10 سهم) برای انجام معامله هر طرف می شود.

حداقل کارمزد تراکنش 1 دلاری وجود دارد. بنابراین، ایده تجارت مثال بالا در مجموع فقط 1 دلار کمیسیون به دست می آورد!

نحوه خرید فوق العاده زیبایی سهام در 4 مرحله

با Admirals، می توانید سهام شرکت هایی مانند Ulta Beauty را خریداری کنید با کارمزد کم فقط 0.02 دلار به ازای هر سهم و حداقل کمیسیون پایین فقط 1 دلار در سهام ایالات متحده.

 1. برای دسترسی به اتاق معامله‌گران، یک حساب کاربری با Admirals باز کنید.
 2. برای باز کردن پلتفرم وب روی یکی از حساب‌های زنده یا آزمایشی خود بر روی Trade کلیک کنید.
 3. سهام خود را در پایین پنجره Market Watch جستجو کنید و نماد را روی نمودار بکشید.
 4. از ویژگی تجارت با یک کلیک استفاده کنید، یا برای وارد کردن اندازه معامله، توقف ضرر و رسیدن به سطح سود، راست کلیک کرده و یک بلیط معاملاتی را باز کنید.
منبع: Admirals MetaTrader 5 Web. عملکرد گذشته یک شاخص قابل اعتماد برای نتایج آینده یا عملکرد آینده نیست.

برای معامله سهام Ulta Beauty امروز روی بنر زیر کلیک کنید! ▼ ▼ ▼

میبینی قیمت سهام Ulta Beauty حرکت متفاوت؟

به یاد داشته باشید که تمام ایده های تحلیلی و معاملاتی بر اساس دیدگاه و تجربه شخصی نویسنده است.

اگر فکر می‌کنید احتمال بیشتری وجود دارد که قیمت سهام Ulta Beauty کمتر شود، می‌توانید از یک حساب معاملاتی CFD (Contracts for Difference) که Admirals نیز ارائه می‌کند، معامله کوتاه کنید.

حساب Trade.MT5 و Trade.MT4 به شما این امکان را می دهد که با استفاده از CFD در مورد جهت قیمت سهام و سهام حدس بزنید.

این بدان معناست که شما می‌توانید با خرید و فروش کوتاه و بلند مدت از افزایش و کاهش قیمت سهام سود ببرید. در این مقاله نحوه معامله با CFD ها بیشتر بدانید.

اطلاعات در مورد مواد تحلیلی:

داده های داده شده اطلاعات بیشتری را در مورد کلیه تحلیل ها، برآوردها، پیش بینی ها، پیش بینی ها، بررسی های بازار، چشم انداز هفتگی یا سایر ارزیابی ها یا اطلاعات مشابه (از این پس “تحلیل”) منتشر شده در وب سایت های شرکت های سرمایه گذاری Admirals که تحت علامت تجاری Admirals (از این پس ” دریاسالارها”) قبل از هر گونه تصمیم سرمایه گذاری لطفاً به موارد زیر توجه کافی داشته باشید:

 • این یک ارتباط بازاریابی است. محتوا فقط برای مقاصد اطلاع رسانی منتشر شده است و به هیچ وجه به عنوان توصیه یا توصیه سرمایه گذاری تلقی نمی شود. مطابق با الزامات قانونی طراحی شده برای ارتقای استقلال تحقیقات سرمایه گذاری تهیه نشده است، و مشمول هیچ گونه منع معامله قبل از انتشار تحقیقات سرمایه گذاری نیست.
 • هر تصمیم سرمایه‌گذاری توسط هر مشتری به تنهایی انجام می‌شود، در حالی که Admirals هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از چنین تصمیمی، خواه بر اساس محتوا یا نه، ندارد.
 • با توجه به حفاظت از منافع مشتریان خود و عینیت تجزیه و تحلیل، Admirals رویه های داخلی مربوطه را برای پیشگیری و مدیریت تضاد منافع ایجاد کرده است.
 • تجزیه و تحلیل توسط یک تحلیلگر مستقل، Jitanchandra Solanki (تحلیلگر)، (از این پس “نویسنده”) بر اساس برآوردهای شخصی آنها تهیه شده است.

 • در حالی که تمام تلاش منطقی برای اطمینان از قابل اعتماد بودن همه منابع محتوا و ارائه تمام اطلاعات، تا حد امکان، به صورت قابل فهم، به موقع، دقیق و کامل انجام می شود، Admirals صحت یا کامل بودن هیچ اطلاعاتی را تضمین نمی کند. موجود در تجزیه و تحلیل
 • هر نوع عملکرد گذشته یا مدل‌سازی شده ابزارهای مالی که در محتوا ذکر شده است نباید به عنوان قول، تضمین یا ضمنی صریح یا ضمنی توسط Admirals برای عملکرد آینده تلقی شود. ارزش ابزار مالی ممکن است افزایش یا کاهش یابد و حفظ ارزش دارایی تضمین نمی شود.
 • محصولات اهرمی (از جمله قراردادهای مابه التفاوت) ماهیت سفته بازی دارند و ممکن است منجر به زیان یا سود شوند. قبل از شروع معامله، لطفاً مطمئن شوید که خطرات موجود را کاملاً درک کرده اید.لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها : ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.