خوشحالی خانوارها در مورد مشاغل، درآمدها و هزینه ها در سال 2022 – نظرسنجی فدرال رزرو

خانوارها پیش بینی می کنند: هزینه های خانوار بالاتر، شرایط کار مطلوب و انتظارات تورمی تثبیت کننده نرخ تورم مورد انتظار یک ساله = 6% نرخ تورم پیش بینی شده سه ساله = 4% دسامبر بررسی انتظارات مصرف کننده انتظارات تورمی کوتاه مدت و میان مدت را بدون تغییر نشان می دهد. عدم اطمینان و

کد خبر : 153991
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 ژانویه 2022 - 23:22
خوشحالی خانوارها در مورد مشاغل، درآمدها و هزینه ها در سال 2022 – نظرسنجی فدرال رزرو


خانوارها پیش بینی می کنند: هزینه های خانوار بالاتر، شرایط کار مطلوب و انتظارات تورمی تثبیت کننده

نرخ تورم مورد انتظار یک ساله = 6%

نرخ تورم پیش بینی شده سه ساله = 4%

دسامبر بررسی انتظارات مصرف کننده انتظارات تورمی کوتاه مدت و میان مدت را بدون تغییر نشان می دهد. عدم اطمینان و اختلاف نظر در مورد تورم آتی در افق کوتاه و میان مدت کاهش یافت.

انتظارات قیمت مسکن در دسامبر افزایش یافت اما کمتر از اوج خود در می 2021 باقی ماند. خانوارها با افزایش درآمد، از دست دادن شغل و انتظارات برای یافتن شغل، خوش‌بینی بیشتری نسبت به چشم‌انداز بازار کار خود گزارش کردند. انتظارات رشد درآمد خانوارها نیز بهبود یافت و به یک سری جدید افزایش یافت. – فدرال رزرو نیویورک

در حالی که زیاد تقویم های اقتصادی انتظارات تورمی مصرف‌کننده در ایالات متحده را به‌عنوان نسخه‌ای با اولویت پایین فهرست کنید، مطمئناً در این هفته اهمیت بسیار بیشتری دارد زیرا ما به CPI ایالات متحده در روز چهارشنبه نگاه می‌کنیم، جایی که می‌توانیم ببینیم CPI تورم به 7 درصد رسید – بالاترین نرخ در 40 سال گذشته.

به مقاله ما که توضیح می دهد چگونه نگاه کنید تورم بر قیمت ارز تاثیر می گذارد

نمودار زیر نرخ تورم مورد انتظار یک ساله (6%) و سه ساله (4%) را نشان می دهد. واگرایی قابل توجهی در انتظارات تورمی کوتاه‌مدت (یک ساله) بالاتر در مقایسه با انتظارات بلندمدت سه ساله وجود دارد که تا حد زیادی انتظار می‌رود کمتر باشد اما همچنان بالاتر از هدف 2% فدرال رزرو باشد.

انتظارات تورمی

خوشحالی خانوارها در مورد مشاغل، درآمدها و هزینه ها در سال 2022 - نظرسنجی فدرال رزرو

منبع: NY Fed، Survey of Consumer Expectations

داده های انتظار تورم مصرف کننده ایالات متحده را باید در کنار آن مشاهده کرد CPI و معیار ترجیحی فدرال رزرو برای تورم، «هزینه مصرف شخصی» (PCE). زیرا تورم یا «ثبات قیمت» یکی از دو عامل اصلی شکل‌گیری سیاست پولی است و دیگری بازار کار است که به اشتغال کامل نزدیک می‌شود.

بعدی در تقویم (داده های تورم)

خوشحالی خانوارها در مورد مشاغل، درآمدها و هزینه ها در سال 2022 - نظرسنجی فدرال رزرو

از زمان شروع هدف گذاری متوسط ​​تورم (AIT)، فدرال رزرو ایالات متحده مایل بوده دوره های طولانی تری را تحمل کند که در آن تورم از هدف 2 درصد فراتر رود در پاسخ به دوره های طولانی که تورم کمتر از هدف بود.

در ایالات متحده، انتظارات تورمی به میانگین نرخ تورم مورد انتظار یک سال قبل اشاره دارد و بخشی از نظرسنجی انتظارات مصرف کننده است که توسط فدرال رزرو نیویورک انجام شده است. این انتظارات بر اساس نظرسنجی ملی و مبتنی بر اینترنت از یک پانل چرخشی متشکل از حدود 1300 سرپرست خانوار در تلاش برای سنجش بهترین انتظارات تورمی خانوارها است.

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

لینک منبع : هوشمند نیوز

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.