خلیج گلیس از سرمایه گذاری هایی برای کمک به بازگرداندن ایمن مردم به فضاهای عمومی سود خواهد برد

دولت کانادا به احیای جامعه دامن می زند و شرایطی را برای رشد اقتصادهای محلی ایجاد می کند که از اثرات کووید-19 باز می گردند. 12 ژانویه 2022 · خلیج گلیس، نوا اسکوشیا · آژانس فرصت‌های آتلانتیک کانادا (ACOA) شهرها و شهرک‌های کانادا زمانی شکوفا می‌شوند که دارای فضاهای عمومی اجتماعی برای ترویج تعاملات اجتماعی

کد خبر : 154882
تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 ژانویه 2022 - 22:00
خلیج گلیس از سرمایه گذاری هایی برای کمک به بازگرداندن ایمن مردم به فضاهای عمومی سود خواهد برد


دولت کانادا به احیای جامعه دامن می زند و شرایطی را برای رشد اقتصادهای محلی ایجاد می کند که از اثرات کووید-19 باز می گردند.

12 ژانویه 2022 · خلیج گلیس، نوا اسکوشیا · آژانس فرصت‌های آتلانتیک کانادا (ACOA)

شهرها و شهرک‌های کانادا زمانی شکوفا می‌شوند که دارای فضاهای عمومی اجتماعی برای ترویج تعاملات اجتماعی و فعالیت بدنی باشند و دسترسی به برنامه‌ها و امکانات تفریحی را فراهم کنند. این امکانات برای رفاه کلی افراد، خانواده ها و جوامع ضروری است. بهبود اقتصادی ما ارتباط نزدیکی با سرزندگی جوامع محلی و فضاهای مشترک آنها دارد.

امروز، مایک کلووی، دبیر پارلمانی وزیر شیلات، اقیانوس‌ها و گارد ساحلی کانادا و عضو پارلمان کیپ برتون – کانسو، مجموع سرمایه‌گذاری‌های ۶۸۱۸۱ دلاری را از طریق صندوق احیای جامعه کانادا (CCRF) برای دو پروژه در خلیج گلیس اعلام کرد. این اعلامیه از طرف محترم ژینت پتیپاس تیلور، وزیر زبان های رسمی و وزیر مسئول ACOA اعلام شد.

این حمایت به باشگاه شهروندان سالخورده و بازنشستگان گلیس بی و انجمن بوکس آماتور رینگ 73 اجازه می دهد تا امکانات خود را بهبود بخشند.

جزئیات بیشتر در پس زمینه موجود است.

CCRF در ژوئن 2021 راه اندازی شد. صندوق 500 میلیون دلار در طول دو سال در اختیار آژانس های توسعه منطقه ای کانادا (RDAs) قرار می دهد تا در فضاهای عمومی مشترک و فراگیر سرمایه گذاری کنند. با کاهش محدودیت‌های بهداشت عمومی، دولت کانادا همچنان متعهد به سرمایه‌گذاری در فضاهای مشترک است تا آنها را ایمن‌تر، سبزتر و در دسترس‌تر کند. این به نوبه خود باعث تحریک اقتصاد محلی، ایجاد شغل و بهبود کیفیت زندگی برای کانادایی ها می شود.

.لینک منبع : هوشمند نیوز

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.