جوامع Main-à-Dieu، Dominion از سرمایه گذاری برای کمک به بازگرداندن ایمن مردم به فضاهای عمومی سود خواهند برد.

دولت کانادا به احیای جامعه دامن می زند و شرایطی را برای رشد اقتصادهای محلی ایجاد می کند که از اثرات کووید-19 باز می گردند. 13 ژانویه 2022 · Main-à-Dieu، نوا اسکوشیا · آژانس فرصت‌های آتلانتیک کانادا (ACOA) شهرها و شهرک‌های کانادا زمانی شکوفا می‌شوند که دارای فضاهای عمومی اجتماعی برای ترویج تعامل اجتماعی و

کد خبر : 155298
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 13 ژانویه 2022 - 21:20
جوامع Main-à-Dieu، Dominion از سرمایه گذاری برای کمک به بازگرداندن ایمن مردم به فضاهای عمومی سود خواهند برد.


دولت کانادا به احیای جامعه دامن می زند و شرایطی را برای رشد اقتصادهای محلی ایجاد می کند که از اثرات کووید-19 باز می گردند.

13 ژانویه 2022 · Main-à-Dieu، نوا اسکوشیا · آژانس فرصت‌های آتلانتیک کانادا (ACOA)

شهرها و شهرک‌های کانادا زمانی شکوفا می‌شوند که دارای فضاهای عمومی اجتماعی برای ترویج تعامل اجتماعی و فعالیت بدنی باشند و دسترسی به برنامه‌ها و امکانات تفریحی را فراهم کنند. این امکانات برای رفاه کلی افراد، خانواده ها و جوامع ضروری است. بهبود اقتصادی ما ارتباط نزدیکی با سرزندگی جوامع محلی و فضاهای مشترک آنها دارد.

امروز، مایک کلووی، دبیر پارلمانی وزیر شیلات، اقیانوس‌ها و گارد ساحلی کانادا و عضو پارلمان کیپ برتون – کانسو، کل سرمایه‌گذاری‌های 70000 دلاری از طریق صندوق احیای جامعه کانادا (CCRF) برای پروژه‌ها در Main-à- را اعلام کرد. Dieu و در Dominion. این اعلامیه از طرف محترم ژینت پتیپاس تیلور، وزیر زبان های رسمی و وزیر مسئول ACOA اعلام شد.

این حمایت به انجمن توسعه جامعه Main-A-Dieu و سلطنت سلطنتی کانادا لژیون شعبه 78 Dominion اجازه می دهد تا امکانات خود را بهبود بخشند.

جزئیات بیشتر در پس زمینه موجود است.

CCRF در ژوئن 2021 راه اندازی شد. صندوق 500 میلیون دلار در طول دو سال در اختیار آژانس های توسعه منطقه ای کانادا (RDAs) قرار می دهد تا در فضاهای عمومی مشترک و فراگیر سرمایه گذاری کنند. دولت کانادا همچنان متعهد به سرمایه گذاری در فضاهای مشترک است تا آنها را ایمن تر، سبزتر و در دسترس تر کند. این به نوبه خود باعث تحریک اقتصاد محلی، ایجاد شغل و بهبود کیفیت زندگی برای کانادایی ها می شود.

.لینک منبع : هوشمند نیوز

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.