جزییات بیماری‌های نادر دارای بسته خدمتی تحت پوشش صندوق صعب‌العلاج

مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران، جزییات بیماری‌های نادر دارای بسته خدمتی تحت پوشش صندوق صعب‌العلاج را تشریح کرد. به گزارش هوشمند نیوز، محمد اسماعیل کاملی گفت: سازمان بیمه سلامت در صورت ابلاغ بسته‌های خدمتی برای هر یک از بیماری‌های نادر از سوی معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ابلاغ

کد خبر : 472634
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰
جزییات بیماری‌های نادر دارای بسته خدمتی تحت پوشش صندوق صعب‌العلاج


مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران، جزییات بیماری‌های نادر دارای بسته خدمتی تحت پوشش صندوق صعب‌العلاج را تشریح کرد.

به گزارش هوشمند نیوز، محمد اسماعیل کاملی گفت: سازمان بیمه سلامت در صورت ابلاغ بسته‌های خدمتی برای هر یک از بیماری‌های نادر از سوی معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ابلاغ اعتبار متناسب با آن، آمادگی اجرای قوانین صندوق بیماریهای خاص و صعب العلاج به منظور بهره مندی بیمه شدگان از مزایای صندوق را دارد.

مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران افزود: با تشکیل صندوق بیماری‌های خاص و صعب العلاج از سال 1401 برخی از بیماری‌های نادر از جمله بیماری بال پروانه ای(EB)، دیستروفی های عضلانی، سیستیک فیبروزیس و…. با عنایت به ابلاغ بسته های خدمتی از سوی معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمان دریافت خدمات در مراکز طرف قرار داد و در صورت استفاده از پنل نسخه نویسی الکترونیک از مزایای صندوق بهره‌مند می‌گردند.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، وی تصریح کرد: برخی از بیماری‌های نادر که فاقد بسته‌های ابلاغی از سوی معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند ازجمله ویلسون، سندروم رت، گیلن باره و….. می‌توانند از مزایای صندوق بر اساس تبصره ذیل ماده 9 اساسنامه صندوق با ارائه مدارک و مستندات هزینه کرد درمان به ادارات کل بیمه سلامت استانی پس از طرح و تایید در کمیته و کارگروه‌های مربوطه تا سقف معینی در سال از مزایای صندوق بهره مند گردند.

انتهای پیاملینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.