تدوین سند جامع برنامه منابع انسانی وزارت بهداشت

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: ایجاد وحدت رویه در اجرای قوانین و مقررات، آگاهی از وضعیت موجود حوزه‌های مختلف منابع انسانی و تقویت نقاط قابل‌ بهبود و احصای تجارب و دستاوردهای موفق و به اشتراک‌گذاری آنها از نتایج پایش‌های حوزه منابع انسانی است. به گزارش هوشمند نیوز، دکتر سیف الله مرادی، با اشاره به

کد خبر : 351221
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴
تدوین سند جامع برنامه منابع انسانی وزارت بهداشتمدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: ایجاد وحدت رویه در اجرای قوانین و مقررات، آگاهی از وضعیت موجود حوزه‌های مختلف منابع انسانی و تقویت نقاط قابل‌ بهبود و احصای تجارب و دستاوردهای موفق و به اشتراک‌گذاری آنها از نتایج پایش‌های حوزه منابع انسانی است.

به گزارش هوشمند نیوز، دکتر سیف الله مرادی، با اشاره به اهمیت منابع انسانی در ساختار وزارت بهداشت، پایش حوزه منابع انسانی دانشگاه‌ ها، دانشکده‌ های علوم پزشکی کشور و مؤسسات وابسته را با هدف جذب، نگهداشت و توسعه سرمایه انسانی، از اقدامات مهم اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت عنوان کرد که برای نخستین بار انجام شده است.

وی در ادامه ایجاد وحدت رویه در اجرای قوانین و مقررات، آگاهی از وضعیت موجود حوزه‌های مختلف منابع انسانی و تقویت نقاط قابل‌ بهبود و احصای تجارب و دستاوردهای موفق و به اشتراک‌ گذاری آنها را از نتایج پایش‌های حوزه منابع انسانی عنوان کرد.

مرادی همچنین از تدوین سند جامع برنامه منابع انسانی وزارت بهداشت خبر داد و گفت: احصا و تحلیل وضعیت موجود و مقایسه با استانداردهای نیرو و تبیین وضعیت هر یک از دانشگاه‌ های علوم پزشکی، تحلیل قوانین و اسناد بالادستی مرتبط با تأمین و توزیع نیروی انسانی، مقایسه بین تقاضا و آموزش نیروی انسانی از مواردی بود که در تدوین سند جامع برنامه منابع انسانی وزارت بهداشت انجام شد.

وی ادامه داد: از نتایج این اقدامات می‌ توان به شناسایی وضعیت موجود کلیه مؤسسات، تعیین نیازهای واقعی و صدور مجوز 25 هزار نفری از سوی سازمان اداری استخدامی کشور در مرحله اول برای رفع نیازهای مراکز جدید تاسیس شده، اشاره کرد.

وی ضمن اشاره به تبدیل وضعیت نزدیک به 70 هزار نفر از مشمولین قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در وزارت بهداشت، برگزاری متمرکز و سراسری دوره ‌های توجیهی بدو خدمت برای 115 هزار نفر از کارکنان تازه استخدام شده را از عوامل مهم اجرای فرآیند جامعه‌ پذیری کارکنان نظام سلامت عنوان کرد.

انتهای پیاملینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.