تخلف پشت تخلف و تاج همچنان کاری نمی‌کند!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛اگر به سایت و سامانه هیئت فوتبال تهران مراجعه کنید متوجه می شوید که در قسمت پایین سایت و سامانه نام شرکتی به نام پارس میهن ثبت شده است. این بدان معناست که این شرکت طبق قوانین موجود در اساسنامه و طی ضوابطی خاص و در یک مناقصه کاملا قانونی سایت را

کد خبر : 334685
تاریخ انتشار : جمعه 17 مارس 2023 - 14:44
تخلف پشت تخلف و تاج همچنان کاری نمی‌کند!به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛اگر به سایت و سامانه هیئت فوتبال تهران مراجعه کنید متوجه می شوید که در قسمت پایین سایت و سامانه نام شرکتی به نام پارس میهن ثبت شده است.

این بدان معناست که این شرکت طبق قوانین موجود در اساسنامه و طی ضوابطی خاص و در یک مناقصه کاملا قانونی سایت را طراحی و کلیه کارهای مربوط به آن را انجام خواهد داد.
پیگیری های ما اما نشان می دهد چنین شرکتی اصلا ثبت نشده و وجود خارجی ندارد.(اگر سندی موجود است دوستان ارائه دهند)اطلاعات ما نشان می دهد که ظاهرا هیات فوتبال تهران بدون رعایت قوانین موجود در اساسنامه و با دور زدن قانون اقدام به عقد قرارداد با یک شخص کرده که هویت حقوقی او مشخص نیست و این کار کاملا خارج از عرف بوده و غیرقانونی تلقی می شود.
(اگر قانون در این مورد رعایت شده خبرآنلاین آمادگی انتشار اسناد را دارد)
در این اقدام غیر قانونی رعایت ضوابط هزینه های مندرج در آیین نامه های مالی و معاملاتی از قبیل برگزاری مناقصه ، انعقاد قرارداد و مقررات پرداخت‌ انجام نشده و کاملا برخلاف اختیارات و وظایف مندرج در بند ۲۴ و ۳۸ مقررات است.
نکته دیگر موضوع تعویض اسامی پیمانکاران فروش و پشتیبانی در قراردادها است و جالب‌تر اینکه در قرارداد اول پیمانکار خود را مدیر شرکت Iveb نامیده و در قرارداد دوم نامی از شرکت Iveb نیست و همانطور که اشاره شد در پایین سایت و سامانه هیات فوتبال استان تهران شرکت فناوری اطلاعات توسعه پارس میهن درج شده که وجاهت قانونی ندارد.

مهدی تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال که ظاهرا چشمش را روی همه این تخلفات بسته است.حال باید منتظر ماند و دید که نهادهای بازرسی و نظارتی چه تصمیمی درباره مجموع تخلفات هیات فوتبال تهران خواهند گرفت.

اسناد قرارداد با شرکت نامبرده در اختیار خبرآنلاین است و در صورت نیاز اطلاع رسانی خواهد شد

258258لینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.