تجارت UnitedHealth Group را به عنوان Beat درآمد Q2 انجام دهید

در مواقع عدم اطمینان و آشفتگی اقتصادی، سرمایه‌گذاران تمایل دارند پرتفوی خود را مجدداً تنظیم کنند، از سهام‌های پرریسک‌تر و چرخه‌ای خارج شوند و بخش‌های دارای انعطاف‌پذیری تاریخی را ترجیح دهند. این بخش‌های دفاعی از صنایعی تشکیل شده‌اند که همیشه می‌توانند به سطح ثابتی از تقاضا متکی باشند: کالاهای مصرفی، آب و برق و مراقبت

کد خبر : 234294
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 جولای 2022 - 15:01
تجارت UnitedHealth Group را به عنوان Beat درآمد Q2 انجام دهیددر مواقع عدم اطمینان و آشفتگی اقتصادی، سرمایه‌گذاران تمایل دارند پرتفوی خود را مجدداً تنظیم کنند، از سهام‌های پرریسک‌تر و چرخه‌ای خارج شوند و بخش‌های دارای انعطاف‌پذیری تاریخی را ترجیح دهند.

این بخش‌های دفاعی از صنایعی تشکیل شده‌اند که همیشه می‌توانند به سطح ثابتی از تقاضا متکی باشند: کالاهای مصرفی، آب و برق و مراقبت های بهداشتی سه مورد اصلی هستند که معمولاً به ذهن می رسند.

همانطور که از نامش پیداست، گروه یونایتد هلث در آخرین صنعت از این سه صنعت فعالیت می کند و از نظر درآمد دومین شرکت بزرگ مراقبت های بهداشتی در جهان است. آنها اخیراً نتایج سه ماهه دوم را گزارش کردند که انتظارات را شکست داد و باعث شد که قیمت سهام در جلسه بعد بیش از 5٪ افزایش یابد. نحوه معامله سهام را در زیر بیاموزید.موجودی: گروه یونایتد هلث
نماد برای حساب Invest.MT5: UNH
تاریخ ایده: 26 ژوئیه 2022
خط زمانی: 6-12 ماهگی
سطح ورودی: 535 دلار
سطح هدف: 585 دلار
اندازه موقعیت برای حساب Invest.MT5: حداکثر 5%
خطر: بالا

 • حساب Invest.MT5 به شما امکان می دهد سهام و سهام واقعی را از 15 تا از بزرگترین بورس های جهان خریداری کنید.

تمام معاملات ریسک بالایی دارند و شما می توانید بیش از ریسکی که در یک معامله دارید ضرر کنید. بنابراین، شما باید هرگز بیش از توان مالی خود سرمایه گذاری نکنید. برای درک سطوح تحمل ریسک خود از کوچک شروع کنید یا ابتدا در یک حساب آزمایشی تمرین کنید تا دانش خود را قبل از سرمایه گذاری افزایش دهید.

چرا سهام گروه UnitedHealth را تجارت کنید؟

با تورم بالا، افزایش نرخ بهره و کاهش رشد اقتصادی، چشم انداز اقتصادی همچنان نامشخص است و بسیاری از سهام در نتیجه آسیب می بینند.

مراقبت های بهداشتی یک صنعت دفاعی است که معمولاً بدون توجه به آنچه در اقتصاد گسترده تر اتفاق می افتد، می تواند بر سطح ثابتی از تقاضا تکیه کند. این امر به ویژه در مورد شرکت های بیمه سلامت صادق است. زیرا اگر مردم پرداخت حق بیمه خود را متوقف کنند، بیمه درمانی خود را از دست خواهند داد.

در نتیجه، رکودی که در سال جاری در بازار سهام مشاهده کردیم، برای صنعت بهداشت و درمان کمتر بوده است. به عنوان مثال، در حالی که در زمان نگارش این مقاله، S&P 500 گسترده تر تا به امروز 17.7 درصد کاهش یافته است، شاخص مراقبت های بهداشتی S&P 500 – که صرفاً از سهام مراقبت های بهداشتی در S&P 500 تشکیل شده است – تنها 7 درصد کاهش یافته است.

سهام UnitedHealth تاکنون در سال 2022 5.4 درصد افزایش یافته است، که یکی از کمتر از 100 سهام S&P 500 است که تا به امروز سود داشته اند.

UnitedHealth یک شرکت چندملیتی مراقبت های بهداشتی و بیمه ایالات متحده است که نه تنها دومین شرکت بزرگ است مراقبت های بهداشتی شرکت در جهان از نظر درآمد، بلکه هشتمین شرکت بزرگ است شرکت در دنیا با این معیار در سال 2021، تقریبا 80 درصد از درآمد شرکت از طریق حق بیمه ایجاد شده است

در 15 جولای، UnitedHealth Group درآمدهای سه ماهه دوم خود را منتشر کرد که از انتظارات پیشی گرفت. درآمد سالانه 13 درصد افزایش یافته است که 80.3 میلیارد دلار برای سه ماهه در مقابل 73.68 میلیارد دلار مورد انتظار گزارش شده است. به همین ترتیب، سود هر سهم 5.57 دلار در مقابل 5.21 دلار پیش بینی شده گزارش شد، پس از اینکه سود حاصل از عملیات سالانه 19 درصد افزایش یافت.

در آخرین گزارش درآمد UnitedHealth که در 18 ژوئیه منتشر شد، این بانک سود و درآمدی را منتشر کرد که بیش از برآوردهای تحلیلگران بود. سود هر سهم 7.73 دلار در مقابل 6.58 دلار مورد انتظار بود در حالی که درآمد 11.86 میلیارد دلار در مقابل 10.86 میلیارد دلار مورد انتظار بود.

این نتایج مثبت باعث شد که UnitedHealth پیش‌بینی سود خالص سالانه خود را بین 21.40 تا 21.90 دلار در هر سهم افزایش دهد که از 20.45 تا 20.95 دلار برای هر سهم افزایش یافته است.

با این حال، علیرغم نتایج بیشتر مثبت، این شرکت در مورد افزایش اخیر بستری شدن در بیمارستان به دلیل کووید-19 هشدار داد، اما چشم انداز آن باعث عدم اطمینان پیرامون این موضوع شده است.

پیش بینی سهام UnitedHealth – تحلیلگران چه می گویند؟

بر اساس نظرسنجی تحلیلگرانی که توسط TipRanks برای پیش بینی سهام UnitedHealth در 3 ماه گذشته انجام شده است، در حال حاضر 12 رتبه خرید، 4 رتبه نگهداری و 0 فروش بر روی سهام وجود دارد. بالاترین سطح قیمت برای پیش بینی سهام UnitedHealth 650 دلار و کمترین قیمت هدف 513 دلار است.

میانگین قیمت هدف برای پیش‌بینی سهام UnitedHealth 587.38 دلار است که نشان‌دهنده بیش از 10 درصد افزایش نسبت به سطوح فعلی در زمان نوشتن است.

منبع: TipRanks – 26 ژوئیه 2022

یک ایده تجارت مثال برای قیمت سهام UnitedHealth

یک ایده تجاری مثال برای قیمت سهام UnitedHealth می تواند به شرح زیر باشد:

 • سهام را با شکست بالای 535 دلار بخرید تا نوسانات فعلی بازار را فراهم کند.
 • هدف درست کمتر از میانگین قیمت هدف تحلیلگر در 585 دلار است.
 • ریسک خود را با حداکثر 5 درصد از کل حساب خود کوچک نگه دارید.
 • جدول زمانی = 6 تا 12 ماه
 • در صورت خرید 10 سهم UnitedHealth:

  • o در صورت رسیدن به هدف = 500 دلار سود بالقوه (585 – 535 دلار * 10 سهم).

مهم این است که به یاد داشته باشید که قیمت سهم بعید است که در یک خط مستقیم افزایش یابد و حتی ممکن است قبل از افزایش، در صورتی که اصلاً افزایش یابد، بسیار پایین‌تر هم بیاید. این امر به ویژه در حال حاضر با توجه به سطح عدم اطمینان و نوسان در بازارهای سهام جهانی صادق است.

بنابراین، مطمئن شوید که مدیریت ریسک خوبی را اعمال کنید، که یکی از مهمترین جنبه های تجارت موفقیت آمیز است. شما همیشه باید بدانید که در یک معامله چقدر می توانید ضرر کنید و چه خطراتی در آن وجود دارد.

عامل دیگری که باید در نظر بگیرید کمیسیون است که می تواند سود شما را کاهش دهد. با حساب Admirals Invest.MT5 می توانید سهام ایالات متحده را از 0.02 دلار به ازای هر سهم خریداری کنید. این بدان معناست که خرید 10 سهم در سهام UnitedHealth به کمیسیون 0.20 دلار (0.02 دلار * 10 سهم) منجر می شود.

با این حال، حداقل کارمزد تراکنش 1 دلاری وجود دارد. بنابراین، ایده تجارت مثال بالا در مجموع فقط 1 دلار کمیسیون به دست می آورد!

نحوه خرید سهام UnitedHealth در 4 مرحله

با Admirals، می توانید سهام بیش از 4300 شرکت، از جمله UnitedHealth را با کارمزد کم فقط 0.02 دلار برای هر سهم و حداقل کارمزد معامله فقط 1 دلار در سهام ایالات متحده خریداری کنید.

 • برای دسترسی به اتاق معامله‌گران، یک حساب Invest.MT5 با Admirals باز کنید.
 • روی “سرمایه گذاری” در کنار یکی از حساب های زنده یا آزمایشی خود کلیک کنید تا پلت فرم وب باز شود.
 • سهام خود را در پایین پنجره Market Watch جستجو کنید و نماد را روی نمودار بکشید.
 • از ویژگی تجارت با یک کلیک استفاده کنید، یا برای وارد کردن اندازه معامله، توقف ضرر و رسیدن به سطح سود، راست کلیک کرده و یک بلیط معاملاتی را باز کنید.
منبع: Admirals MetaTrader WebTrader – UnitedHealth Group Daily Chart – New Order. تاریخ ضبط: 26 ژوئیه 2022. عملکرد گذشته شاخص قابل اعتمادی برای نتایج آینده نیست.

برای خرید سهام UnitedHealth امروز روی بنر زیر کلیک کنید! ▼ ▼ ▼

آیا حرکت قیمت سهام UnitedHealth را متفاوت می بینید؟

به یاد داشته باشید که تمام ایده های تحلیلی و معاملاتی بر اساس دیدگاه و تجربه شخصی نویسنده است.

اگر فکر می‌کنید احتمال بیشتری وجود دارد که قیمت سهام UnitedHealth کمتر شود، می‌توانید از حساب معاملاتی CFD (Contracts for Difference) که Admirals نیز ارائه می‌کند، معامله کوتاه کنید.

حساب Trade.MT5 و Trade.MT4 به شما این امکان را می دهد که با استفاده از CFD در مورد جهت قیمت سهام حدس بزنید.

این بدان معناست که شما می‌توانید با خرید و فروش کوتاه و بلند مدت از افزایش و کاهش قیمت سهام سود ببرید. در مقاله “چگونگی تجارت CFD” ما درباره CFD ها بیشتر بیاموزید.

اطلاعات در مورد مواد تحلیلی:

داده های داده شده اطلاعات بیشتری را در مورد کلیه تحلیل ها، تخمین ها، پیش بینی ها، پیش بینی ها، بررسی های بازار، چشم انداز هفتگی یا سایر ارزیابی ها یا اطلاعات مشابه (از این پس “تحلیل”) منتشر شده در وب سایت های شرکت های سرمایه گذاری Admirals که تحت علامت تجاری Admirals (از این پس ” دریاسالارها”) قبل از هر گونه تصمیم سرمایه گذاری لطفاً به موارد زیر توجه کافی داشته باشید:

 • این یک ارتباط بازاریابی است. محتوا فقط برای مقاصد اطلاع رسانی منتشر شده است و به هیچ وجه به عنوان توصیه یا توصیه سرمایه گذاری تلقی نمی شود. مطابق با الزامات قانونی طراحی شده برای ارتقای استقلال تحقیقات سرمایه گذاری تهیه نشده است و هیچ گونه منعی برای معامله قبل از انتشار تحقیقات سرمایه گذاری ندارد.
 • هر تصمیم سرمایه‌گذاری توسط هر مشتری به تنهایی انجام می‌شود، در حالی که Admirals هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از چنین تصمیمی، خواه بر اساس محتوا یا نه، ندارد.
 • با توجه به حفاظت از منافع مشتریان خود و عینیت تجزیه و تحلیل، Admirals رویه های داخلی مربوطه را برای پیشگیری و مدیریت تضاد منافع ایجاد کرده است.
 • تجزیه و تحلیل توسط یک تحلیلگر مستقل روبرتو ریورو، مشارکت کننده آزاد (از این پس “نویسنده”) بر اساس برآوردهای شخصی تهیه شده است.
 • در حالی که تمام تلاش منطقی برای اطمینان از قابل اعتماد بودن همه منابع محتوا و ارائه تمام اطلاعات، تا حد امکان، به صورت قابل فهم، به موقع، دقیق و کامل انجام می شود، Admirals صحت یا کامل بودن هیچ اطلاعاتی را تضمین نمی کند. موجود در تجزیه و تحلیل
 • هر نوع عملکرد گذشته یا مدل‌سازی شده ابزارهای مالی که در محتوا ذکر شده است نباید به عنوان یک قول، تضمین یا ضمنی صریح یا ضمنی توسط Admirals برای عملکرد آینده تلقی شود. ارزش ابزار مالی ممکن است افزایش یا کاهش یابد و حفظ ارزش دارایی تضمین نمی شود.
 • محصولات اهرمی (از جمله قراردادهای مابه التفاوت) ماهیت سفته بازی دارند و ممکن است منجر به زیان یا سود شوند. قبل از شروع معامله، لطفاً مطمئن شوید که خطرات موجود را کاملاً درک کرده اید.لینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.