بیت کوین ETF تا پایان ماه انتظار می رود ، صندوق سرمایه گذاری برجسته وزن بیشتری را پشت بیت کوین قرار می دهد – اخبار بیت کوین

قیمت بیت کوین روز چهارشنبه برای اولین بار در چهار ماه گذشته از مرز 55 هزار دلار عبور کرد و به حامیان امید داد که روند صعودی ارزهای دیجیتال دوباره شعله ور شده باشد. دلالان پیش بینی می کنند که صندوق قابل معامله با بیت کوین (ETF) به زودی تصویب شود و برخی معتقدند بیت

کد خبر : 114002
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 7 اکتبر 2021 - 21:30
بیت کوین ETF تا پایان ماه انتظار می رود ، صندوق سرمایه گذاری برجسته وزن بیشتری را پشت بیت کوین قرار می دهد – اخبار بیت کوین


قیمت بیت کوین روز چهارشنبه برای اولین بار در چهار ماه گذشته از مرز 55 هزار دلار عبور کرد و به حامیان امید داد که روند صعودی ارزهای دیجیتال دوباره شعله ور شده باشد. دلالان پیش بینی می کنند که صندوق قابل معامله با بیت کوین (ETF) به زودی تصویب شود و برخی معتقدند بیت کوین در این ماه از سایر دارایی های رمزنگاری بهتر عمل خواهد کرد.

اریک بالچوناس ، تحلیلگر ETF در مورد شانس تصویب صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین بحث می کند

در حالی که 13 ارز دیجیتال در هفته گذشته از بیت کوین (BTC) بهتر عمل کردند ، BTC در 7 روز گذشته 34.2 درصد عملکرد برتر را داشته است. در روز چهارشنبه ، آمارها نشان می دهد که ارزش بیت کوین بیش از 7 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح روزانه 55800 دلار رسید.

یکی از دلایل افزایش قیمت بیت کوین شایعه این است که صندوق قابل معامله در بورس (ETF) ممکن است از کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) چراغ سبز دریافت کند. اریک بالچوناس ، تحلیلگر ETF بلومبرگ ، نظر خود را در مورد این احتمال در 2 اکتبر مورد بحث قرار داد و تصویری از احتمالات را به اشتراک گذاشت. بالچوناس همچنین از رئیس SEC گری جنسلر نام برد و او را “Genz” خطاب کرد و اینکه چگونه نسخه آتی ETF های بیت کوین را دوست دارد.

بالچوناس گفت: “بله ، SEC با تأیید بیت کوین ETF قوطی را آغاز کرده است.” توییت کردبه “اما این برای کسانی است که تحت قانون” 33 “از حمایت فیزیکی برخوردار هستند. ETF های آتی ثبت شده تحت قانون ’40 (که جنز دوست دارد) بسیار زنده هستند و احتمالاً طبق برنامه هستند (ما فکر می کنیم 75 chance احتمال تصویب در اکتبر وجود دارد). “

شانس Balchunas تحلیلگر ETF در زیر نشان داده شده است.

تصویب ETF بیت کوین تا پایان ماه انتظار می رود ، صندوق سرمایه گذاری برجسته وزن بیشتری را پشت بیت کوین قرار می دهد
شانس توسط اریک بالچوناس تحلیلگر ETF بلومبرگ در 2 اکتبر 2021 به اشتراک گذاشته شد.

Titan Crypto وزن بیشتری را پشت بیت کوین می افزاید

علاوه بر شانس تحلیلگر ETF ، صندوق سرمایه گذاری موبایل و شرکت سرمایه گذاری با پشتیبانی a16z ، کوین دورانت ، اشتون کوچر و ویل اسمیت ، تیتان ، فاش کردند که صندوق رمزنگاری فعال برای مشتریان Titan در حال تغییر موقعیت است. تا وزن بیشتری را پشت بیت کوین قرار دهیم.

“ما موقعیت های دیگر خود را کاهش داده ایم تا وزن خود را پشت بیت کوین قرار دهیم. ما معتقدیم که زمان درخشش بیت کوین فرا رسیده است. “تیتان عصر چهارشنبه (EST) گفت. “پس از پایان بسیار سنگین ماه سپتامبر در بازارهای رمزنگاری ، اکتبر با دستاوردهای معنی داری آغاز شد. برخی تعجب کردند که بیت کوین با وجود هجوم خبرهای بد تا سپتامبر 40 هزار دلار نگه داشته است. ” تیتان افزود:

اما-همانطور که در به روزرسانی های قبلی ما اشاره شد-داده های زنجیره ای همچنان روند تجمع گسترده تر صعودی توسط سرمایه گذاران نهادی و نهنگ ها را نشان می دهد ، که علی رغم افزایش بی ثباتی کاملاً ناامید کننده به نظر می رسید. ما در حال حاضر شاهد جهش بیت کوین به بالای 55 هزار دلار در این هفته هستیم ، اما فضای بیشتری برای اجرا داریم.

تصویب ETF بیت کوین تا پایان ماه انتظار می رود ، صندوق سرمایه گذاری برجسته وزن بیشتری را پشت بیت کوین قرار می دهد
نمودار از طریق پست تحقیقاتی Titan که در 6 اکتبر 2021 منتشر شد.

تایتان چهار دلیل خاص را ارائه می دهد که چرا محققان تایتان معتقدند ارزش بیت کوین “در ماه اکتبر به طور تصاعدی رشد می کند ، در حالی که سایر دارایی های رمزنگاری ممکن است به ارتفاع برسند.” دلایل تیتان عبارتند از:

  • “ما معتقدیم که ETF های بیت کوین در راه هستند: تصویب ETF های آتی بیت کوین مستقر در ایالات متحده ممکن است به محض این ماه ، با اظهارنظرهای امیدوار کننده از رئیس SEC ، گری گنسلر ، صورت گیرد.”
  • بیت کوین در حال بازی است: ما در ماه گذشته شاهد بودیم که آلت کوین ها به بالاترین حد خود رسیده اند ، در حالی که بیت کوین بین 40 تا 50 هزار دلار تثبیت شده است. ما معتقدیم بیت کوین در حال نزدیک شدن به بسته است. “
  • “وقفه ای از فصل altcoin: شاخص فصل Altcoin نشان می دهد که فصل altcoin ممکن است قبلاً به اوج محلی رسیده باشد و بازار در کوتاه مدت به فصل بیت کوین بازگردد.”
  • وارونه شدن جریان های نهادی: پس از طولانی ترین دوره خروج از موسسات ، بیت کوین در دو هفته گذشته شاهد جریانهای قوی بوده است. ما معتقدیم این چرخش قاطع در احساسات به دلیل افزایش اعتماد به نفس در طبقه دارایی در بین سرمایه گذاران نهادی است. هنگامی که یک موسسه بیت کوین خریداری می کند ، به طور کلی می توانید از آنها انتظار HODL را داشته باشید. “

مدیرعامل Exchange Crypto Derivatives Exchange: “پول برای چرخش به بیت کوین از آینده به بعد”

مبادله مشتقات رمزنگاری Delta Exchange و مدیرعامل آن Pankaj Balani دیدگاه مشابهی دارند که انتظار می رود BTC از سایر دارایی های رمزنگاری بهتر عمل کند. بالانی در یادداشتی که برای Bitcoin.com News ارسال کرد ، گفت: “بیت کوین پس از اصلاح فصلی خود در ماه سپتامبر افزایش یافته است.” با توجه به ضعف بیت کوین در کلان جهانی ، عملکرد قیمت بسیار صعودی به نظر می رسد. بیت کوین همچنین تمام اخبار منفی را که در چند هفته گذشته از چین منتشر شده است هضم کرده است که این یک نشانه بسیار مثبت است. ” بلانی افزود:

فعالیت جدیدی در زمینه خرید بیت کوین انجام شده است و با بررسی قیمت ، انتظار داریم در هفته های آینده شاهد ATH جدید باشیم. ما همچنین انتظار داریم که بیت کوین از آلت کوین ها بهتر عمل کند و پول در آینده به بیت کوین تبدیل شود.

نظر شما در مورد پیش بینی اینکه ماه اکتبر شاهد عملکرد بهتر بیت کوین در سایر دارایی های رمزنگاری شده است ، چیست؟ آیا فکر می کنید ETF بیت کوین تایید می شود؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در قسمت نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

برچسب ها در این داستان

$ 55K ، A16Z ، فصل Altcoin ، تأیید ، اشتون کوچر ، بیت کوین ، بیت کوین (BTC) ، bitcoin etf ، تحلیلگر ETF بلومبرگ ، BTC ، Delta Exchange ، Eric Balchunas ، ETF Bitcoin ، Gary Gensler ، Genz ، Kevin Durant ، Odds ، Pankaj Balani ، SEC ، تأیید ثانیه ، TITAN ، Titan Crypto ، Titan Hedge Fund ، SEC ایالات متحده ، ویل اسمیت

اعتبار تصویر: Shutterstock ، Pixabay ، Wiki Commons ، Titan ، Eric Balchunas تحلیلگر ETF بلومبرگ ، توییتر ،

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد خرید یا فروش یا توصیه یا تأیید هرگونه محصول ، خدمات یا شرکت ها نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری ، مالیاتی ، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده مسئولیت مستقیم یا غیرمستقیم در قبال هرگونه خسارت یا زیان ایجاد شده یا ادعا شده ناشی یا در ارتباط با استفاده یا تکیه بر هرگونه محتوا ، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله را ندارند.

لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.