به روز رسانی انتظارات نرخ بهره BOE و ECB

نمای کلی بانک مرکزی: پس از آنکه نشست سپتامبر BOE لحنی تند و تیز ایجاد کرد ، رئیس جدید اقتصاددان نگرانی از تورم را نشان داد – یکی دیگر از ملاحظات مزخرف. به نظر می رسد بانک مرکزی اروپا نسبت به دیگر بانک های مرکزی مرکزی به طور فزاینده ای سرکش است ، زیرا نرخ

کد خبر : 114076
تاریخ انتشار : جمعه 8 اکتبر 2021 - 0:30
به روز رسانی انتظارات نرخ بهره BOE و ECB


نمای کلی بانک مرکزی:

  • پس از آنکه نشست سپتامبر BOE لحنی تند و تیز ایجاد کرد ، رئیس جدید اقتصاددان نگرانی از تورم را نشان داد – یکی دیگر از ملاحظات مزخرف.
  • به نظر می رسد بانک مرکزی اروپا نسبت به دیگر بانک های مرکزی مرکزی به طور فزاینده ای سرکش است ، زیرا نرخ بهره پایین طولانی مدت است و دور جدیدی از خرید دارایی ها به نظر می رسد.
  • تاجر خرده فروشی تثبیت موقعیت نشان می دهد که هر دو نرخ EUR/USD و GBP/USD در آینده نزدیک دارای سوگیری های صعودی هستند.

شکاف بین BOE و ECB گسترش می یابد

در این نسخه از دیده بان بانک مرکزی ، ما به این موضوع می پردازیم دو بانک مرکزی اصلی در اروپا: بانک انگلستان و بانک مرکزی اروپا. هفته اول ماه اکتبر پس از افزایش شکاف در سپتامبر پس از جلسات خط مشی هر دو بانک مرکزی ، در مسیر سیاست گذاری کوتاه مدت برای BOE و ECB واگرایی بیشتری ایجاد کرد. در حالی که بانک مرکزی اروپا قصد خود را برای ایجاد محرک بیشتر نشان می دهد ، BOE به دنبال یکی از مهمترین بانک های مرکزی اصلی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بانک های مرکزی ، لطفاً به آدرس مراجعه کنید تقویم انتشار بانک مرکزی DailyFX.

انتظارات نرخ BOE همچنان افزایش می یابد

ماه گذشته ، سیاست گذاران بانک انگلستان شروع به اشاره به این موضوع کردند که در حال دنبال کردن یک سیاست سختگیرانه تر هستند. BOE در سپتامبر 7-2 ​​رای داد که QE باید بدون تغییر باقی بماند زیرا دو سیاستگذار معتقد بودند که زمانبندی برای خروج از محرک ها باید تسریع شود.

آخرین غافلگیری سختگیرانه امروز به وقوع پیوست ، زمانی که مدیر ارشد جدید BOE ، در اولین اظهارنظرهای عمومی خود ، پیشنهاد کرد که ممکن است سیاست پولی محکم تری به زودی ظهور کند. هوپ پیل ، اقتصاددان ارشد BOE ، گفت: “توازن خطرات در حال حاضر به سمت نگرانی های بزرگ در مورد چشم انداز تورم در حال تغییر است ، زیرا به نظر می رسد قدرت فعلی تورم طولانی تر از آنچه پیش بینی می شد ماندگار شود.”

BOE در حال شکل گیری یکی از مهمترین بانکهای مرکزی در ماههای آینده بود و گزارش تورم سه ماهه نوامبر (QIR) ممکن است پایان دوره QE را با افزایش نرخها در اوایل سال 2022 نشان دهد.

انتظارات نرخ بهره بانک انگلستان (7 اکتبر 2021) (جدول 1)

بازارهای نرخ همچنان در ماه های آینده BOE سختگیرانه تری را پیشنهاد می دهند. پس از جلسه سپتامبر BOE ، بازارهای نرخ در فوریه 2022 با افزایش 15 برابری نرخ (71 درصد احتمال) روبرو بودند. اکنون ، در حالی که فوریه 2022 هنوز برای اولین افزایش نرخ تخفیف دارد ، شانس آن به 115 افزایش یافته است. علاوه بر این ، مبادلات شاخص یک شبه انگلستان (OIS) در افزایش نرخ دوم 25bps در ماه مه 2022 قیمت گذاری می شود (احتمال 83).

شاخص احساسات مشتری IG: پیش بینی نرخ GBP/USD (7 اکتبر 2021) (نمودار 1)

دیده بان بانک مرکزی: BOE & amp؛  به روز رسانی انتظارات نرخ بهره بانک مرکزی اروپا

GBP/USD: داده های معامله گران خرده فروشی نشان می دهد 56.74٪ از معامله گران خالص هستند و نسبت معامله گران به کوتاه مدت 1.31 به 1. است. تعداد معامله گران خالص 1.74٪ بیشتر از دیروز و 33.57٪ کمتر از هفته گذشته است ، در حالی که تعداد معامله گران خالص 3.83 درصد بیشتر از دیروز و 74.27 درصد بیشتر از هفته گذشته است.

ما به طور معمول دیدگاه متضادی را در مورد احساسات جمعیت در نظر می گیریم و واقعیت این است که معامله گران قیمت های GBP/USD را ادامه می دهند.

با این حال معامله گران نسبت به دیروز خالص کمتری نسبت به هفته گذشته دارند. تغییرات اخیر در احساسات هشدار می دهد که با وجود این واقعیت که معامله گران در خالص باقی می مانند ، روند فعلی قیمت GBP/USD ممکن است به زودی بالاتر برود.

پایان QE ECE ، نرخ پایین

بانک مرکزی اروپا در حال ارسال سیگنال هایی است مبنی بر اینکه سیاست های فوق العاده تسهیل کننده آن برای آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد داشت. این هفته گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه بانک مرکزی اروپا پس از پایان PEPP به دنبال برنامه جدیدی برای QE خواهد بود و فیلیپ لین ، اقتصاددان ارشد بانک مرکزی اروپا ، آتش را به آتش می افزاید که طرز فکر “برای مدت طولانی” پایین است.

لین ، اقتصاددان ارشد بانک مرکزی اروپا ، گفت که «تاگر تورم در رقمی بسیار بالاتر از هدف تورم ثابت بماند ، منطقه قرمز برای همه است این فاصله بسیار زیادی با منطقه یورو دارد “ به طور ضمنی پیشنهاد می دهد که بانک مرکزی اروپا فشارهای قیمتی را افزایش می دهد و در عوض نرخ بهره را برای مدت طولانی در حالت تعلیق نگه می دارد.

انتظارات نرخ سود بانک مرکزی اروپا (7 اکتبر 2021) (جدول 2)

دیده بان بانک مرکزی: BOE & amp؛  به روز رسانی انتظارات نرخ بهره بانک مرکزی اروپا

بر اساس مبادلات یک شبه شاخص منطقه یورو (OIS) ، بانک مرکزی اروپا در آینده ای نزدیک نرخ ها را تغییر نخواهد داد. تا سپتامبر 2022 ، تنها 43 chance احتمال افزایش نرخ 10 واحد در ثانیه وجود دارد ، که یکی از گرانترین قیمت ها در میان مراکز اصلی است. در مقایسه ، انتظار می رود که فدرال رزرو برنامه QE خود را در افق زمانی مشابه متوقف کند ، در حالی که BOE ممکن است قبلاً دو بار نرخ ها را افزایش داده باشد.

شاخص احساسات مشتری IG: پیش بینی نرخ EUR/USD (7 اکتبر 2021) (نمودار 2)

دیده بان بانک مرکزی: BOE & amp؛  به روز رسانی انتظارات نرخ بهره بانک مرکزی اروپا

EUR/USD: داده های معامله گران خرده فروشی نشان می دهد که 62.78٪ معامله گران خالص هستند و نسبت معامله گران به کوتاه مدت 1.69 به 1. است. تعداد معامله گران خالص 1.77 lower کمتر از دیروز و 3.71 lower کمتر از هفته گذشته است ، در حالی که تعداد معامله گران خالص 16.07 درصد بیشتر از دیروز و 22.07 درصد بیشتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاه متضادی را در مورد احساسات جمعیت در نظر می گیریم ، و واقعیت معامله گران نشان می دهد که قیمت EUR/USD ممکن است همچنان در حال سقوط باشد.

با این حال معامله گران نسبت به دیروز خالص کمتری نسبت به هفته گذشته دارند. تغییرات اخیر در احساسات هشدار می دهد که با وجود این واقعیت که معامله گران در خالص باقی می مانند ، ممکن است روند فعلی قیمت EUR/USD به زودی بالاتر برود.

— نوشته شده توسط کریستوفر وکیو ، CFA ، استراتژیست ارشد

لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.