باقری کنی در دیدار مورا: ایران برای مذاکره‌ای که نتیجه آن ملموس باشد آماده است

به گزارش هوشمند نیوز، علی باقری کنی معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران در این دیدار گفت: ایران همواره ثابت کره که یک بازیگر مسوول در عرصه بین‌المللی است، در حالی که رفتار طرف مقابل نشان می‌دهد که با مسوولیت پذیری فاصله معناداری دارد.   هر طرف که مسوولیت پذیری بیشتری از خود نشان دهد، به میز

کد خبر : 117047
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 14 اکتبر 2021 - 20:40
باقری کنی در دیدار مورا: ایران برای مذاکره‌ای که نتیجه آن ملموس باشد آماده استبه گزارش هوشمند نیوز، علی باقری کنی معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران در این دیدار گفت: ایران همواره ثابت کره که یک بازیگر مسوول در عرصه بین‌المللی است، در حالی که رفتار طرف مقابل نشان می‌دهد که با مسوولیت پذیری فاصله معناداری دارد. 

 هر طرف که مسوولیت پذیری بیشتری از خود نشان دهد، به میز مذاکره نزدیکتر است.

برای ایران دستیابی به نتایج ملموس موضوعیت دارد، ایران برای مذاکرات جدی که نتیجه آن توافق عملی و نه توافق کاغذی باشد، همواره آماده است. 

 تردید جدی در مورد اراده واقعی آمریکا برای انجام تعهداتش وجود دارد، از بی عملی طرف های اروپایی در اجرای تعهدات خود ذیل برجام انتقاد داریم و بر ضرورت مسؤولیت پذیری آنها تاکید می کنیم. 

انریکه مورا معاون سرویس‌ اقدام اتحادیه اروپا نیز گفت: اروپا  برای همکاری با ایران  و سایر طرف ها در جهت ادامه مذاکرات برای دستیابی به نتیجه ای که مورد پذیرش همه طرف ها باشد، آمادگی دارد.  

311311
 لینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.