بازرس انجمن صنفی VOD انتخاب شد/ برگزاری مجمع عمومی عادی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نخستین سخنران جلسه، محمدمهدی عسگرپور دبیر انجمن بود که با اشاره به تهیه گزارش تصویری از عملکرد یکساله انجمن تاکید کرد، جزئیات مربوط به این عملکرد در گزارش تصویری ارائه خواهد شد. او با دعوت از اعضای حاضر در جلسه، خواستار تشکیل هیئت رئیسه مجمع و شروع کار براساس دستور ‌جلسه

کد خبر : 404361
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 19 سپتامبر 2023 - 22:31
بازرس انجمن صنفی VOD انتخاب شد/ برگزاری مجمع عمومی عادیبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نخستین سخنران جلسه، محمدمهدی عسگرپور دبیر انجمن بود که با اشاره به تهیه گزارش تصویری از عملکرد یکساله انجمن تاکید کرد، جزئیات مربوط به این عملکرد در گزارش تصویری ارائه خواهد شد. او با دعوت از اعضای حاضر در جلسه، خواستار تشکیل هیئت رئیسه مجمع و شروع کار براساس دستور ‌جلسه شد.
در ادامه‌ی جلسه پس از انتخاب هیئت رئیسه مجمع و قرائت دستور جلسه، گزارش ویدیویی عملکرد یکساله انجمن پخش شد. در این ویدیو، تمامی رویدادهایی که از شهریور سال گذشته تا امسال برای انجمن رخ داده و تاثیرات آن متوجه صنف و اعضا شده است، اشاره شد: از بیانیه‌های صادرشده از سوی انجمن تا نشست‌هایی که با حضور اعضای انجمن و یا نمایندگان آنان برگزار شده است.
جلسه با گزارش مالی محمد صراف خزانه‌دار انجمن، ادامه یافت، او به وضعیت پرداخت حق عضویت اعضا و همچنین بودجه و هزینه انجمن اشاره کرد.
بازرس پیشین انجمن سعید نوروزی نیز در سخنانی به حمایت‌ها از انجمن اشاره کرد و یادآور شد این حمایت‌ها باید با پرداخت حق عضویت اعضا تکمیل شود. او تاکید کرد که باید تعامل اعضا با انجمن بیشتر شود.

در بخش پایانی جلسه براساس دستورجلسه موجود انتخابات بازرس صورت گرفت. براساس آرای اعضای حاضر در جلسه، سعید نوروزی با ۱۷ رای برای چهارمین سال متوالی مسئولیت بازرسی انجمن را برعهده گرفت و امیرحسین فقیهی به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شد.

245245لینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.