این مجوز کسب و کار اعتبار ندارند!

[ad_1] به گزارش هوشمند نیوز به نقل از فارس‌، دولت برای حذف امضاهای طلایی در صدور مجوزهای کسب و کار و برقراری عدالت در فرصتهای شغلی برای شهروندان، اقدام به راه‌اندازی مرکز ملی مجوزها و سامانه ملی کسب و کارها کرد متقاضیان کسب و کار با مراجعه به سامانه ملی مجوزها،‌ مجوز کسب و کار

کد خبر : 455846
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۴:۳۷
این مجوز کسب و کار اعتبار ندارند!

[ad_1]

به گزارش هوشمند نیوز به نقل از فارس‌، دولت برای حذف امضاهای طلایی در صدور مجوزهای کسب و کار و برقراری عدالت در فرصتهای شغلی برای شهروندان، اقدام به راه‌اندازی مرکز ملی مجوزها و سامانه ملی کسب و کارها کرد

متقاضیان کسب و کار با مراجعه به سامانه ملی مجوزها،‌ مجوز کسب و کار را پس از استعلام از مراکز مربوطه در مدت معین دریافت می‌کنند.

دبیرخانه مرکز ملی بهبود محیط کسب و کار در این باره اعلام کرد، صدور مجوز کسب و کار خارج از درگاه ملی مجوزها فاقد اعتبار است.

اخیراً مشاهده شده‌است در ادارات شهرستانی برخی دستگاه‌ها، هنوز خارج از درگاه ملی مجوزها از متقاضیان ثبت نام و مجوزهای کاغذی صادر می‌کنند.

به اطلاع همه فعالان اقتصادی می‌رساند؛ به موجب قانون، همه مجوزهای صادره از سال ۱۴۰۱ به بعد الکترونیکی هستند و هر مجوز کاغذی که مشخصات صاحب آن در بانک اطلاعات کسب‌وکارهای کشور (qr.mojavez.ir) نباشد، قانونا بی اعتبار است و صاحب آن دچار مشکلات مالیاتی و بانکی خواهد شد، چراکه سامانه‌های دولتی، مجوزهای کاغذی را نمی‌شناسند و صاحبان آنها را فعال اقتصادی زیرزمینی و غیرمجاز تلقی خواهدکرد.

متقاضیان برای دریافت مجوز، باید فقط به درگاه ملی مجوزها (mojavez.ir) مراجعه کنند. از صاحبان مجوزهای قدیمی و کاغذی هم دعوت می‌شود با مراجعه به سایت فوق، غیرحضوری و رایگان مجوز الکترونیکی (شناسه یکتا) دریافت کنند تا به راحتی از خدمات غیرحضوری دولتی بهره‌مند شوند.

دبیرخانه هیئت مقررات زدایی به آن دسته از مدیران دولتی که هنوز خارج از درگاه ملی، مجوزکاغذی صادر می‌کنند، برای آخرین بار هشدار می‌دهد، به حکم قانون تمکین کنند. ثبت نام و صدور مجوز خارج از درگاه ملی مجوزها در ماده۷ قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل۴۴ جرم‌انگاری شده است و قانون‌شکنان به مراجع قضایی معرفی خواهندشد.

[ad_2]

لینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.