اولین مرکز مدیریت و کنترل عملیات پروازی occ در اربعین راه اندازی شد

جعفر یازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هدف از راه‌اندازی مرکز occ دسترسی سریع و به لحظه شرکت‌های هواپیمایی به مدیران سازمان هواپیمایی، تشریک مساعی و همکاری نزدیک ایرلاین‌ها با یکدیکر، تعامل عوامل دخیل در عملیات اربعین ، اتخاذ تصمیمات به‌موقع و واکنش سریع به تأخیرهای احتمالی است‌. همچنین با توجه به جایگاه حاکمیتی سازمان

کد خبر : 396411
تاریخ انتشار : جمعه 1 سپتامبر 2023 - 22:07
اولین مرکز مدیریت و کنترل عملیات پروازی occ در اربعین راه اندازی شدجعفر یازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هدف از راه‌اندازی مرکز occ دسترسی سریع و به لحظه شرکت‌های هواپیمایی به مدیران سازمان هواپیمایی، تشریک مساعی و همکاری نزدیک ایرلاین‌ها با یکدیکر، تعامل عوامل دخیل در عملیات اربعین ، اتخاذ تصمیمات به‌موقع و واکنش سریع به تأخیرهای احتمالی است‌. همچنین با توجه به جایگاه حاکمیتی سازمان هواپیمایی کشوری و دسترسی سریع به ریاست سازمان برای اعمال تصمیمات مهم و صدور مجوزهای لازم و فوری این مرکز کار خود را آغاز کرده است.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه امروز سومین روز آغاز به کار occ اربعین ۱۴۰۲ در سازمان هواپیمایی کشوری‌ است افزود:
نمایندگان تام الاختیار شرکت‌های هواپیمایی حاضر در عملیات اربعین امسال به‌همراه نمایندگان شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هندلینگ، فرودگاه‌ها و سوختگیری با مدیران ارشد سازمان هواپیمایی کشوری مستمر و مداوم و ۲۴ ساعته به رصد و پایش پروازهای اربعین امسال می پردازند.
وی اظهار کرد: در پانزدهمین روز عملیات اربعین امسال، نمایندگان تام‌الاختیار شرکت های هواپیمایی ، نمایندگان شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هندلینگ، نمایندگان فرودگاهها و سوختگیری به پردازش اطلاعات، رصد وپایش پروازهای اربعین در ۲۳ نقطه فرودگاهی در سراسر کشور نظارت می کنند.

۲۱۷لینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.