الگوی شمعدانی ژاپنی با الگوی هارمونیک – سیستم های معاملاتی – 14 اوت 2022

الگوی شمعدان ژاپنی با الگوی هارمونیک الگوی شمعدان ژاپنی می تواند یک ابزار مکمل عالی برای معامله با الگوی هارمونیک باشد. الگوهای کندل معکوس می توانند تغییر جهت قیمت را پیش بینی کنند. الگوهای شمعدانی ادامه دار می توانند گسترش را در جهت قیمت فعلی پیش بینی کنند. الگوی شمعدان ژاپنی بینش بصری را برای

کد خبر : 241521
تاریخ انتشار : یکشنبه 14 آگوست 2022 - 14:33
الگوی شمعدانی ژاپنی با الگوی هارمونیک – سیستم های معاملاتی – 14 اوت 2022


الگوی شمعدان ژاپنی با الگوی هارمونیک

الگوی شمعدان ژاپنی می تواند یک ابزار مکمل عالی برای معامله با الگوی هارمونیک باشد. الگوهای کندل معکوس می توانند تغییر جهت قیمت را پیش بینی کنند. الگوهای شمعدانی ادامه دار می توانند گسترش را در جهت قیمت فعلی پیش بینی کنند. الگوی شمعدان ژاپنی بینش بصری را برای شتاب خرید و فروش بازار فعلی فراهم می کند. سپس Harmonic Pattern به شما کمک می کند تا مکان نقطه عطف بالقوه را در نمودار خود شناسایی کنید. از این رو، ترکیب هر دوی آنها می تواند میزان موفقیت تجارت شما را افزایش دهد.

هارمونیک الگوی پلاس نشانگر الگوی هارمونیک قدرتمند با قابلیت تشخیص الگوهای کندل استیک ژاپنی با هم است. اگر به درستی استفاده شود، این ابزار می تواند نتایج معاملاتی عالی را به همراه داشته باشد. یکی از سیستم های معاملاتی ساخته شده در داخل هارمونیک پترن پلاس، الگوی شمعی ژاپنی و همچنین الگوی هارمونیک است. الگوی کندل استیک ژاپنی می تواند سیگنال ورود و خروج را برای معامله گران فراهم کند. از این رو، بسیاری از معامله گران از آنها به عنوان تکنیک های تایید ثانویه استفاده می کنند.

در جامعه تجاری، الگوهای شمعدانی ژاپنی ابزار معاملاتی مورد علاقه بسیاری از معامله گران بود. از این رو، هارمونیک الگوی پلاس این فرصت را برای شما فراهم می کند تا الگوی شمعدانی ژاپنی را با راه اندازی تجارت الگوی هارمونیک ترکیب کنید. Harmonic Pattern Plus می تواند 52 الگوی مختلف شمعدان ژاپنی را تشخیص دهد. این الگوهای شمعدان ژاپنی عبارتند از “Hammer”، “Doji Star”، “Harami”، “Inverted Hammer”، “Break away” و غیره. آنها در پنج دسته شامل یک، دو، سه، چهار و پنج الگوی شمعدانی در هارمونیک الگوی پلاس دسته بندی می شوند.

برای استفاده از الگوهای شمعدانی ژاپنی، باید الگوی شمعدانی را از Harmonic Pattern Plus فعال کنید. ابتدا اسکرین شات پیوست را ببینید. می‌توانید این تابع را از زبانه ورودی‌ها در متاتریدر خود پس از پیوستن هارمونیك الگوی پلاس به هر یك از نمودارتان، فعال كنید. سپس می توانید دسته بندی تکی الگوها را با توجه به ترجیحات خود روشن و خاموش کنید. به عنوان مثال، در صورت تمایل فقط می توانید از دو یا سه الگوی شمعدانی استفاده کنید. از مشاهدات ما، الگوهای شمعدانی ژاپنی که از دو یا سه میله ساخته شده اند، دقیق تر از الگوی شمعدان ژاپنی ساخته شده از یک میله هستند. از آنجایی که می توانید الگوی تاریخی را بررسی کنید، در صورت تمایل باید بتوانید استراتژی خود را با این الگوهای شمعدانی ژاپنی آزمایش کنید. علاوه بر این، هنگام شناسایی الگوهای شمعدانی ژاپنی جدید، می توانید هشدار صوتی، ایمیل و اعلان فشار دریافت کنید.

اگرچه هارمونیک الگوی پلاس نشانگر رنگ آمیزی مجدد است، اما همچنان در قیمت مقرون به صرفه با هزاران ویژگی قدرتمند برای معاملات فارکس است. در عین حال، نشانگر بدون تاخیر نیز می باشد. اگر برای رنگ آمیزی مجدد مشکلی ندارید، می توانید هارمونیک الگوی پلاس را انتخاب کنید. بسیاری از ویژگی های اضافی را در داخل هارمونیک الگوی پلاس در کنار تشخیص الگوی هارمونیک و الگوی شمعی ژاپنی خواهید یافت. به عنوان مثال، از فاصله تکمیل الگو می‌توان برای مدیریت ریسک معاملاتی استفاده کرد و از کانال خودکار می‌توان برای یافتن بازگشت بهتر و فرصت دنبال کردن روند و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. امیدواریم این مقاله کوتاه برای درک نحوه باز کردن الگوهای شمعدانی ژاپنی از هارمونیک الگوی پلاس برای شما مفید بوده باشد. ما برای شما بهترین تجربه معاملاتی در بازار فارکس را آرزو می کنیم.

در زیر صفحه فرود الگوی هارمونیک پلاس با ویژگی های الگوی شمعی ژاپنی است.

https://algotrading-investment.com/portfolio-item/harmonic-pattern-plus/

https://www.mql5.com/fa/market/product/4488

https://www.mql5.com/fa/market/product/4475

اگر باید از نشانگر الگوی هارمونیک بدون رنگ و بدون تاخیر استفاده کنید، می توانید از اسکنر الگوی نمودار X3 نیز استفاده کنید. اسکنر الگوی نمودار X3 همچنین الگوی شمعی ژاپنی و الگوی هارمونیک را ارائه می دهد. علاوه بر این، شما این امکان را دارید که از الگوی موج الیوت و سایر الگوهای نمودار استفاده کنید. اسکنر الگوی نمودار X3 به دلیل ویژگی های منحصر به فردش می تواند هزینه بیشتری داشته باشد.

https://algotrading-investment.com/portfolio-item/profitable-pattern-scanner/

https://www.mql5.com/fa/market/product/41993

https://www.mql5.com/fa/market/product/41992

YouTube درباره الگوی شمعدان ژاپنی با الگوی هارمونیک

لینک یوتیوب: https://youtu.be/YnMJyXZvjFMلینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.