السالوادور سرمایه گذاران خارجی را از مالیات بر سود بیت کوین معاف می کند

این هفته یک مشاور دولتی به AFP گفت که سرمایه گذاران خارجی ملزم به پرداخت مالیات بر سود بیت کوین نیستند. خاویر آرگوتا ، مشاور حقوقی رئیس جمهور نایب بوکل ، به این منبع خبری گفت: “اگر شخصی دارایی بیت کوین داشته باشد و سود بالایی داشته باشد ، هیچ مالیاتی وجود نخواهد داشت. این

کد خبر : 103858
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 سپتامبر 2021 - 19:48
السالوادور سرمایه گذاران خارجی را از مالیات بر سود بیت کوین معاف می کنداین هفته یک مشاور دولتی به AFP گفت که سرمایه گذاران خارجی ملزم به پرداخت مالیات بر سود بیت کوین نیستند.

خاویر آرگوتا ، مشاور حقوقی رئیس جمهور نایب بوکل ، به این منبع خبری گفت: “اگر شخصی دارایی بیت کوین داشته باشد و سود بالایی داشته باشد ، هیچ مالیاتی وجود نخواهد داشت. این (بدیهی است) برای تشویق سرمایه گذاری خارجی انجام می شود.”

آرگوئتا گفت: “هیچ مالیاتی برای افزایش سرمایه یا درآمد وجود نخواهد داشت.”

السالوادور بیشترین استفاده را از مزیت اولین کشور متحرک خود دارد. بسیاری از بیت کوینسروها در سراسر جهان به دنبال مهاجرت به کشورهایی هستند که سعی می کنند مالیات بر سود سرمایه کمتری بگیرند. طنز این مالیات ها این است که بسیاری از ایالت ها در ابتدا خرید بیت کوین را بسیار دشوار می کنند و سپس انتظار دارند مردم برای فروش مالیات بر عایدی سرمایه بپردازند.

بهلینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.