افزایش ۹۹ درصدی ورود گردشگران خارجی به مشهد در سال ۱۴۰۱

ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد از افزایش ۹۹ درصدی ورود گردشگران خارجی به مشهد در سال ۱۴۰۱ خبر داد. حسن جعفری در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص میزان تغییرات پروازهای فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد در سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: سال گذشته هفت میلیون و ۳۴۸ هزار مسافر با ۵۴ هزار

کد خبر : 346176
تاریخ انتشار : شنبه 15 آوریل 2023 - 15:32
افزایش ۹۹ درصدی ورود گردشگران خارجی به مشهد در سال ۱۴۰۱ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد از افزایش ۹۹ درصدی ورود گردشگران خارجی به مشهد در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

حسن جعفری در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص میزان تغییرات پروازهای فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد در سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: سال گذشته هفت میلیون و ۳۴۸ هزار مسافر با ۵۴ هزار و ۴۳۳ پرواز در فرودگاه مشهد تردد داشته‌اند که نسبت به دوره زمانی مشابه در سال ۱۴۰۰ با افزایش ۳۹ درصدی تردد مسافر و ۱۶ درصدی تعداد پروازها روبه‌رو بوده است.

وی با اشاره به افزایش هفت درصدی پروازهای داخلی این فرودگاه در سال ۱۴۰۱ ادامه داد: در سال ۱۴۰۱ سهم پروازهای داخلی بیش از ۴۴ هزار و ۱۴۱ پرواز بوده که در این بازه زمانی پنج میلیون و ۹۷۵ هزار مسافر داخلی جابه‌جا شده که نسبت سال ۱۴۰۰ حدود ۳۰ درصد رشد داشته است.

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد یادآور شد: همچنین در سال ۱۴۰۱ بیش از ۱۰ هزار و ۲۹۲ پرواز خارجی در فرودگاه مشهد نشست و برخاست داشته که نسبت به وضعیت مشابه در سال ۱۴۰۰ افزایش ۸۲ درصدی افزایش داشته است.

جعفری در خصوص میزان تغییرات ورود گردشگران خارجی به مشهد خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۱ بیش از یک میلیون و ۳۷۲ هزار گردشگر خارجی در فرودگاه مشهد تردد داشته‌اند.

وی بیان کرد: بیشترین پرواز داخلی در سال ۱۴۰۱ مربوط به مسیر مشهد به تهران و بیشترین پروازهای خارجی مربوط به مسیر مشهد به نجف بوده است.

انتهای پیاملینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.